Skocz do zawartości

Francuska policja w akcji


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie tam "nie pierdolą się", bez zbędnych czułości to się zachowują Rosjanie, u nich nie ma szans na takie demolowanie miasta jak u nas na 11 listopada, nawet nie chcę wiedzieć co zrobiliby z jakimiś muzułmanami  :blink: Tutaj masz przykład na rosyjską modłę jak u nich rozmawia się z hoolsami, chociaż film bodajże z Ukrainy  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruscy to wiedzialem ze sie nie pitola...Szczegolnie OMON ..Jak to wlasciwie z tymi Ruskami jest? dziwne i rozne rzeczy sie o nich slyszy...Ze twardzi,bezwzgledni i brutalni a czasami ze slabi alkoholicy i tak dalej.Tu w UK Rosjan boja sie niesamowicie takze cos w tym musi byc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja wymiera, co nie jest chyba tajemnicą, ma od wielu lat ujemny przyrost naturalny. Zamieszkuje ją ponadto więcej kobiet Rosjanek, niż mężczyzn Rosjan, ponieważ na skutek gigantycznych strat wśród RKKA w Wielkiej Wojnie Ojczyżnianej (1941-1945) poległo tak wielu rosyjskich "chłopaków", że do dzisiaj stosunek kobiet do mężczyzn jest zaburzony.

 

W Rosji od początku lat 90-tych powstaje coraz więcej meczetów, a także islamskich uczelni, szacuje się że do roku 2050 połowa (!!!) poborowych w Armii będzie wyznawać Islam. Muzułmanie napływają (głównie do Moskwy, choć do innych miast też) z byłych republik sowieckich, gdzie islam jest religią dominującą - Uzbekistan, Tadżykistan, Afganistan, Turkmenistan i w mniejszym stopniu Kazachstan. Ogólnie ich pozycja w Rosji nie jest zła, aczkolwiek znają swoje prawa i obowiązki i wiedzą że gdyby tylko spróbowali podskoczyć, czy wywołać jakieś większe zamieszki, jak na przykład we Francji, to zostaliby starci na proch przez rosyjskie siły specjalne i policję. Można więc powiedzieć, że w przeciwieństwie do swoich pobratymców z zachodniej Europy, w nieco większym stopniu asymilują się z miejscową ludnością, jak też obyczajami czy kulturą Rosji. Samo Państwo też nie zabrania im krzewienia ich własnej kultury, jednak bez ostentacyjnego narzucania innym swojego zdania.

 

Osobną sprawą są muzułmanie z Kaukazu, np. z Czeczenii, którzy skrajnie nienawidzą Rosji, bo mają ku temu wiele powodów, a konflikt ten ciągnie się mniej więcej do roku 1942, (został drastycznie pogłębiony przez Borysa Jelcyna w roku 1994) i wielokrotnie dokonywali licznych aktów terroryzmu, ale to temat na nieco inną dyskusję.

 

Co od rosyjskich nacjonalistów (np. organizacja Russkoje Imperskoje Dwiżenije), nie ma ich dużo, ale czasami się ujawniają, atakując głównie ludność muzułmańską i cyganów, co ciekawe Polaków zostawiają w spokoju (w końcu to bracia Słowianie). Byłem świadkiem jak grupa około 30 skinów napadła na podobnej wielkości grupę islamistów i brutalnie pobiła w centrum Moskwy, z hasłem na ustach "Rosja dla Rosjan". Niestety procesu napływu "obcych" jest moim zdaniem już nie do zatrzymania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na Zachodzie ten proces cigale trwa,ogromna ilosc nielegalnych imigrantow przeskakuje w ciezarowkach z Francji i innych krajow Europy badz Afryki.Francuzi nie trawia Anglikow i przymykaja na to oczy zeby angole sie paprali z tym swinstwem ...Co do czeczenow stworzyli mocno grupe przestepcza na terenie Moskwy z tego co wyczytalem gdzies...Nie wiem jak to sie zakonczylo ale chyba Solncewska Brac okazala sie silniejsza...Czeczency sa i w Polsce,nie daleko bo w Olsztynie i innych malych miastach dokola jest ich mnostwo...Nie wiem jak to sie dalej potoczy ale za jakis czas moze byc groznie...Bo nie wiem co sie dzieje z mlodymi Polakami,walcza po stadionach zamiast uderzyc w prawdziwych wrogow...Czy nasza legendarna odwaga ulotnila sie od czasow wojny..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeczeńcy to bardzo niebezpieczny naród-fanatyków. Pomijając już to co zrobiła im Rosja zarówno bolszewicka, jak i "Jelcynowska" nienawidzą innych nacji (Polaków z pewnością też, dla nich nie ma różnicy czy Polak czy Rosjanin czy Ukrainiec) a terroryzm mają we krwi. Kaukaz (głównie Górny) jest najbardziej niestabilnym i najniebezpieczniejszym regionem na świecie, istna mieszanka wybuchowa, liczba konfliktów etnicznych, jakie tam występują, bije na głowe te na Bliskim Wschodzie. Oliwy do ognia dolała jeszcze rosyjska inwazja na Gruzję w roku 2008. Co do czeczeńskiej organizacji przestępczej w Moskwie, osobiście nie miałem z tym styczności, mój wujek mówił, że to prawda i że było z nimi mnóstwo kłopotów, ale tak jak piszesz, ostatecznie Sołncewska Brać wzięła nad nimi górę. Brać Sołncewską uważam za najpoteżniejszą organizację mafijną w Rosji, jeśli nie na całym świecie.

