Skocz do zawartości

FACEBOOK i obecny tam syf


p47thunderbolt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy temat w dobrym miejscu.

Mam facebooka od 5 lat chyba. To jest moje chyba 3 konto.

1. Nie wiem jak u was ale moi znajomi przez cały tydzeń nic nie wrzucają ale jak przychodzi weekend to kurwa większość wpierdala tam selfiki z wypadów za miasto. Żenada. Sam tak robiłem kiedyś ale stwierdziłem, że to jest żebranie u innych o lajkowanie. Smutne.
2. Ostatnio popularne jest (karyny przodują) "oznacz kogoś ..." kurwa nie moge na to patrzeć.
3. W zasadzie nie ma dnia żeby nie klikał "przestań obserwować kogoś lub jakaś stronę" szczególnie media, informacje, gazety i tv lewackie popierające PO, N, LSD, Wyborczą, Antifę, ostatnio Korwin i Kukiz 15. :)
4. Karyny w 99% mają piękne zdjęcie profilowe. jest to ich najlepszy obraz jaki można uzyskac po wizycie u tej co kładzie szpachle na ryja, fryzjerki i dobrego fotografa :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co się rozchodzi - wchodzisz dobrowolnie do kloaki i dziwisz się,że capi ekskrementami a zelówki nasiąkły uryną? zmusza Cię ktoś żebyś uczestniczył w tym cyrku? Choć zapewne po prostu lubisz jak większość,popatrzyć na ludzką niczym nie skrępowaną żenadę,na tle której swoi żywot wydaje się mniej chujowaty...:P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.