Skocz do zawartości

Dziwny chyba jestem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie.

Chciałbym się podzielić z tym co mnie trapi...

Otóż jestem z kobietą już 4 lata.Hmm...Jestem ale nie mieszkamy razem a to za sprawą moich rodziców z którymi muszę mieszkać.Ojciec po wylewie,mama niepełnosprawna...Muszę tu byc,muszę się nimi zaopiekować,nie mogę ich nigdzie oddać bo po prostu nie mogę.Chyba by mi serce pękło.O co w tym wszystkim chodzi?A o to że moja obecna partnerka w kólko mi mówi że marynuje sobie życie,że powinniśmy już razem zamieszkać u niej(ma dziecko,jest po rozwodzie).Nasze spotkania nie są za częste bo ja pracuje,ona też i dzieli nas 30 km.Ona mieszka w mieście,ja też.Ostatnio mniej piszę,non stop mi wygarnia że powinienen być z nią.

Wcześniej robi mi dziwne pretensje że byłem miły dla jakiejś kobiety,zazdrosna bardzo.Chce stawiać na swoim choć ja się nie daje.Taka walka między mną a nią.Zachowuje się czasem dziwnie,np.ostatnio miała pretensje że dzwonie do niej nie z gabinetu a z dworu,zdarzyło jej sie mnie popchnąć ale zareagowałem tak że uciekła i się zamknęla w komórce.Dobrze że mi nerwy przeszły.Teraz mniej się konaktuje ale wcześniej non stop kontrolne smsy,a jak nie odpisałem od razu a po 10 minutach to pretensje że czemu nie odpisałem,co robie itd...Sytuacje takie można mnożyć.Czesto sie dopierdala o byle co twierdząc ze to dlatego że razem nie jesteśmy i nie mieszkamy razem.Non stop mnie namawia bym znalazł jakiś dom opieki dla rodziców.

Ona ma 33 lata,ja 35 więc w sumie dojrzali ludzie już jesteśmy ale ja normalnie zastanawiam się już jak jej coś pisać by żle nie zrozumiała...

Tak jak napisałem ma 33 lata ale figurka i ogólna aparycja na 20 lat.Powabna,świetny seks i tyłek.Każdy jej daje 25 lat max.A sex uwielbiam.

Kocham ją i dlatego znoszę te dziwne sytuacje.Co ja mam zrobić?Bardzo się do niej przywiązałem,wiem by było mi cięzko bez niej.Ma też oczywiście zalety nie tylko wady ale na tym co wyczynia się skupiam.Dziwny ten związek nasz,taki na odległość(tu ją trochę rozumiem) i jak się tak zastanowie to nie wiem czy te jej wady by mi nie przeszkadzały.W szczególności straszna zaborczość.Czasami po prostu odpuszczam bo mam już dosyć tych nieprzyjemnych rozmów.

Nie wiem co robić...Doradzcie coś Szanowni Forumowicze...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz...

Chciałem sprawdzić jaka ona jest i załatwiłem sobie nr.tel.którego nie zna i zacząlem pisać jako pewien Tomek któremu się ona bardzo podoba i że chce ja na drinka zaprosić.I ona odpisuje temu wyimaginowanemu Tomkowi :o Naipierw że nie pójdzie na kawe ale w trakcie pisania esków robi się coraz bardziej "miękka" i coś czuje że da sie zaprosić.A może sie nie da?W kazdym bądż razie odpisuje niby temu Tomkowi.Nie myślałem że odpiszę,ale w tych smsach opisuję temu niby Tomkowi naszą sytuacje...Co ja cholera mam robić :( Na razie z nia pisze jako Tomek i jako ja ze swojego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska szuka sponsora, chce Ciebie zgnoić(w sumie już jesteś zgnojony tylko tego nie widzisz).

Zresztą pisze z "innym", jak jeszcze tego nie pisałeś to napomni delikatnie że jako "Tomek" masz lepszą sytuacje materialną niż realny Ty, sam zobaczysz jak szybko zgodzi się na spotkanie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, seven napisał:

Laska szuka sponsora, chce Ciebie zgnoić(w sumie już jesteś zgnojony tylko tego nie widzisz).