 

Nie możemy dopuścić żeby Czeczeńcy rozpanoszyli się w naszym kraju!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Brac'' sklada sie z bylych wysokich funkcjonariuszy KGB takze to mieszanka wybuchowa.KGB swego czasu byla uwazana za najpotezniejsza organizacje wywiadowcza na swecie a sami Rosjanie to mistrzowie gry psychologicznej.Co do Kakuazu zgadzam sie ,mieszanka wybuchowa ,punkt zapalny do tego dodalbym jeszcze Bliski Wschod i Balkany...Ogolnie co do ludzi z bylej Jugoslawii sa pozytywnie nastawieni do nas Polakow,lubia nas i tez sa bardzo grozni szczegolnie Serbowie i Czarnogorcy .Wracajac do Rosji zawsze chcialem sie tam wybrac,zobaczyc Kreml i ogolnie Moskwe ,nic straconego,wystarczy wyrobic paszport:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Rosji co oglądać, ale trzeba mieć wizę, aby ją otrzymać, należy mieć paszport ważny jeszcze co najmniej pół roku, jedno zdjęcie o wymiarach 3x4 cm - nie musi być paszportowe, oraz tzw. voucher potwierdzający, że wykupileś noclegi w hotelu. Niezbędne jest także wypełnienie prostego wniosku wizowego....aczkolwiek Polacy do Rosji i Rosjanie do Polski mogą wjeżdżać bez wizy. Jednak w tym wypadku trzeba mieć zaproszenie.

 

Jeśli załatwiasz wizę bezpośrednio w konsulacie, kosztuje ona bodajże z tego co pamiętam około 35 euro.

 

Na Kaukazie byłem, mogę się pochwalić, podczas swojej wizyty w Gruzji w 2011 roku, ale starałem się nie mówić po rosyjsku, bo są takie obszary że jakby ktoś usłyszałem w jakim języku się komunikuję, to skończyłbym marnie.

 

Chociaż tak naprawdę, to Czeczeńcy nie nienawidzą najbardziej Rosjan. Najmocniej na Kaukazie nienawidzą się z Gruzinami. Czyste szaleństwo po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czeczeni niekoniecznie nienawidzą Polaków. Słyszałem sporo opinii, że akurat cenią sobie nasz naród za to, że jesteśmy tak anty-rosyjscy. Trzeba też pamiętać jak duża ich fala przeszła przez Polskę.

 

Co do Francuzów to widocznie dostali błogosławieństwo z góry, ktoś im popuścił smyczy. To tak jak robiła u nas Platforma. Policja otwierała drzwi do autokaru, wrzucała gaz łzawiący i zamykała. Inna pamiętna sytuacja była w momencie wysłania spec oddziału BOA do pacyfikowania autokarów z narodowcami (sam zmyłem się na kilka minut przed tymi wjazdami). Dobrze wyszkolone psy znają swoje miejsce, nie wierze, że robią to z własnej inicjatywy czy obywatelskiej obawy przed muzułmanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.