Skocz do zawartości

Niedługo 10 tysięcy postów


Rekomendowane odpowiedzi

A ile trzeba osób do zarejestrowania manifestacji? Moglibyśmy się przejść po Stolicy. Jako Krzewiciele Męskości. Władcy Kobiet.

EDITED: 15 osób. Idziemy do Hanki, ustalamy trase przemarszu, robimy transparenty. Nawracamy to zgniłe miasto, gapiom po drodze rozdajemy ulotki o samczymrunie i braciachsamcach.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba osób do zarejestrowania manifestacji? Moglibyśmy się przejść po Stolicy. Jako Krzewiciele Męskości. Władcy Kobiet.

 

Rozejrzyj się po forum...

 

Czy rzeczywiście byś tylu krzewicieli męskości tu znalazł. Może to ja patrzę w złe wątki, ale prawie gdzie by nie spojrzeć, to większość jest zainteresowana, czy kobietom się coś tam podoba. Inne cele życiowe albo nieistniejące, albo przyćmione przez ten jeden główny - przypodobać się kobiecie, by ta go łaskawie przyjęła.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, w dużej mierze zgadza się. Sam nie wiem czy obecnej postawy nie zawdzięczam po prostu niskiemu libido, co pozwala mi myśleć ważniejszą głową. Jesteśmy niewolnikami popędu. Zauważ, że największą wydajność w zarabianiu pieniędzy mężczyzna ma między 35-50 rokiem życia. Ma najwięcej siły i stale malejący popęd seksualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambroży - masz mnie. Chociaż ja bym tam poszedł i powiedział im co o nich myślę. Co stracę? Seks którego nie mam? Łał.

A do Panów politykierów - naprawdę od każdego tematu potraficie przejść do polityki.... jak proboszcz w mojej parafii od każdej ewangelii do potępienia ideologii gender. Pomyślcie nad tym porównaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Panów politykierów - naprawdę od każdego tematu potraficie przejść do polityki.... jak proboszcz w mojej parafii od każdej ewangelii do potępienia ideologii gender. Pomyślcie nad tym porównaniem  :P

 

Może i tak - taki już mego charakteru rys, ale za to inni potrafią w zgrabny sposób przejść do tematu jak tu by się przypodobać kobiecie i wracają do punktu wyjścia. A całą duchowość, "samczą" niezależność i wysoką samoocenę chuj strzelił w jednym momencie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z soboty na niedziele narysowałem kilku dziesieciu babkom kwiatki na łapach bo pieczatki na balecie nie było.

Podejście pua

punkt 1 Podejście.

same podchodziły

Punkt 2 otwarcie

witam.dycha wlot

Punkt 3 kinestetyka

daj łapke.pierdolne ci kwiatka

punkt 4 nawiazanie rozmowy

ty weź sie uśmiechnij bo jakaś smutna jesteś.o odrazu lepiej :D



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.