Zresztą pisze z "innym", jak jeszcze tego nie pisałeś to napomni delikatnie że jako "Tomek" masz lepszą sytuacje materialną niż realny Ty, sam zobaczysz jak szybko zgodzi się na spotkanie

seven

To nie tak.Nigdy nie wzięla kasy ode mnie.Nawet jak proponowałem.I zawsze płaci za siebie bo mówi że ma zasady.Nie raz to mnie dziwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trop napisał:

 

Otóż jestem z kobietą już 4 lata.Hmm...Jestem ale nie mieszkamy razem a to za sprawą moich rodziców z którymi muszę mieszkać.Ojciec po wylewie,mama niepełnosprawna...Muszę tu byc,muszę się nimi zaopiekować,nie mogę ich nigdzie oddać bo po prostu nie mogę.Chyba by mi serce pękło.

   Masz ciężkie życie, ale rodzina ważajniejsza od jakiejś ładnej dupci która nie szanuje Ciebie i Twojej rodziny. Baba ewidentnie dąży do odcięcia Ciebie od rodziny, dla siebie i jej dziecka na wyłączność.

 

Godzinę temu, trop napisał:

To nie tak.Nigdy nie wzięla kasy ode mnie.Nawet jak proponowałem.I zawsze płaci za siebie bo mówi że ma zasady.Nie raz to mnie dziwiło.

   Te "zasady są wyłącznie na pokaz. Widać znalazła w Tobie potencjał, wiąże z Tobą plany, chce Cię na wyłączność. Poniesione koszty kalkuluje

 

1 godzinę temu, trop napisał:

O co w tym wszystkim chodzi?A o to że moja obecna partnerka w kólko mi mówi że marynuje sobie życie,że powinniśmy już razem zamieszkać u niej(ma dziecko,jest po rozwodzie).

   'Marnuje' sobie życie - znaczy tracę czas na Ciebie, ewidentna manipulacja i próba wzbudzenia poczucia winy, że ona jest ważniejsza od Twojej rodziny.

 

 Tropek, zacznij ją ustawiać. I żeby wizja seksu z nią i fajna dupcia nie przesłoniła Ci świata i rzeczywistości. Trafiłeś na typową kobietę, manipulantkę, chce Cię mieć na wyłączność, dla siebie i jej dziecka. Wpierdolisz się w niezłe gówno jak za tym pójdziesz. Teraz trwaj w tym związku, bo seks jest fajny. Obserwuj, czytaj forum, wyrób sobie inne spojrzenie na życie i relacje z kobietami, jak one się zachowują. Masz czas, nic poważnego się na razie nie dzieje. To Ty jesteś górką, bo coś Ci nie pasuje, ona tego nie wie. 

 

  Szybko ucz się Stary z forum i ogarniesz temat.;)

Pozdro.

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo chcesz się szmacić w imię dostępu do otworu tejże niewiasty? Bo to nie z nią jest problem tylko z Tobą i to z całą pewnością co potwierdzi każdy ogarnięty samiec. Chyba nie jesteś dziwny...  jesteś oryginalny bo na własne życzenie chcesz spieprzyć sobie życie z podszpachlowaną trzydziestką z bachorem o ciele anielicy. Nie tędy droga Bracie

Edytowane przez maniks
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maniks napisał:

 

Jak długo chcesz się szmacić w imię dostępu do otworu tejże niewiasty?

 

   Wybacz Chłopie, piszesz jak mnich z czasów inkwizycji. SPALIC JE WSZYSTKIE! Nie tędy droga, trza nauczyć się wychowywać i ogarniać. Są zjebane, trudno.

Ja na swoim poletku, odnoszę sukcesy!

Autor ma dobre relacje, dobry seks, zostaje mu do naprawienia baba. Niech się szybko uczy, a później sam zadecyduje

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

[...]Chciałem sprawdzić jaka ona jest i załatwiłem sobie nr.tel.którego nie zna i zacząlem pisać jako pewien Tomek[...]

Po tym zdaniu przestałem czytać resztę.

Chłopie, jeśli robisz taką akcję, rodem z gimbazy - nie ma czego dalej szukać, w relacji z tą kobietą.

W miarę normalnej, zwyczajnej, relacji, nie ma miejsca na coś takiego - ty napisałeś, że ją kochasz?! Dramat.

Ona popchnęła ciebie, do zrobienia takiej akcji, którą tak na dobrą sprawę wymierzasz w samego siebie, a nie w nią.

Pomyśl przez chwilę - skoro teraz robisz coś takiego, to co będziesz robić za kolejne 5 lat związku z nią?

