Skocz do zawartości

Botoks - nowy film Patryka Vegi - zwiastun


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Ten film to bedzie kserokopia Smarzowskiego. Juz to czuje. Ja po zwiastunie widze juz slaby warsztat (nie aktorski a warsztatowy, montaz itd), krojone i nienaturalne dialogi i polowe przejzalych aktorek i aktorow. O ile w filmach braci Coen czy Tima Burtona podobna obsada nie razi w oczy bo filmy sa bardzo roznorodne, to tutaj bedzie jechane do usranej smierci na klimacie II czesci pitbulla.

Pozdro :)

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja nie wiem czemu oni od jakiegoś czasu tak na siłę promują tą nianię z jakby to ująć , szczurzą urodą. Ani ona ładna, ani utalentowana a wszędzie jej pełno, filmy ,seriale ,ostatnio nawet przy drodze na billboardach straszy, yyy tzn kusi urodą. Jakby nie było w Polsce na prawdę ładnych i zdolnych aktorek.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, miałem kiedyś kumpelkę co to aspirowała do aktorstwa. Gdzieś tam nawet pogrywała. W końcu miała dostać fajną rolę (życia), ale wycykała ją z niej inna aktorka, której "bardziej zależało" ;) Nie pamiętam komu tam pucowała torpedę, czy producentowi czy innemu (czy wszystkim?). Tak się skończyła przygoda z aktorstwem koleżanki. 

 

Dupa to potężne narzędzie a już w "dobrych rękach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym filmie i nawet mi się spodobał. Subiektywnie 6.5/10. Niby prymitywny i nieskładny, ale poruszone treści w niektórych momentach mną wstrząsnęły. Na filmie się nie nudziłem, ale też mnie nie porwał, lub wgniótł w fotel. Wydaje mi się, że to taka typowa rozrywka dla mas/plebsu i dlatego tyle osób na to poszło. Do kina chadzam bardzo rzadko i nie poleciłbym komuś z czystym sumieniem tego filmu. Od taki słaby średniak (jak na mój plebejski gust :D) do obejrzenia w piątek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale to jedyny film aka. Polska służba zdrowia (wręcz patologia która jest tam pokazana na początku, aka strachu bawi się w kierowcę karetki) vs pOlska slużba zdrowia, osobiście mam awersję do nfz, (350pln mi zjada co miesiąc?? bądź nawet nie patrzę w papiery ) za tyle w takiej medicepolsce/shit luxmedzie i innych to helikopterem czy przylatywali na badania krwi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm nie często oglądam filmy a tym radziej tzw topowe, modne filmy ale skoro film ma tak negatywną nagonkę i taką dużą antypromocję w mediach to mój nos podpowiada mi, że można poświęcić czas i go zobaczyć.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem świeżo po obejrzeniu, film można zobaczyć na YouTube, powiem wam bracia że dawno takiego gniota nie oglądałem.

 

Gniot! totalny gniot...

No, ale nic nie powstanie przecież sprzecznego z główną linią mass media ?

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.