Skocz do zawartości

Grafika na strim Radio Samiec jutub live!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłem @Voqlsky o zrobienie  planszy na strima na youtube. I tu pytanie, jak to zrobić? @MoszeKortuxy Ty jesteś obeznany w tych dramach itd., jak taką planszę zrobić? Żeby ktoś do mnie wbija na skype online, ale żeby było widać jakąś reklamę czy coś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały normalnie w jakimś programie do tworzenia grafik. Ważne jest aby były na niej wyraźne napisy np. na górze tej grafiki napis "Wbijajcie na moje strony i forum !" a poniżej dać napisy do tych stron i Forum. Taka grafika na wzór tej poniżej byłaby dobra (Chodzi mi o rozmieszczenie napisów do social mediów oraz twojego sklepu internetowego).

A co do tego co zrobić aby grafika była widoczna w czasie twoich rozmów na Skypie to z tego co sam wiem Skypa zwyczajnie włączasz i rozmawiasz oraz w trakcie musisz włączyć youtube i następnie nadawać transmisję na żywo i ekran monitora powinien był skierowany na karcie w której masz włączoną transmisję na Youtube a nie Skype żeby było widać tą plansze.

Pamiętaj też aby pod każdym streamem dawać linki do np. do Paypala czy coś aby ludzie mogli Ci pieniądze przelewać.

comment_pjkvayLJnD5NBC0vXGvyZ3RVQbk1cavt

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voqlsky tak, na początku nie pokażę mordy, ale jak schudnę to może pokażę, więc niech będą dwie, najpierw cała plansza z reklamami zabawnymi i jakąś moją fotą w Twoim stylu na wesoło, a później miejsce na mojego ryja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok coś tam zacznę robić 

 

P.S pokaże wczesny 17.08.2016  tajny skasowany projekt NASA ...  Miałem program do animacji twarzy tylko potrzebne są  3 foty lewa z uchem,prawa i od frontu ... ciężko się posługiwać tym programem ,dużo czasu ;P..skasowałem ten program...   

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voqlsky podrzucam parę grafików aby przedstawić Guru jako El Presidente Stulejowej Samczej Wyspy :P

 

Po lewej stoi @Mosze Red a po prawej Agent 47 @Rnext dla niepoznaki w peruce, bo działa ZAWSZE pod przykrywką :D

presidente.jpg

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext dodatkowo w tym obrazie ważna jest symbolika! Red kontaktuje się z informatorami w sprawie nowych materiałów do Chujni na Sobotę, Ty czekasz na zadania specjalne, a Guru w dłoniach trzyma wyzwolonych z Matrixa Braci. A to, co tam płonie na dole, to rezerwat w stanie do jakiego doprowadziły go samice :P

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.