Ona walczy o dominację nad tobą i twoim życiem - jak widać ruszyła już twoją psychę, że decydujesz się na takie kroki.

Za bardzo ratunku nie ma, powinieneś się izolować od niej i to jak najszybciej, dla samego seksu nie warto trzymać się z taką kobietą choćby z szacunku dla samego siebie.

Ty nie kochasz jej jako kobiety, moim zdaniem ty jesteś zaślepiony jej tyłkiem, który przysłania ci oczy na trzeźwe spojrzenie na wasz związek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adolf napisał:

   Wybacz Chłopie, piszesz jak mnich z czasów inkwizycji. SPALIC JE WSZYSTKIE!

 

Nie wydaje mi się. Jedynie oceniam na podstawie treści zamieszczonej przez autora i wyciągam własne wnioski a przedstawione przez Ciebie @Adolf, które pozwoliłem sobie zacytować są zbyt daleko idące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Tak jak napisałem ma 33 lata ale figurka i ogólna aparycja na 20 lat.Powabna,świetny seks i tyłek.Każdy jej daje 25 lat max.A sex uwielbiam.

Zastanów się co będzie dalej, ona w końcu zacznie się starzeć. Jakie masz plany względem niej i czy jej to zakomunikowałeś?

Ona zapewne chce złapać chłopa "na stałe" dopóki ma urodę. Uważaj aby w przypływie desperacji nie "złapała Cię na dziecko"

 

 

2 godziny temu, trop napisał:

Nigdy nie wzięla kasy ode mnie.Nawet jak proponowałem.I zawsze płaci za siebie bo mówi że ma zasady.

 

Czy jesteś jedynym spadkobiercą po rodzicach?

Jakie ona ma warunki mieszkaniowe?

 

Spróbuj wykorzystać "Tomka" do ustawienia sobie baby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf mam na myśli wstawkę o inkwizycji, której szczerze mówiąc nie rozumiem bo moim zamiarem było wyłącznie ukazanie autorowi, że popełnia serię błędów w opisywanej powyżej relacji. I w dodatku jak dotychczas stoi na przegranej pozycji ponieważ wziął udział w grze, w której to nie on rozdaje karty. Jego osoba powinna stać się klasycznym playmakerem w owej rozgrywce. Tylko tyle i aż tyle

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniks  Luzik, potwierdzasz moje zdanie. Pax Bracie.:)

 

  Trzeba zrozumieć chłopaki że z babą źle a bez baby gorzej... Jak już ktoś się wpierdolił w związek, to albo ciąć, albo wychować znając metody manipulacji. Wtedy babę trza ogarnąć.

Można wyjść z założenia że nigdy baby, można wyjść z założenia, że tylko na moich warunkach baba jest ze mną!

 

   Tak z życia, moja je mi z ręki, daję sobie radę.:)

 

Pozdro.

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33-letnia rozwódka, no daj spokój.

Jest zgrabna, powabna i sex jest dobry bo jeszcze nie uczepiła się dobrze żadnej gałęzi.

Samo to, że każe Ci pozbyć się rodziców świadczy o jej wyrachowaniu.

Nie szanuje ciebie, masz być tylko dostarczycielem dóbr.

 

Związki na odległość nie są dziwne, są zajebiste dla faceta :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trop

 

Kolego dla mnie to wygląda tak:

Ona po 30', z gówniakiem,po rozwodzie szuka kogoś,kto będzie opiekować się nią i jej bajtlem.Ty spełniasz te warunki.

 

Ok,a teraz to:

 

Robi sceny,bo opiekujesz się rodzicami? Nie daje Ci to do myślenia?

Naciska na wspólne mieszkanie.Nie daje Ci to do myślenia?

Popycha Cię.Nie daje Ci to do myślenia?

Chce się pozbyć Twoich rodziców naciskając na umieszczenie w domu opieki.Nie daje Ci to do myślenia?

Jest po rozwodzie.Nie daje Ci to do myślenia?

Odpisuje "nieznajomym" kolesiom.Nie daje Ci to do myślenia?

 

Co mamy Ci napisać?Spierdalaj od niej,to harpia i prawdopodobnie czarna wdowa?Zostań,wszystko się ułoży?Sam Ci wypunktowałem,że wasza relacja jest cholernie daleko od ok.

