Skocz do zawartości

Tablica Ouija


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

@MoszeKortuxy Było 63k ludzi :D .

Powiem tak, liczyłem na to że oni jakoś się do tego konkretnie przygotują, niestety jak zawsze na ostatnią chwilę .

Wystarczyło sobie trochę w necie poczytać o tym w jaki sposób wywoływać te tzn. Duchy. Takim przywoływaniem, to jedynie kogo mogli przywołać to tego bąka Gochy z przed godz. 18-tej :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio bardzo głośno było o tej akcji aż sam byłem wbiłem na chwilę na streama z ciekaowści chociaż nie mam w zwyczaju oglądać patologii- ponad 60 000 tysięcy osób, minęło parę minut niby nic się nie stało wiec zniszczyli. Ale trafiłem na taki ciekawy filmik, obejrzyjcie 

Jak myślicie to jest fejk ? Przeanalizowałem sobie i nie wydaje mi się możliwe aby akurat takie słowa padły "od tyłu"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo, bardzo długo, ignorowałem temat wszelkich YouTuberów, głównie ze względu na to, że dla mnie oni są wszyscy tacy sami - Isamu, DanielMagical, Rafonix czy jeszcze inni - robią to wiadomo, że dla pieniędzy.

Znaleźli sposób na życie - nie powiem wygodny - potrafili się sprzedać, trafili na bardzo dobry moment koniunkturalny, który wykorzystali nawet w 200% i zyski z tego czerpać będą jeszcze przez ładnych, parę, lat.

Jednak to co ostatnio zrobił DanielMagical, z użyciem tabliczki Ouija, spowodowało, że w końcu mam temat dla siebie i pora zająć konkretniejsze stanowisko w tej sprawie.

Na początek jednak co uważam o samym Danielu - obejrzałem sobie kilka jego fragmentów, dłuższych oraz krótszych ze streamów - chłopak jest bardzo podatny na wpływy z zewnątrz, charakteralnie jest miękki, żyjącym w bardzo złym środowisku i otaczający się ludźmi, którzy wyraźnie zdzierają z niego - nie chce mi się wierzyć, że nie sypie im gorsza od czasu do czasu. Z drugiej strony - chłopak na pewno kalkuluje, szuka sposobu i drogi, z której mógłby zwyczajnie odciąć się od tego środowiska i pójść dalej w życiu. Dla mnie on nie ma tam swojego miejsca - ratują go streamy, z których żyje - gdyby miał żyć za najniższą krajową - dawno by już wylądował na ulicy, przy tym otoczeniu.

Jest emocjonalny, z pewnością ma w sobie jakieś poczucie żalu, że nie otacza go lepsza rzeczywistość - a takie osoby są bardzo podatne na wszelkie ,,ataki" z zewnątrz.

Stream z tablicą Ouija był dla samej oglądalności i kasy, jaka popłynęła strzałem w dziesiątkę - myślę, że jednak zabrakło tylko clou całego steamu:

Tego i inne, podobne filmy na YT jest pełno, wystarczy odpowiednio wpisać w wyszukiwarkę.

Sam nigdy nie tknąłbym do łapy czegoś takiego jak tabliczka oujia, czy też nigdy nie wziąłbym udziału w jakimś seansie wywoływania duchów - mylne jest pojęcie co do samej tabliczki - ma swoją długą historię a współcześnie jest nawet wykorzystywana przez koncern Hasbro - który produkuje je w formie zabawek. W ostatnich latach z uwagi na wszelkie horrory, jej popularność rośnie - ludzie sami robią takie tabliczki lub już próbują nabyć już gotową.

 

W samej tej sprawie musimy wyróżnić trzy rzeczy:
1) W jaki sposób DanielMagical wszedł w posiadanie takiej tabliczki? Czy ktoś mu ją wręczył - w ramach prezentu chociażby? Czy ją znalazł? Kupił? Czy też była to jakaś marna podróba, którą sam stworzył na tą potrzebę?

Ruszam tą kwestię, z uwagi na nagranie, w którym Daniel opowiada o śnie, który rzekomo miał miejsce niedawno:

Czy Danielowi przyśniło się to, kiedy już posiadał tabliczkę, czy też już później?

Czy też sam sen, nie jest również wymysłem dla podkręcenia atmosfery?


2) Być może jest tak, że Daniel zwyczajnie dla kasy, robi kolejną dramę - tym razem pod tytułem ,,Opętany YouTuber"? Jest to względnie bardzo realna opcja, z uwagi na to, że dla kasy, streamów, oglądalności Daniel jest w stanie dużo zrobić, chociaż w moim odczuciu przekroczył już dawno temu pewną granicę jakiegokolwiek smaku i przyzwoitości. Wyobraźcie sobie stream z takiego egzorcyzmu opętanego YouTubera - masa widzów, donejty, sława, pierwszy przypadek taki w Polsce, zwłaszcza, że niedawno chłopakiem zainteresowała się stacja TVN.

 

3) Daniel podchwycił to, że inni, zainteresowani sprawą zaczęli analizować jego zachowanie i faktycznie zachowanie Daniela jest nieco bardziej impulsywne i sam teraz chwyta temat próbując uwierzyć, że faktycznie mogło go ,,coś" opętać przy czym to ,,coś" to tylko bardzo nijakie określenie i całą sytuację może poprowadzić pod tym kątem.

 

Pamiętajmy, że były osoby - Daniel się z takimi kontaktował - które wyraźnie ostrzegały go przed takimi zabawami.

 

Sam mam pewną teorię na ten temat - dość mocną - ale chciałbym zobaczyć jak się temat rozwinie.

Edytowane przez Odlotowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wywoływanie duchów nie zalecam, ponieważ byty które się wywołuje jedyne co możesz dzięki nim zyskać to utratę życia lub zdrowia. Istoty z tabliczki Ouija przebywają z dolnego bieguna i żadnej wiedzy i przydatnych informacji ci nie udzielą. Dlatego większość ludzi co się w takie rzeczy bawią są chorzy i słabi. Nieraz mają w sobie różne byty które ich doją z Energi witalnej przez co taki nosiciel zbyt długo nie żyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Brałem, dawno temu, udział w podobnych seansach. Ostateczny rezultat przywoływania był każdorazowo teaki sam. Kończyło się na niczym. Zdarzało się, że jakiś śmieszek chciał wystraszyć towarzystwo i chował się w szafie, żeby stukać albo wyć, czy też przesuwać znacznik po tabliczce, żeby wygenerować odpowiedź, ale w ostateczności były to tylko wygłupy. Żaden zmarły władca, filozof, piosenkarz, krewny któregoś  z uczestników seansu, czy nawet demon nie podjął z nami konwersacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.