Skocz do zawartości

Obczajcie sobie tego Pana


aras

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ten gościu jest jedyną osoba,która przekazuje prawdę na jakich zasadach funkcjonuje ten świat oraz ukazuje prawdziwych ludzi,którzy nami rządzą i nas reprezentują.Polecam go oglądać ,bo nie ukazuje fałszu jak inne media społecznościowe.gdyż media są finansowane przez korporacje,którym zależy na naszej niewiedzy i dezinformacji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy A z tą Lechią to nie było tak, że to po prostu był zdecentralizowany układ wiosek i plemion, które były do siebie podobne? Jak to kiedyś bodajże @Mosze Red pisał. Wciąż nasi praprzodkowie w chaotycznym tworze administracyjnym - każdy wioska sobie rzepkę skrobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan mówi wiele prawdy, ale pytanie brzmi skąd ją zaczerpnął - z książek, czy z doświadczenia i intuicji? Bo intuicję ma żadną, skoro zaprosił do siebie i łykał wszystko co mówi Pani Moskalik - znana z wciskania ludziom cudów, dających więcej kuniów mechanicznych w aucie. Intuicji dla mnie zero, albo go zbajerowała cyckiem (małym), albo podzieliła hajsem, w co wątpię.

 

Przestałem go po występie Moskalik oglądać. Widać że dziadzio coś wie, ale łyka wszystko jak pelikan. Ciekawe co z wodą plazmowaną, zero ceny, kosztów - ludzie się pytają, a ten to zlewa w komentarzach. Nieładnie.

 

Poza tym jaka Lechia? Jeśli nawet przegrała z chrz., to znaczy że była słabsza i przegrała. Po co mi przegrana ideologia? Co ona mi da, jako mój system operacyjny w głowie? Niewiele dała kiedyś, to teraz branie tego trupa do głowy to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go słuchałem jakiś czas temu, nawet niektóre fajne tematy o zdrowiu i bieganiu trochę NWO  . Ale jak doszedł do płaskiej ziemi ,albo jaka to "łacina" jest zła.

 

Słuchając wielu Youtuberów czy Telewizji związanych z „Wolnością” „anty-NWO” sprowadza się to na końcu do  "oni" znają prawdę  ,  największy hejt idzie na starożytny Rzym później na Watykan(tutaj 50 na 50 często słusznie) – Data 966r. - Średniowiecze (jaka to ciemnota i zabobon Inkwizycja czekała na każdym kroku żeby cię spalić ) .

 

Mój szybki hejcik na niektóre poglądy "wolnościowców"  w bardzo wielkim skrócie  :

 

Silniki wolnej energii  - będzie to działać jak ludzie połączą się mentalnie ,czy wejdą na wyższy stan świadomości  i uwierzą , wtedy zacznie działać... – Silnik od Zetora działa nieprzerwanie nawet jak w niego nie wierzysz ;)

 

Maszyny do uzdatniania-filtrowania wody: żywej wody ,osmozy czy innych po kilka - kilkanaście tyś złotych. 

 

Podniecanie się Tybetem oraz Indiami, kulinarnie jak i mentalnie, co kolwiek sprowadzone z tamtego rejonu  ma moc niszczącą raka, wszystko leczy cudo!   ale jest drogie ;P .itp.   

 

Religijno/Mentalna podnieta wierzeniami  ,figurki o wielu rękach, łuskach  o innym kolorze skóry zielony czy niebieski z dziwnymi  głowami ! Wywalone jęzory ,kły ,głowy z rogami albo ,wisiorki z czaszek,oczy ... 

 

Kult Tribalizmu, nadmierne podniecanie się  ludami „ciemnymi” typy Celtowie,Ludy Nordyckie,Vandalowie  ,Wielka Tartaria nic zajebistego po nich nie zostało ,kopce, szopki, kamienie otoczaki ,lepianki, ;P  - Oczywiście to wina Watykanu... Każdy słyszał o tym ..W dawnych czasach nadleciały gwiezdne niszczyciele klasy JP II oraz Joseph Ratzinger. Dokonały bombardowania planetarnego niszcząc cudowne dokonania tamtych ludów ;P .

 

 

Pozdrawiam 

Imperator czuwa ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SEBDUDIX napisał:

Ten gościu jest jedyną osoba,która przekazuje prawdę na jakich zasadach funkcjonuje ten świat oraz ukazuje prawdziwych ludzi,którzy nami rządzą i nas reprezentują.

Jakoś mnie ciągnie żeby go oglądnąć, ale jak widzę takie teksty to nawet nie klikam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.