Skocz do zawartości

Wojna domowa w Szwecji


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię za bardzo na ten temat dyskutować. Bo ja wieżę ,że świta jest idealny. A jego idealność polega na tym, że jest nie idealny. Po to aby dusze na ten świat przychodzące , mogły się trenować rozwijać duchowo reinkarnować i połączyć się z bogiem energią wieczną. Dlatego sprawiedliwości nigdy nie będzie, bo wtedy istnienie tego świata straciło by sens. I nie moglibyśmy się doskonalić i osiągać stany wyższe niż intelekt.

Ale do rzeczy. Ludzie nie długo Niemcy obudzą się ze snu , poczytajcie sobie o partii AFD. Wikingowie czyli Północ to są ludzie o naturalnej agresji wszczepionej w DNA. Niemcy wybili 6 milionów żydów, o ile się nie mylę w czasach bez GPS, smartphone jak również samochodów hybrydowych. Wiadomo, że II wojna to spisek żydów. Lenin żyd sprowadzony przez innych żydów i Hitler też niby nieślubny żydek. Żydzi chcieli przejąć kontrolę nad jedwabnym szlakiem. Zapytacie się po co żydzi zabijali żydów. A no w talmudzie jest napisane. 

"Dla celów wyższych i w ochronie własnych pewnych interesów , żydzi mogą poświęcić życie innych żydów". -Nie tak dosłownie, ale jest tam taki zapis.

Teraz żydzi (Soros, Rotschild) napuszczą arabów do Europy. Nacjonalizm powróci u nas w kraju żądzą żydzi. Jak Nacjonalizmy się od rodzą to wybiją wpierw Arabów naturalnych wrogów żydów. A później rzucą się na Polskę i Rosję. Znowu wmówią Niemcom, że mają budować nowe Lebersnaum= przestrzeń życiową. Jak już zniszczą Polskę to zabiorą się za Handel z Wschodem czyniąc z Germanów swoich bodygardów, przeciwko Słowianom wykorzystując ich technologię do zagłady.

Żydzi to ludzie o genotypie diałba, to są Elochim. A my żyjemy w środku ziemi.  
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sami sobie są winni.

A, dla przykładu w Irlandiach, obu, nie ma ataków muzułmanów, lub o takich nie jest głośno.

Może dlatego, że to kraje katolickie, i bardzo podobne do Polski, i też do niedawna, pod zaborem.

 

W Paryżu/Berlinie?Sztokcholmie prawnicy/inżynierowie/lekarze, na kolanach, dziękują rządom krajów do których zostali ściągnięci, za pomoc w realizowaniu się.

francja-300x172.jpg

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Donovan napisał:

poczytajcie sobie o partii AFD.

AfD ma 10% poparcia. Za jakiś czas ''uchodźcy" dostaną paszporty i będą głosowali na islamskie partie, jeśli nie będzie wojny domowej. Dziękuję, auf wiedersehen. Niemcy sami masowo wyjeżdżają z Niemiec, zobacz ilu Niemców kupuje nieruchomości w Polsce. Niemcy to społeczeństwo starych dziadków, w dodatku wyludniające się z młodzieżą opanowaną lewacką edukacją. Jak niby mają się obudzić, skoro najmocniejsze partie do CDU, SPD i zieloni? Niemcy są zdegradowane i wg urzędu do spraw populacji (coś w ten deseń) upadku ich populacji nie da się powstrzymać:

Mediana wieku, 3 najstarsze społeczeństwo świata:

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2177rank.html#gm

Na samym dole co do wskaźnika urodzeń, a jaki procent to Turcy, Arabowie, Pakistańczycy? Widziałeś Berlin (Kreuzberg, Neu Koln) Dortmund czy inne miasta Zagłębia Ruhry? Powiem Ci, że nie wygląda to na obudzenie się. 

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2054rank.html#gm

 

Jak niby mają odwrócić te tendencje? Wojna? Czyli wybycie części populacji zdolnej jeszcze do rozpłodu?

 

3 minuty temu, Donovan napisał:

Wikingowie czyli Północ to są ludzie o naturalnej agresji wszczepionej w DNA.

