Skocz do zawartości

Jestem youtubowym męczennikiem, czyli dlaczego nie będzie strimów


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie (albo i nie wiecie), dostałem na youtube ostrzeżenie. Spytacie - za co? Ano za audycję o Rafoniksie, gościu który za pieniądze podnieconych gówniarzy, lży i obraża obcych ludzi, zwłaszcza matki obrażanych przez siebie ludzi. 

 

Nagrałem o nim audycję - usunęli, dostałem ostrzeżenie. Jego efektem ubocznym jest zakaz strimów przez 90 dni - dobrze że się dowiedziałem o tym, bo już kolejny dzień przygotowuję się do strima, a tu lipa. Przy okazji problemy po "przeszczepie" kompa, więc myślałem że to usterka techniczna.

 

Sami powiedzcie - koleś na youtube lży i obraża setki ludzi, i spoko. Ja o nim nagrałem, bez bluzgów i spokojnie - zablokowali mnie. Czy to jest uczciwe?

 

Nie, nie jest.

 

Oto świat korporacji i pieniądza zarabianego na poszarpanych, zelżonych ludziach. Ktoś kto się temu przeciwstawia, musi zostać ukarany. Dlatego strimów nie będzie. 

 

A kto złożył donos? Pewnie sam Rafonix, albo (i) gang Kanistra z wykopu.

 

Chcesz ulepszyć świat? Szykuj dupę na bolesne ciosy. 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały fani streamów wytrzymają nawet te 90 dni :D Tylko w swojej kolejnej audycji o tym zdarzeniu powiedz aby wszyscy wiedzieli.

A co do polityki samego Youtuba to ten serwis często uderza w twórców robiących filmy na niewygodne i trudne tematy natomiast często wspiera chłam, śmieszne filmiki i lekkie tematy. Dodatkowo ty masz ponad 8 tyś subskrypcji, natomiast Rafonix ponad 330 tyś. Ty nie masz włączonych reklam na swoim kanale, a Rafonix tak więc Youtube zwyczajnie zarabia więcej na Rafonixie - czyli im opłaca się go bronić.

 

Youtube wcale nie jest uczciwy, ale za to jest bardzo stronniczy - zwłaszcza jak im ktoś zapłaci ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy tego nie wiem, ale są YouTuberzy, którzy najpierw robią stream na Twitchu a potem wrzucają to na JuTupka i ich filmy nie są usuwane czy też blokowane. Nie wiem tylko jak to wygląda "od kuchni", więc to tylko taka propozycja i jeżeli jest szansa na jej zrealizowanie, to w ten sposób można ominąć dalej prowadzić streamy w duszy mając zaaplikowane ostrzeżenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując pana Stonogę, "to jest dramat, kurwa" :) niestety wychodzi na to, że z biegiem czasu będą coraz bardziej konieczne sensowne alternatywy dla YT oraz FB ( bo dziś czytałem coś o planowanych płatnościach na FB) . Ogólnie YT potrafi też ścinać zasięgi jak w przypadku kanału Z Dupy (może ktoś kojarzy), tam też YT nakłada jakieś ograniczenia no ale nawet nie ma jak porównywać kanału Marka do tamtego a tu i tu niepopularne tematy czy krytyka niewygodnych rzeczy jest przez YT skutecznie blokowana/utrudniana.

Myślę Marku, że również powineneś pomyśleć o zapisie wszystkich tych audycji w kilku miejscach w sieci lub/też na dysku komputera/pendrive'a cokolwiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jest 90 dni dla osób które siedziały cały swoje życie w matriksie? To jak mrugnięcie okiem ;)

Ważne, że będą audycje nagrywane.

 

Niestety tak już jest, że wątpliwi idole nastolatków nagrywający gówno-kontent, mają 100-razy większą oglądalność od kogoś kto chce przekazać innym coś wartościowego.

Wynika to z tego, że chcąc nie chcąc, słuchając kogoś kto mówi im prawdę o tym świecie, musieliby zacząć używać szarych komórek. Byłoby to dla większości zabetonowanego społeczeństwa zbyt trudnym zadaniem.

Dlatego prostactwo i chamstwo ma tak ogromny feedback. Nie wymaga myślenia.

 

Ale nie ważne, mogą rzucać tyle kłód ile chcą.

Maszyna ruszyła i już jej nic nie zatrzyma :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Spróbuj może wrzucać swoje podcasty na Itunes czy soundcloud. Ogólnie rzecz biorąc - nie ograniczaj się do jednego. Z czasem wyłoni się ten bardziej liberalny serwis lub... zacząć zakładać własny  (jest dużo skryptów na necie do postawienia).

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90dni to bardzo duzo. Ludzie, ktorzy lubia streamy stopniowo beda sie odzwyczajac od nich. To jak z dobrym serialem, gdzie na nowy sezon musisz czekac pol roku czy rok. Ja bardzo lubie sobie wejsc na streamy Marka i posluchac.

Panowie - no to zglaszajmy masowo tego malego kurwiarza. Powodow jest duzo. Moze od razu do Rady Etyki Mediow?

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej biorąc pod uwagę powyższe, hejterów i inne trzeba się liczyć z tym, że kiedyś ktoś się dopieprzy do Forum czy Marka. Forum to własność Marka więc nie mam zamiaru tutaj się rządzić ale proponowałbym kiedyś urządzić jakiś fundusz na takie cele. Jak ktoś będzie chciał się sądzić niech wie, że za Markiem staną też inni, popierając go radą (są przecież prawnicy tutaj), wpłatą. Sam BOSS jeśli wyrazi taką potrzebę ja deklaruję pierwszą wpłatę. Niech wiedzą, że jesteśmy mocni i .... w razie potrzeby zjednoczeni. Stać Nas na przepychanki sądowe, prawników, koszty. Niech się z tym liczą. Nas jest wielu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygramy. Sławek z ekipą (Vincent, Rysiek, Leon i RedBull) zakładają kilkadziesiąt kont, "pasą" je subami i czasem, a później walą ostrzeżeniami w jeden cel. 

 

Czyli działają ściśle wg. określonej strategii:

 

1. Ujebać youtube ostrzeżeniami, bo mi najlepiej wyszło.

 

2. Forum nie obalą, ale atakują wybrane, najbardziej udzielające się osoby które odchodzą, i trudno im się dziwić.

 

3. Na wykopie wchodzą ludzie z youtube, i jak zaczynają pisać z Kanistrem (Sławkiem) i jego szajką, wykop ich usuwa. Na wykopie mogą wszystko, i korzystają z tego. Ktoś to pisał pod ostatnią audycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Nagrałem o nim audycję - usunęli, dostałem ostrzeżenie. Jego efektem ubocznym jest zakaz strimów przez 90 dni (...)

Sami powiedzcie - koleś na youtube lży i obraża setki ludzi, i spoko. Ja o nim nagrałem, bez bluzgów i spokojnie - zablokowali mnie. Czy to jest uczciwe?

 

 

 

Uczciwym również nie jest "unicestwienie" kilkudziesięciu subskrybentów w dniach 17 i 18 lipca:

 

http://ranking.vstars.pl/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.