Skocz do zawartości

Dlaczego porządny facet nie może znaleźć dziewczyny...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ten temat to dla mnie szczególna sprawa, bo od takich myśli i doświadczeń zaczynałem swoje poszukiwania prawdy na temat relacji damsko-męskich. Wiąże się to z pewnym tematem z forum o2 http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4999952 . Od niego zaczęła się moja przygoda z przewartościowaniem i zmianą siebie. Z naiwnego, samobójczego rycerzyka do niezależnego, przemyślnego mającego godność. To bardzo przydatny temat, dużo wartościowych wpisów, zwłaszcza Janka Ryzykanta i Widmo geniusza. To nie reklama, to po prostu prezentacja meritum i tego jak kręcą kobiety także w starciu z czystymi faktami. 
Oczywiście proszę także i Was o swoje przemyślenia, doświadczenia związane z tym, dlaczego porządny facet nie może znaleźć partnerki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie te o2

Cytuj

od czasu do czasu posłałem jej jakiś miły wierszyk sms-em, pozatym ta dziewczyna bardzo lubiła jabłka, tak więc gdy sie spotykaliśmy zawsze jej pare jabłuszek przynosiłem

Ojej jakie to słodkie :):) .

++++

Te o2 to piękna sprawa :)

Cytuj
Aisza
ja jestem porządna i nie mam faceta, przyciągam tylko żonatych lub zajętych :/

Sory za cytaty już się hamuje ale tam klasyk pogania klasyk :D.

 

T.

Edytowane przez tomek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zadać pytanie "Czy kobiety są porządne?" NIE ! Kobiety tylko wykorzystują naiwność porządnych facetów do własnych celów, a same zakochują się i dają dupy bad boyom bo oni nie są porządni i wzbudzają w nich silne emocje, których efektem jest seks pod wpływem silnego pożądania seksualnego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@senna rot w sedno. 

A złe postępowanie u kobiety. Jest wytłumaczalne w każdej sytuacji. Zwykle wytłumaczalne w stylu:, bo on już nie jest, taki, bo on się zmienił. Zauważyliście. Kobiety chcą być non stop na haju zakochania. A wszyscy mają im tego dostarczać. Kobiety nie potrafią się kontrolować.

Edytowane przez Donovan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny w tym temacie oznacza coś bardziej niezależnego od majątku : dobry, szanujący, pomocny, szlachetny, uporządkowany mentalnie i moralnie. Takie coś co niby chcą wg ich własnych deklaracji kobietki :) Idzie mi bardziej o to, jak ten topic się rozwinął, gdy wpadło paru kolesi, którzy obrócili intelektualnie w pył te fałszywe zapewnienia kobiet i zaczęli podważać matrix.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę,że od niemal zawsze do kobiet byłem z natury zdystansowany i zwyczajnie nie potrafiłem i nie potrafię się przed nimi płaszczyć - to jakoś samo ze mnie wyszło naturalnie.Śmieszne jedynie,że zanim poczytałem coś mądrego w temacie i wyklarowałem sobie pewne kwestie,to nadziwić się nie mogłem jak panny czasem wyzwane od kurew itp po pijaku(zdarzało mi się rzadko,ale po wódce głupi łeb) potrafiły na następnym spotkaniu w grupie niemal wskakiwać mi na kolana :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz być porządny, bo źle skończysz, jeśli chcesz utrzymać kobietę przy Sobie.

Tak przy okazji: Bardzo dużo listów miłosnych otrzymują seryjni mordercy, pedofile, gwałciciele.

Przemyśl to :D

 

http://facet.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-kobiety-kochaja-seryjnych-mordercow,nId,446446

http://f.kafeteria.pl/temat/f1/seryjny-morderca-ted-bundy-dostawal-setki-listow-milosnych-tak-kobiety-kochaja-p_5953861

http://www.focus.pl/czlowiek/dlaczego-kobiety-zakochuja-sie-w-przestepcach-12132

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19714479,ci-chlopcy-sami-sa-sobie-winni-ze-mariusz-ich-zabil-uslyszalam.html

 

 

Cytuj

Ted Bundy, który miał na koncie 30 ofiar, podczas wizyt małżeńskich w więzieniu spłodził syna. Odpowiedzialny za brutalne zamordowanie ośmiu pielęgniarek Richard Speck, gdy zobaczył stertę listów miłosnych zaadresowanych do siebie, powiedział: - Te kobiety mają chyba źle w głowie.

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na kafeterii odkopałem temat o lekkiej bierności pewnego chłopaka (nie oddzwonił do niej...) za co został przez kurweterianki zjechany za "bezjajeczną zniewieściałość". Było tam też taki ciekawy damski wtręt:

",meski instynkt polowania sie nigdy nie skonczy. no ale ci faceci dzisiaj to daza tylko do znajomosci bez zobowiazan, szczegolnie ci fajniesi i w tym tkwi problem"
Ci porządniejsi właśnie dążą do sensownych znajomości, ale zostają zlani, ojebani od ciot, natomiast ci fajniejsi (bad boye często, jeśli nie zawsze) chcą bez zobo... Tu wychodzi przewrotna natura samic. Jeśli "porządny" oferowałby bez zobowiązań - wyszedłby na chama, bo przecież lepiej byłoby go "ciągnąć" po zasobach w małżeństwie - które jak wiemy najczęściej są maksymalnie zobowiązujące wobec kobiet, które na tym korzystają. Córka znajomej porzuciła fajnego gościa (miał drogie hobby - latanie balonami) którego znała od studiów ,ale stwierdziła, że na "męża to się nie nadaje" po tym jak miał wypadek... Szybko zakręciła tyłkiem widocznie i znalazła tego co się "nadaje". Baby idiotycznie chcą mieć jedno i drugie za jednym razem: fajnego samca = alpha  i niezobowiązujacy = zyskowny związek z nim ,co jest niemożliwe, bo ucywilizowany alpha, który sporządnieje, będzie już passe. Wiem, że są zaprogramowane na kopiowanie się z silnymi i niszczenie słabszych, ale kuźwa chyba jeszcze trochę są ludźmi i mają mózga? :\
A co ma taki seryjny gwałciciel, sławę?