 Jakieś badania? To, że Wikingowie kiedyś tam, to co w związku z tym? Geny ulegają zastąpieniu etc. Jest w ogóle coś takiego jak 'gen agresji'? A ludzie południa (Arabowie) nie mają takiego genu? A Mongołowie (Czynghis-Han)? Albo Japończycy, albo Brytyjczycy itp.?

 

Według mnie robisz sobie nadzieję, niepodparte statystyką i racjonalnymi przesłankami. Sory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kootas napisał:

Myślę, że sami sobie są winni.

A, dla przykładu w Irlandiach, obu, nie ma ataków muzułmanów, lub o takich nie jest głośno.

Może dlatego, że to kraje katolickie, i bardzo podobne do Polski, i też do niedawna, pod zaborem.

 

 

 

Z Austrii, co jest proweniencji katolickiej, też o zamachach nie słyszymy. 

 

Tudzież w Holandii i Szwajcarii jest póki co spokojnie, bo co prawda są to kraje z pochodzenia protestanckie, ale przeważa tam tradycja kalwińska a nie luterańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DonovanNie odpowiedziałeś na pytania, zdam je więc jeszcze raz:

1. Jakieś badania? To, że Wikingowie kiedyś tam, to co w związku z tym? Geny ulegają zastąpieniu etc. Jest w ogóle coś takiego jak 'gen agresji' (może podrzucisz badania na ten temat) ? A ludzie południa (Arabowie) nie mają takiego genu? A Mongołowie (Czynghis-Han)? Albo Japończycy, albo Brytyjczycy itp.? Niemiecki dziadek, który sra w pieluchę, albo lewak w rurkach nagle stanie na baczność, bo zbudzi się w nim germański gen?

 

2. Jak Niemcy mają odwrócić negatywne tendencje demograficzne, będąc jednym z najstarszych społeczeństw świata?

 

3. Jak AfD ma wygrać wybory i wprowadzić jakiekolwiek zmiany? 

 

Symbole i co w związku z nimi? Niemcy są wychowywani w poczuciu wstydu, na widok swastyki mają odruch wymiotny. Grupy neonazistowskie są obecne, ale to promil społeczeństwa.

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intuicja, mój drogi.

Po co się tak pienisz. Skoro, już mnie zbiłeś argumentami. Jesteś mądry naprawdę.  

Ja wyraziłem tylko swoje zdanie. To jest moje przeczucie. Bo nie wieżę, żeby naród Hegla, Mercedsa, BMW, Audi, VW , Schrodingera, Libniza. Dał się ograć narodowi Kopernika co Niemcem był i Chopena co Francuzem był i Curie Skłodowskiej, która gdyby nie mąż była by nikim. 

Zwykła intuicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałem usłyszeć merytoryczne argumenty, żeby samemu poszerzyć horyzonty. Intuicja nie jest merytorycznym argumentem.

 

2. Matka Szopena była Polką, więc nie mów, że tylko Franzuz, Ojcem Kopernika był Polak, o MCS nawet nie będę poruszać Twoich wywodów. Dlaczego natomiast nie powiesz naród: Ignacego Łukasiewicza, Piłsudzkiego, Pileckiego, Miłosza, Pendereckiego czy Heweliusza? 

 

3. Intuicja? Ok, nie jestem aż tak mocno rozczarowany, nie spodziewałem się niczego więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć za Anglię trochę, oni jeszcze siedzą w osiedlowych PUBach, ale niech bedze dalej jak Manchester i Londyn...

 

oni wyjdą na ulicę i się zacznie... Juz parę razy to widziałem na ulicy...

Agresja aż kipi...

 

 

Jednak uważam ze biała Europa jest na przegranej pozycji...

 

Byłem tydzień w PL, jechałem pociągiem do WWA.

Po drodze  w pociągu małżeństwo muslimow, masę Ukraińców, Wietnamczycy w pierwszej klasie jechali tez, wysiadam na centralnym w chuj murzynów. 

 

 

 

Dawno nie podróżowałem  przez nasz kraj - my juz kurwa tez jesteśmy multikulti...

