Skocz do zawartości

Aukcja charytatywna dla Lenki


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci.

 

Marek wpłacił na ten szczytny cel 1000 pln i liczy również na waszą hojność.

 

 

14f693a545e3a7ad79175d6fee40

 

 

b9bb7a0241e69535061829da700c

 

 

Wystawił na aukcję ostatni zestaw książek w wersji papierowej, twarda oprawa. 

 

Zaczynamy licytację od 500 zł, wycofania ofert i zwrotów towaru nie przewidujemy.

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6883253099

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red - Można poprosić o link do akcji Lenki? Chętnie wesprę jeśli to nie jest kolejna akcja z nastawieniem na wycieczkę zagraniczną dla rodziców + leczenie dziecka. Bo widywałem już takie akcje gdzie w Polsce mamy to za darmo i tym samym specyfikiem.


Wsparłem akcję Emilove Serduszko bo widziałem, że w Polsce nie ma szans na wyleczenie, a w USA są specjaliści od serduszka. Warto było bo chłopiec zdrowy i ma szanse na życie. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie pamietam tego chlopczyka. Widzialem go juz wczesniej. Ponad 7mln zl!!! Kurcze wartoscie zycia nie da sie okreslic w zaden sposob. Pozytywna historia!

Co do Lenki to ciesze sie panowie cholernie, ze propozycja moja miala taki odzew, ze sie tu razem skrzyknelismy i cos sie dzieje w tym temacie!

Pozdrawiam serdecznie!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, @kootas i @EnemyOfTheState dlaczego wy wpłaciliście hajs na donacje jutubowe? To siano dla mnie, a dla Lenki to macie stronę z danymi do niej. Przeleję wasze wpłaty jej także, ale robi się konkretny bałagan.

 

@kootas ale komu Ty na paypal wpłaciłeś i na co, bo nie kumam już nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

kootas ale komu Ty na paypal wpłaciłeś i na co, bo nie kumam już nic.

Podałeś link: https://www.siepomaga.pl/lenacholewa

Tu jest przycisk wesprzyj , przechodzi się do następnej strony, gdzie wpisałem kwotę.

Następna strona, jest wyborem płatności, wybrałem paypala i poszło.

Coś źle uczyniłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie ale sama sprawa podobna - dzisiaj wyszło, że zebrano 500 tysięcy złotych w ramach akcji charytatywnej na chorego chłopca, a sama akcja okazała się oszustwem. W samej akcji brali udział youtuberzy z milionem subów (BOXDEL). 

Ciekawe czy ta akcja z Lenką jest prawdziwa czy ustawiona?

link do artykułu na ten temat: https://apynews.pl/500-tysiecy-boje-sie-ciemnosci-oszustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy @Mosze Red @Miner @Super Producer - Akurat ta afera jest związana ze stronami zrzutka.pl oraz pomagam.pl. Tam nie ma WERYFIKACJI potrzebujących. Zatem nawet Wy sami możecie zrobić wzruszającą akcję i zebrać hajs dla siebie.

Siepomaga.pl ma gruntowną weryfikację osób potrzebujących. Jeśli przejdą przez nią, wtedy jest publikowana historia + zdjęcia i informacje na stronie siepomaga.pl. 

Także akcja Lenki jest wiarygodna i wsparłem ją już odpowiednią kwotą następnego dnia po zapytaniu o link tutaj.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala aktualizacja panowie!

Okazuje sie, ze cel jest coraz blizej i rzeczywista kwota napawa optymizmem. Maja uzbierane juz 250tys zl z roznych zrodel i 5 miesiecy jeszcze, takze idzie do przodu!

Wrzucam jedne ze zdjec (profil na fb jest publiczny). Jak widac dr Paleyowi i innym lekarzom w klinice udalo sie wykonac naprawde dobra robote! A na fb jest filmik jak mala sie wspina po siatce na placu zabaw, przechodzi przez przeszkody i biega. Robi wrazenie!

19905424_1930962480512516_85757879992379

19905148_1929981850610579_50558011075673

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, szlachetny kupujący na allegro wpłacił na rzecz książek 1520zł (20zł na kuriera). Koszty aukcji i prowizja wyniosły 75zł - właśnie je zapłaciłem z własnej kieszeni. Drogo sobie liczą na tym allegro za sprzedaż...

 

Czyli dla Lenki będzie dodatkowo 1500zł, które wpłacę gdy szlachetny kupujący potwierdzi mi, że dostał kurierem moje książki. Czyli łącznie dzieciaczyna dostanie 2500zł.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.