Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Donejty na strimach jótób.

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy ile ich zjesz na wizji :P 

FREE-DONUTS-For-Donut-Day-hero.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Jest praca - jest płaca. ;) 

Jaca - Praca :lol: Koleś który był tylko poboczną postacią u Magicala w 1 godzinę zarobił 7 tysięcy :D 

Dlatego Marku donejty mogą Ci tylko pomóc, a nie zaszkodzić.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Dopisanie dodatkowej informacji.
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kasa tak, ... tu ale warunki nie są spełnione.

To jest dla bardzo popularnych ludzi, którzy się nie ukrywają, widac ich twarz, a widz może im zaufać (kwestia indywidualna), polubić, utożsamić, litować sie nad nimi itd.

Dotyczy raczej sfery rozrywki - ludzie płacą spontanicznie, gdy tylko im się coś spodoba. A nie na końcu audiologa, gdy już im się nie chce.

Poza tym trzeba mieć luźny kontent, który można odpalać co jakiś czas i wszystko jest zaplanowanym nieobliczalnym spontanem.

Można oczywiście zapolować na $, ale szybko się to wypali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Włącz, włącz to nic nie zaszkodzi a może pomóc btw po co przejmować się opinią innych :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Meine fuhrer, ależ czy ty nie powinieneś podejmować takich decyzji samemu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi tam na hajsie specjalnie nie zależy, ale jak może coś wpaść, to czemu nie? Nie mam grafy, nie mam nic do tej pory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marek, co sobie żałujesz. Przecież nikogo nie zmuszasz do wpłat. Zapewniasz content albo ktoś chce Cie dobrowolnie wspomóc albo nie, nic na sile. Jak jest taka możliwość i są osoby które chcą sie odwdzięczyć za wiedzę to czemu by nie skorzystać.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Donejty zbiera się na określony cel. Wstawiasz pasek z postępem zbiórki i podpisem na co. Możesz też przez parę streamów zbierać na jakiś jeden cel i to ciągle podliczać.

Może jako główny cel na nową skodę fabię w gazie? :D 

Uwagi co do ostatniego streamu, jak nie chcesz pokazywać facjaty to chodź wstaw grafikę(jak w audycjach) bo czarny ekran źle wygląda.

Edytowane przez Krzysiek1991

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na początek goal na zasłony do okien :P  a tak bardziej serio, idziesz w bardzo dobrym kierunku - tak trzymaj. Za free content możesz moim zdaniem wrzucać donejty wszędzie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Niepowtarzalny napisał:

@MoszeKortuxy co ten Jaca odwalił, że tak go ludzie donejtowali?

Jako jedyny nie odwalał dymów tylko siedział cicho i efektywnie remontował mieszkanie.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No on pracował i pracuje nadal. Tylko zawsze po robocie wracał do domu i od razu pracował nad remontem mieszkania. I to właśnie ujęło widzów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładnie ładnie, i nikt mi nie powie, że nie da się zarobić 7 tysięcy w godzinę. Takie filmiki tylko mnie uświadamiają, że pinionszki można lekko i przyjemnie zarabiać :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Owszem, można ale trzeba trochę szczęścia i być w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie :) Nie każdy ma taką sposobność.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzuć zdjęcie mieszkania to ocenimy. A bardziej serio - myślę że powinieneś wiedzieć co Ci jest w tej chwilii najbardziej potrzebne. Możesz też robić bez żadnych celów i przepie*dalasz wszystko na koks i dziwki  polecam ten materiał:

Edytowane przez SnqGrqDs1A

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta