Skocz do zawartości

Muzyka w trakcie strima youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem tutaj działa to samo prawo co w zwykłych filmach na Youtube czyli aby móc mieć np. przychody z reklam itp należy wykorzystywać muzykę z tzw. "darmowych źródeł" w przeciwnym wypadku system  Content ID przyczepi się do twojego filmu/streama i zabierze przychody.

Oczywiście to prawo nie dotyczy donejtów itp ;)

Poniżej artykuł na ten temat:

http://yt360.pl/prawo-autorskie-na-youtube-wojciech-wawrzak-odpowiada-na-nasze-pytania/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ator - w co trudno uwierzyć - mówi rozwleklej niż ja. A gdzie jest ta muza z youtuba darmowa, bo nie podał oczywiście linka Ator? Mosze, co do donejtów to widzisz jaką mam planszę, trzeba to ogarnąć z kimś kto to zna, ale nie pokażę moich plików na kompie komuś, kogo nie znam - gotowy dziś na strima? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kto będzie chciał sobie puścić muzyczkę po cichu to sobie puści. Jak ja to robię. Odpalam swoją playlistę, wyciszam ją minimalnie aby było wyraźnie słuchać Marka i tyle. Aczkolwiek mi dobrze się ogląda bez muzyki. Poza tym jednym muzyka na streamie będzie się podobać innych będzie drażnić i nie będą wstanie wytrzymać całego liva. Nie polecam podkładu, jest niepotrzebny moim zdaniem. Pozdrawiam i czekam również na strumyk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.