Wypstrykaja nas od spodu...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista, że my na pewno przegramy. Ale na świecie jak w piłce nożnej. Grają wszyscy, a wygrywają Niemcy. Po za  tym nasz naród ma ten nurt szarmanckiego pizdowatego mężczyzny, takiej cioty z XX lecia międzywojennego. Nie to co Germański mężczyzna, on był zawsze uczony pragmatyzmu i tego, że liczy się korzyść, jak zachowywać chłodną głowę. Skoro w rodzinnie rządzi facet, skoro światem rządzą mężczyźni. A Polską nadal rządzi mit mężczyzny szarmanckiego, romantycznego, szlachetnego. 

To wiecie co nas czeka.

Edytowane przez Donovan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszaffce jest rzeczywiście "kolorowo", za każdym razem jak jade tam z Poznania to razi to po oczach. U mnie w Poznaniu nie jest to aż tak zauważalne na mieście, za to na uczelni owszem, dużo Azjatów oraz paru przypalonych. 

Co do Europy:

-Szwecja: stracona, baju baju Pippi Langstrumpf

- Niemcy: Starsze osoby co maja kase to uciekają, a moi rówieśnicy to w 90% wyprane mózgi lewacką ideologia. Dla mnie było to przerażające doświadczenie że oni łykają jak pelikany wszystko co im media podadzą. 

- Francja: wystarczy spojrzeć na ich reprezentacje piłki nożnej. A Macron tylko szybciej ich wykończy. 

 

A co do pomagania im, nie mamy żadnego moralnego obowiązku. Wystarczy ze mogli doić nasz kraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donovan podaje Ci sieksiazka odnosnie Niemiec fakty, a Ty ciagle na swoim. Zobacz ich piramidę (a raczej drzewko) wieku, a się zaszokujesz! Oni od 1970 drastycznie wymierają. Polecam Ci kanal na youtube Maciej Bienert, to mówi tam, że zamiast dzieci, to wolą mieć psy i koty... 

Osobiscie podejrzewam, że wczesniej czy później zaatakują ostatni raz w historii Polske, ale ich miesem armatnim bedą "uchodzcy". Mlodych Niemcow nie ma tylu, by stworzyc porządną armię.

 

Co do Francji, to u nich demografia nie ma się tak bardzo tragicznie. Biali Francuzi dalej mają dzietnosc na poziomie zastepowalnosci pokolen, natomiast reprezentacja pilki noznej nic tu nie ma do rzeczy. Czarni są naturalnie lepiej przystosowani do sportu kosztem umyslu.

W 2011 czytalem ciekawe forum z 2009, w ktorym starszy Pan interpretował rozne przepowiednie. Najlepsze jest to, że się sprawdzają. Była wojna na Ukrainie, jest masowa imigracja ciapatych do krajow Europy... Dalej co przewidywał, to że Niemcy napadną na Polskę, że muzulmanie sie zjednoczą (od Pakistanu) i wiele innych w tym:

- Chiny napadają na Rosję i zdobywają całą Syberię;

- wojna domowa w USA;

- Po napasci zjednoczonych muzulmanow na Europę we Francji wyłoni się Krol, potomek Burbonów, ktory zalozy zakony rycerskie i zbiszczy muzulmanow (Henryk ma sie nazywac);.... Lecz to temat na inną dyskusję.

A Polska ma sie stac mocsrstwem, ale multikulturowym, choc tutaj srednio wierzę.

Europa za 20 lat to RPA teraz w najlepszym wypadku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 19:57, Donovan napisał:

Intuicja, mój drogi.

Wykop głeboki dołek, wrzuć tam swoją intuicję,zrób do niego kupę i zakop.

Norwedzy dzisiaj to take same zlewaczłe poprawno polityczne pizdy jak większość eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie , że Niemcy przed Hitlerkiem , byli rozbrojeni i nic im nie było wolno.

I czy wierzycie, że Merkel będzie nadal kanclerzem?

"Politykę Merkel całkowicie kwestionuje antyislamska i antymigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD), która odniosła w tym roku szereg spektakularnych sukcesach w wyborach regionalnych. "

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.