Skocz do zawartości

Sickmindeath

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój. 99% kobiet chce dziecka ale nie powiesz, że wszystkie. Zawsze jest jakaś aberracja od reguły. Kosmetyczka u której parę razy byłem ma 45 lat, jest mega ładna, jest w małżeństwie 14 lat i nie chce dzieci. Możliwe, że w ciągu paru lat jej się zmieni ale co jeśli nie? Tak samo z tymi panami w czarnych garniturach :) wiem, że to było żartobliwie ale w dużej ilości związków (jeśli partnerzy są inteligentni emocjonalnie i intelektualnie) da się dogadać. Marek nie zawsze ma racje (np z nienawiścią do korwinizmu już mocno odleciał i gada głupoty o najprostszych rzeczach. Wiadomo, że czysty korwinizm ala akap jest nie do pomyślenia ale Wodzu przesadza w drugą stronę jakby był zaślepiony...).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety czują potrzebę posiadania dzieci, tylko tłumią ją emocjami które są nie przyjemne a są związane z wychowywaniem dziecka.

Taka kobieta wie, że posiadając dziecko nie będzie mogła sobie pozwalać na spontaniczne wypady ze znajomymi, libacje itp itd :D . Po prostu jest to nie komfortowe, i zajmuje bardzo dużo czasu. Wymaga również zmian w osobowości, bo przecież my jesteśmy wzorem dla dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony słyszałem, że kobiety podstawowym celem właśnie jest dziecko. Instynkt macierzyński i tak dalej a facet wtedy jest tylko potrzebny by było za co go ubrać, nakarmić itd. Dziecko najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Logiczne.

Jesli nie bedziesz mial baby za 100/150/200 - zafundujesz nawet wielorybowi podroz do Egiptu za 3k i to bez zadnej gwarancji ze da sie bzyknac.

Nie nowina dla tych co maja otwarte oczy.

PS:

Da sie bzykac dziwki nawet tam gdzie to jest zabronione.

Inaczej umarlyby z glodu nie majac klientow, nieprawdaz?

Sa sztuczki na rozroznienie dziwki od policjantki. Proste jak konstrukcja cepa. No ale nas to nie dotyczy.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.