Skocz do zawartości

Niczego sobie sensownie gadające babki z Rifle,Colorado,USA


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się aż miło robi jak widzę i słucham dziewczyny wypowiadające się na poniższym filmiku. Inny świat i inna mentalność. Pomiędzy naszymi kobietami, ba większością mężczyzn a nimi odnośnie obrony życia i posiadania firearms - przepaść. Zobaczcie sami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Trochę niebezpiecznie byłoby się kłócić z Panią, która w ataku szału może nas postrzelić, a potem płakać i nas obwinić za wszystko :>

 

Rozumiem, że to jest żart. Bo jeśli piszesz to na poważnie to jest to najdelikatniej mówiąc żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Takie przypadki znam - kobieta bije, uderza czym popadnie, po czym płacząc oskarża partnera że to jego wina. Sam to widziałem na własne oczy - więc proste pytanie, jak kobieta wali tym co ma pod ręką, to co by zrobiła mając broń? Oczywiście to niezwykła rzadkość by strzelała do faceta, ale się zdarza. Stąd nie rozumiem, dlaczego moje to co piszę (dowcipkuję raczej) jest żenujące?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stulejman Wspaniały Bo jakbym wkleił test video noży Zeptera przykładowo przez jakąś kobietę na ekranie to czy pozwoliłbyś sobie na tego typu komentarz z taką tylko zmianą, że zamiast "zastrzelić" napisałbyś "poderżnąć"? A zdaje się wszystkie kobiety na świecie mają dostęp do ostrych noży na co dzień i wiele z nich kłoci się z facetami. Rozumiesz teraz?

A gdybyś chciał poszerzyć swoją wiedzę ( zerową odnośnie posiadania broni i jej wpływu na psychikę człowieka - niezależnie od płci ) to polecam prace Klecka i Lotta. Takie właśnie użycie broni o której napisałeś przez kobietę w wyniku kłótni jest marginalnie śladowe jeśli nie zauważalne w statystykach a już z pewnością nijak nie można go porównać do użycia ostrych czy tępych narzędzi w celu wyrządzenia facetowi krzywdy ( właśnie przez kłócąca się kobietę ). Te drugie jakoś tam istnieje w kryminalnych statystykach te pierwsze praktycznie nie występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście pary lesbijek. One w trakcie kłótni się zawsze biją i to nawet publicznie jak trzeba i jakoś NIKT nie ma nic przeciwko, ale jak facet wkurzany przez kobietę po każdym powrocie do domu z pracy choćby krzyknie na taką kobietę to zaraz będzie kwik, że to przemoc psychiczna, terror i opresyjny patriarchat.

To śmieszne ale film "Matrix" pokazuje o wiele milszą wersję niż tą, w której my żyjemy :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

Nie wiem czy widzieliście pary lesbijek. One w trakcie kłótni się zawsze biją i to nawet publicznie jak trzeba i jakoś NIKT nie ma nic przeciwko, ale jak facet wkurzany przez kobietę po każdym powrocie do domu z pracy choćby krzyknie na taką kobietę to zaraz będzie kwik, że to przemoc psychiczna, terror i opresyjny patriarchat.

To śmieszne ale film "Matrix" pokazuje o wiele milszą wersję niż tą, w której my żyjemy :ph34r:

 

Rozmydlenie tematu. Jak to się ma do posiadania broni przez kobietę i jej użycia przeciwko facetowi w wyniku kłótni. Ma się nijak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem przeciwko posiadaniu broni przez polaków. Nie wiem jak oni to rozwiązują w stanach, może mają inne DNA, natomiast w polsce wystarczy kilka razy zobaczyć jak ludzie wykłucają się w kolecje do kasy w lidlu albo na parkingu pod biedronką, żeby bać się pomyśleć co by było gdyby posiadali broń palną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rewter2 wtedy jestes pierwszy w kolejce :) 

 

Co do filmiku, pamietam sytaucje z jednym spod londynskich klubów, laska oprawiala swojego mena, kopała, biła itd, ochrona stala i nic, kiedy mezczyzna jej oddal ochroniarze jak z automatu wystrzelili w kierunku goscia i dokonczyli oprawianie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy trzeba by było zrobić odpowiednie testy i kryteria, gdzie ludzie z patologii by nie byli w stanie otrzymać takiego zezwolenia. Nie chciałbym, żeby patologia np z warszawskich Szmulek miała dostęp do takiej broni. Wystarczy, że trochę wypiją i się zacznie. Dotyczy to jak najbardziej i mężczyzn. Sądzę, że szanse dostać kulkę od jakiegoś naćpanego, patologicznego Seby są takie same jak od patologicznej Karyny, która ma okres i wydaje jej się, że jej narzeczony ją zdradza. Więc to nie tak, że tylko kobiety. Poza tym są kobiety policjantki i wcale też nie jest tak, że siedzą non stop na macierzyńskim, a jakoś nie strzelają do ludzi. Większy dostęp do broni bez względu na płeć, ale na pewno nie dla wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rewter2 napisał:

Ja osobiście jestem przeciwko posiadaniu broni przez polaków

Identyczną retoryką posługiwał/posługuje się każdy okupant.

 

To jest trochę jak z bronią atomową - żaden posiadacz takiego arsenału (przynajmniej jak na razie) nie zaatakuje innego jej posiadacza. Poza tym, do czarnoprochowców jest swobodny dostęp a jakoś nie ma pojedynków rewolwerowców na ulicach w samo południe.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rewter2 napisał:

Ja osobiście jestem przeciwko posiadaniu broni przez polaków. Nie wiem jak oni to rozwiązują w stanach, może mają inne DNA, natomiast w polsce wystarczy kilka razy zobaczyć jak ludzie wykłucają się w kolecje do kasy w lidlu albo na parkingu pod biedronką, żeby bać się pomyśleć co by było gdyby posiadali broń palną.

 

A widziałeś jak się zachowują ludzie w USA w czarny piątek? :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.