 



 

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ile to ja razy słyszałem, że byłbym świetnym mężem i/lub ojcem... :rolleyes: Są chętne żeby być ich "chłopakiem" ale wiem, że pukać wolałyby się z kimś innym. Specjalnie umieszczam słowo "chłopak" w cudzysłowie ponieważ to bardziej objęcie stanowiska niż bycie w sensie faktycznym.

Ja mam swoje cele w życiu i szkoda mi to poświęcać żeby dać się uwiązać w relacji, do której ja będę wnosił więcej a w zamian dostawał tylko sex z bożej łaski. Tym bardziej, że wiem jak to się skończy - zdrady, kłamstwa, kolejne zdrady a finalnie inny facet.

Thanks but no thanks.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i osoby piszące w tego typu tematach (zdziwieni faceci którzy żyją w matrixie) widać, że szukają szczęścia w kobietach (nie zobaczyli jeszcze w praktyce jak to naprawdę wygląda..). To dość schematyczny problem np to samo na netloszki http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=86714&p=2  No i zobaczcie porady kobiet, żenada, same nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, tylko tworzą jakieś idiotyczne elaboraty... 
Chociaż jest jakaś nadzieja : http://www.netkobiety.pl/t92456.html  - ktoś nieźle tam namącił :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kobiety nie ewoluują. Mentalnie wciąż siedzą w jaskiniach uszczelniając je krowimi plackami (w sumie lekka robota). Faceci już dawno zrozumieli, że świata nie podbija się dzidą i maczugą, podczas gdy panie drepczą w miejscu i czekają na ochłap mamuciej dupy z grilla, przyniesiony przez troglodytę. Przegapiły epokę maszyn parowych, ropy naftowej, atomu czy lotów w kosmos, o dziwo świetnie adaptując się do FB czy Insta. Nie jestem pewien, czy dostrzegają, że współczesne jaskinie są budowane ze szkła i stali :D

 

Pieski i kotki też są wciąż tam gdzie były i jakoś nie mamy im tego za złe.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadny facet to taki ktory nadaje sie do splaty kredytu, to taki na ktorym mozna sobie pouzywac, wylac zupe, sprowadzic mame bez jego wiedzy itd...

 

A tak na serio, dla kobiet jestes stracony, chocbys byl nawet wzorem do nasladowania dla mamusiek przy lepieniu pierogów...:) nie wzbudzasz emocji, nie pociagasz, jestes nudny, to dlatego..

 

Taka ciekawostka, kiedys ogladalem taki wywiad z aktorem Arturem Barcisiem, ktory odpowiadal ze jak gral w filmie ''Tulipan'' i w koncowej scenie przybil gwozdziami stope tulipana do podlogi, to w swiecie rzeczywistym, w ktorym byl juz rozponznawalnym czlwoiekiem,  spotykal sie bardzo czesto z wrogoscia, zobojetnieniem i zloscia ze strony kobiet ktore spotykal na ulicy w tym czasie, on myslal ze zrobil cos dobrego, zlapal lovelasa, oszusta, zlodzieja ale jak widac kobietom to sie nie pododbalo, zobaczcie jakie przelozenie, to byl tylko film, ale negatywne konsekwencje z powodu tej sceny odczuwal od kobiet  bardzo mocno w swiecie realnym :)

 

 

Cytat internetów od kobiety na temat seryjnych morderców, aby kurtyna opadla bialym rycerzom  :)

 

''

fascynują mnie i pociągają. Chciałabym miec kogoś z bardzo skomplikowaną psychiką. Kogoś inteligentnego i potrzebującego pomocy. Bardziej wsparcia uczuciowego niż fizycznego. Tacy zazwyczaj są bardzo silni. Ah..''

 



 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 7.07.2017 o 11:21, tomek25 napisał:

Aisza ja jestem porządna i nie mam faceta, przyciągam tylko żonatych lub zajętych :/

 

Jaka ona biedna! Aż mi się jej żal zrobiło. To że "porządnych" facetów olewa, a mokro się jej robi na widok żonatych i bad boyów już nie doda.

Biedna myszka :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kochają drani, kombinatorów, pewnych siebie chamów, egoistów, Bad Boyów. Masz zasoby, potrafisz sobie radzić, manipulujesz innymi i potrafisz bezwzględnie wykorzystać innych, sytuację, okazję - jesteś silny, jesteś samcem -> JESTEŚ PORZĄDNYM FACETEM. Nie jakimś miłym usłużnym, dobrym, wykorzystywanym przez innym cipeuszem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem w związku z jedną bardzo ładną samiczką. Porządna dziewczyna, w tamtym czasie studentka oraz gorliwa katoliczka. Po latach przyznała mi, że była ze mną, bo byłem nieobliczalny, oraz ze względu na seks i narkotyki. A mi się wcześniej wydawało, że była ze mną, bo byłem porządnym facetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem fajną, porządną koleżankę na studiach, jednakże okazało się przypadkiem, że spotyka się z miejscowymi dreso-studentami (mentalne dresy, ale cwaniaki idą na jakieś studia, żeby tylko się bawić)- ale co tam, jeden nawet zrobił jej awanturę za to że puszcza się z innym dresem... Sami porządni goście, mówię wam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.