 

PS

Ja osobiście po tekście,że marnuje sobie życie i mam zostawić ciężko chorych rodziców zakończyłbym te relację. Młode ciało,fajny seks nie jest tego wart.Rodziców masz jednych,a lasek możesz mieć setki.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, trop napisał:

Chciałem sprawdzić jaka ona jest i załatwiłem sobie nr.tel.którego nie zna i zacząlem pisać jako pewien Tomek któremu się ona bardzo podoba i że chce ja na drinka zaprosić.I ona odpisuje temu wyimaginowanemu Tomkowi :o

 

Skąd pewność, że po stylu pisania nie poznała, że to Ty? :ph34r:

 

Do pytań, które zadał @giorgio, na które powinieneś sam sobie odpowiedź, dodam jeszcze jedno:

Dlaczego jest rozwódką i w jakich okolicznościach doszło do rozwodu?  

Edytowane przez Smok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 23.07.2017 at 5:04 PM, trop said:

Bardzo się do niej przywiązałem,wiem by było mi cięzko bez niej.Ma też oczywiście zalety nie tylko wady ale na tym co wyczynia się skupiam.

To Taki Piesio jesteś swojej Panci tak? Dobry, Piesio dobry! 

 

A teraz szukaj szukaj piesku drogi do tego aby strać się człowiekiem, facetem!

 

 

ps. Pozdrów Tomasza!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przepraszam za póżny odpis ale zostałem zawieszony przez moderatora,poniekąd słusznie bo nie zapoznałem się dokładnie z regulaminem forum...Wiecie,nerwy :(

Moja wina i bije się w pierś.

 

Adolf-

Słowo "marynuję życie" użyła w kontekście moim,a nie swoim.To tylko tak doprecyzuje.

Piszesz,piszecie,zacznij ją ustawiać...Hmmm...Tylko jak się do tego zabrać?Na razie czytam,czytam i czytam nasze forum.

Jak Adolf zrobić by jadła z ręki?

 

maniks

-coś w tym jest,ma tak zajebisty tyłek że....zresztą sami wiecie.

 

odlotowy

-wydaje mi się że naprawde coś do niej czuje,ale to że jestem zaślepiony jej tyłkiem to chyba fakt niezbity 

 

Pozytywny-

To trochę nie tak jest.Ona ma dużo więcej kasy i jest bardziej zamożniejsza niż ja,choć też na brak funduszy nie narzekam.

 

giorgio-

Naprawde nie wiem już co robić,jak się zachować,jak ugryżć tą sprawę

 

Smok-

Na pewno nie poznała że ja to Tomek.Na 100%.Na razie dała się zaprosić na kawe,niby się pisze do wyimaginowanego Tomka że musi się wygadać i że tylko kawa.

Pisała też zwierzając się mu,że przez 4 lata nie mogłem podjąć decyzji żeby z nią zamieszkać,że to już długo trwa ten marazm.Nie obrażała mnie w tych smsach tylko strasznie się żaliła jak ja decyzji podjąć nie mogę,że ona będąc tak sama cierpi,że ja non stop daleko a nie przy niej.

Na razie kawa nie doszła do skutku.Nie odzywam się od wczoraj rana,znaczy się niby Tomek sie nie odzywa.Ona nie pisała do "Tomka".Kontynuować tą postać Tomasza?

Dlaczego jest rozwódką...

Podobno były mąż chlał na umór i że nawet podniósł na nią ręke.

Odnośnie jej dziecka to jest już wczesnym nastolatkiem a więc o wychowanie żebym to robił j raczej nie chodzi.

 

Osobiście najbardziej mnie zabolało że najlepiej jakbym znalazł jakiś dobry dom opieki dla moich rodziców.NIGDY TEGO NIE ZROBIE!To akurat wiem w tej historii na pewno.

Dziwny związek,dziwna "panna"...

 

Mam nadzieje że nie złamałem regulaminu tym wpisem,przeczytałem go już dokładnie,bez emocji...

 

 

Co byście zrobili Szanowni Bracia

 

Acha...O sprawy majątkowe na pewno nie chodzi,ma duży dom na obrzeżach miasta,solidną prace,nie brakuje jej niczego.Kim ona cholera jest?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jej ultimatum, że Ty pozbędziesz się rodziców, jak ona pozbędzie się swojego dzieciaka ;)

(sorry, ale nie mogłem się powstrzymać)

 

Cytuj

Cock Carousel: A promiscuous female that is 18-30yrs old having sex with alpha males. When they reach their 30s they are ready to settle down with a beta male.

 

Edytowane przez Rnext
Suplement
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.