Skocz do zawartości

Gdzie się teraz poznaje wartościowe samice?


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Bonzo said:

 

Współczuję całym sercem młodym braciom skłonnym mieć potomstwo - bo istotnie jest zajebisty problem - z kim kurwa ?

O właśnie z kim kurwa! Ja chętnie wejdę w związek i chciałbym dziecko. Ale kurwa z kim - rówieśniczki i te młodsze to najcześciej zaciągające sie elektronikiem, weekendowe pijaczki.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

@Zły_Człowiek  Parafrazując mistrza "W":"Nie ma czegoś takiego jak SMV. (...) oprzyj o ten pieprzony blat i wyszeptaj do ucha: "możesz mnie bić, możesz mnie nienawidzić, ale i tak jesteś dla mnie najważniejsza na świecie!"

Huehue. Generalnie jest tak w przyrodzie, że ładni ludzie parują się z ładnymi ludźmi. Tak było, jest i będzie. Dzisiaj jednak mamy dwa obozy ludzi brzydszych: kobiety i mężczyzn, którzy nie rozumieją tej sytuacji poprzez papkę z mózgu, którą zrobiły im media, że "każdy ma prawo do szczęścia i każdy jest wyjątkowy".

Czy brzydsza kobieta jest skazana na niepowodzenie? Oczywiście, że nie. Wygląd to nie wszystko - można nadrobić innymi cechami. Hobby, sport, zajęcia, ciekawe życie. Czy brzydki mężczyzna jest skazany na niepowodzenie? Też nie. Praca, hobby, zasoby, aparycja.

Naprawdę - biorę w ciemno taką 6/10 naładowaną pozytywną energią i z ciekawym życiem niż zmanierowaną, wylaszczoną 8/10, z którą się nie da funkcjonować z powodu gierek i testowania. Dodatkowo - lepsze geny przekaże dzisiaj taka 6/10 niż 8/10 zmęczona imprezami, chlaniem, fajami i z przebiegiem jak Passat 1.9 TDI od Niemca.

UWAGA ATAK WENY! Wiersz poety złego dla portalu braci samców całego!

 

Och, mistrz W dał mi radę doskonałą,

już idę odwiedzić mą ukochaną,

złapałem ją za dłoń zuchwale,

ona do mnie co ty cymbale....

oparłem ją o ten pieprzony blat,

szepczę do niej że: ,,przez wiele lat,

możesz mnie bić, możesz mnie nienawidzić!

możesz mnie okraść, za plecami szydzić!

ale i tak dla mnie jesteś najważniejsza na świecie!"

jak ta przygoda skończyła to już wiecie:

Dzięki mistrzowi W zamiast stać się gangsterem,

stałem się.... pantoflem. :(

 

@Tomko Niestety kierujemy się głównie wyglądem przy wyborze partnera, praktycznie zawsze cechy inne dajemy na bok. :(

Kobiety są tu perfekcjonistkami, one dążą do doskonałego faceta. Małpka nie lubi siedzieć na tej samej gałęzi...

Facet potrafi zaniżyć swoje wymagania, ale kobieta? Nieeeeeee, nigdy!

 

Dowód widzę codziennie: ZAOBRĄCZKOWANE (!) pasztety mają facetów SMV 7-8/10 a same nie mają nic (frajerzy do n-tej potęgi).

Przykładów odwrotnych nigdy nie widziałem (poza TV i serialami)

 

Żeby podnieść takiego mnie z SMV 5/10 na te 7/10 to musiałbym:

-wygląd ogólny to norma fryz mogę zmienić, ale brzydal z ładnymi ciuchami to brzydal, a kobiety kochają oczami,

-zrobić mięśnie a sportu nie lubię, nie lubię ganiać za piłką i robić ćwiczeń, nie daj mi radości, choć próbowałem,

-mieć hajs i odnosić się z tym, by one to widziały - to proszenie się o kłopoty i włam.

-trzymać ramę - to męczy

-być aspirującym dla kobiet, miec charakter badboya, bo miłych nie lubią

 

Czyli całkowita zmiana siebie?

 

w zamian za co?

-za sex? za CHWILOWE pochodzenie z laską, która podczas swojego żywota korzystała z badboyów?

Która ci jawnie powie ile miała chłopa?

-za romatyczność? Na co to komu? Powie że kocha a drugi dzień już nie. Psychika skrzywiona.

-za wieczne szczęście? które (z kobietą) nie istnieje?

 

Yyyyyyy... NIE. Nie opłaca mi się.

Może do tego nie dojrzałem, może jestem inny niż wszyscy (:D), ale nie chce mi się, bo to starta zasobów.

Wolę sobię kupić Sokoła Millenium z LEGO niż kupować lasce prezenty, wolę czytać książki i spełniać się zawodowo niż tracić czas na laski humorki i łażenie po klubach.

Wolę kupić mieszkanie niż robić wesele, wolę położyć się spać, niż wieczorami się..... wysłuchiwać, że jestem zły! :D

 

Znajdź taką ŁADNĄ i NORMALNĄ, do tworzenia z nią rodziny.... 

NIE MA, BO taka doskonale wie, że może mieć super faceta i średniaki nawet po tuningu SMV nie mają szans. Bo trafi się naturalny 7/10 i już ciebie przebija.

NIE MA, BO taka laska długo się nie uchowa, bo koleżanki nie pozwolą aby 1 z nich nie była taka jak wszystki i ciągną do klubu taka wypije i jedzie!!!!!!

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Wolę kupić mieszkanie niż robić wesele,

Lepiej kupic cokolwiek niż robic wesele! Oprócz kasy tracisz też maaase czasu i nerwów. No chyba ze sie jakiejs firmie zleci od A do Zet wszystko, ale to pewnie duzo kosztuje :P.

A poza tym wesele zazwyczaj równa sie ślub :wacko: A my tu dobrze wiemy czym to pachnie zazwyczaj. :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.