Skocz do zawartości

Donejty na strimach jótób.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały proszę. Jasne że tak :D Dzisiaj ludzie wolne mają to więcej widzów będzie ;) Stream wyszedł dobrze jak na 2 raz. Miałeś sporo widzów jak na swoje zasięgi (ilość subskrypcji + content). Widać też, że masz ogarniętą widownię bo wczoraj nie było dużo osób, które zasłużyły na bana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To straszne co się działo z OBS - co chwila zrywało połączenie. Nie mam pojęcia co się wczoraj odwaliło. Na kompie nijak nie działała kamerka, musiałem podłączyć laptopa, i znowu nic nie widzieliśmy z daleka co ludzie piszą. Męczący koszmar. Tak na pewno się nie pracować ani rozmawiać z ludźmi. Część wyjść USB w kompie mi np. daje prąd, ale zawiesza urządzenie jakie podłącze.

 

@MoszeKortuxy to jak to wyszło w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały no właśnie ten stream wyszedł najgorzej ze wszystkich dotychczasowych. O ile sam Kamil jest fajnym gościem  to problemy techniczne były tak duże, że zniechęcały wiele osób do oglądania streama. Wielu widzów ciągle narzekało na czacie. 

Wcześniej nadawałeś audycje na tle jakiegoś lustra czy okna i wtedy nie było żadnych problemów. Może wróć na tamtą miejscówkę i wtedy zobacz czy będą problemy ze streamem czy jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy miejscówka nie ma nic do rzeczy, internet działał - to OBS ciągle rozłączało, nie wiem dlaczego. Ale i chyba Magicalowi rozłączało nie raz. No nic, trudno się mówi, szkoda że tyle pracy i czasu poszło w dupę. No ale chociaż pizzę zjadłem za 50zł :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.