Skocz do zawartości

Laserowa epilacja zarostu


Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do loszek jak i męskiej części tego półświatka, czy ktoś korzystał z laserowego wyrzynania kłaków? Chodzi o to, że mam problem z wrastającymi włoskami na twarzy (nie dzieje się to za często, ale jest upierdliwe, gdzie kilka razy trafiłem pod skalpel chirurga), a chciałbym tego unikać przez najdłuższy, możliwy okres czasu. Czy laserówka działa w ten sposób, że nie będę musiał golić swojego pyska do końca życia, czy to starcza raptem na parę miechów, i zabiegi trzeba na nowo powtarzać?

 

Jakieś doświadczenia i rady samce i samiczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie będzie odrastać.

 

A jeśli chodzi o laserowanie usuwanie włosów - to szczególnie polecam to kobietom. Wszystkie co spotykałem po zabiegu miały świetne nogi - bez żadnych chropowatości itp. Po prostu świetnie :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

@SelqetNic nie będzie Cię kosztować wykonanie próby. Ja na nogach i rękach nie mogłabym stosować depilacji laserowej bo mam jasne włosy i laser tego nie widzi. U mnie zostaje tylko okolica bikini. Ogólnie to polecam. Nie wiem czy korzystasz z solarium ale nie można tego łączyć, na słońce też skóry po laserze nie wystawiaj więc teraz jest odpowiednia pora na nogi. Ja za bikini płace za jeden zabieg 200zł niecałe i trzeba to powtórzyć około 6razy. Po pierwszej depilacji już jest świetny efekt ;) jak masz dużo pieprzyków itp na nogach to przygotuj sie, że będzie to długo trwać. Fajna promocja jest w laser deluxe bo jak weźmiesz koleżankę ze sobą to masz 50% taniej, jakoś tak to było. Ale jest to luksus. Idź na próbę i sprawdź jak zareaguje Twoje ciało na to. Idź po okresie, mniej boli :P znieczulają lodem, możesz dostać piłeczkę antystresową do ręki żeby ściskać sobie. Po zabiegu pani Cie balsamuje :D ja po pierwszym zabiegu, była to zima, miałam ochotę siąść tyłkiem w zaspie śniegu :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.