Skocz do zawartości

Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 I teraz pytanie - czy policja udowodni że Kanister to Sławek, czy nie? Jeśli udowodni, to wspaniale - w najgorszym przypadku będzie grzywna i chyba zakaz pisania, a ja nagłośnię tę sprawę na CAŁY INTERNET, oraz od razu wytaczam sprawę wykopowi.

Pytanie brzmi - czy konto Kanister było z jego IP, czy się zabezpieczył, a jak zabezpieczył to czy policja sięgnie po bardziej poważne metody znalezienia go, czy im się nie będzie chciało.

 

@Mosze Red

 

 

W najgorszym przypadku to policja odnajdzie Kanistra i okaze sie ze to nie byl Slawek, tylko jakis anonimowy psycholog z Krakowa czy tam ktokolwiek za kogo sie Kanister podaje. Historia o 10cio letnim hejcie ze strony Slawka z Czestochowy to juz twoj znak firmowy, rutyna, nawyk.. Gdyby okazala sie nieprawdziwa to bardzo by w ciebie uderzylo, w twoje widzenie siebie i swiata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pingwing jeśli tak się stanie, publicznie przeproszę Pana Doktora Sławomira.

 

Ale wtedy powstanie pytanie, kto się podszywał pod Dr Sławka na forum gazety: http://imgur.com/a/qaHrw i dlaczego dr Sławek wtedy nie reagował? Zero reakcji...

 

Masz wszystko elegancko podane. Uciekam przed S ze swojego bloga, cumuję na forum wyborczej i oto proszę, pojawia się Dr S na forum... jego wpisy to wpisy tylko i wyłącznie na mój temat, przypadek? Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień się zaczął, Wykopki wróciły z wakacji do szkoły i zaczęły się jazdy od nowa...

 

bf95eda3bea12cdd9e7581a69e358748.png

 

Mam nadzieję, że szybko skończy się ta farsa i ubliżanie.

 

3457464f27a236ffdff6410534ed4173.png

 

Niestety poczucie bezkarności w internetach napędza dalej machinę hejtu i ubliżania. Mam nadzieję, że prokuratura jak najszybciej się nimi zajmie bo to już nawet nie jest śmieszne, oni mają jakieś atencyjno-stalkingowe zaburzenia psychiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc, pewnie nie dostali jeszcze zawiadomień z prokuratury i policji, więc doszli do wniosku że list z prokuratury jest fejkiem mającym ich zastraszyć. Niech piszą na zdrowie, tylko dokładają materiał dowodowy. W końcu facet który bije kobiety i nazywa je "polskimi kurwami" a także ubliża innym rasom, jest bardzo wiarygodny w ocenie zdarzeń wszelakich.

 

Tu jest więcej, zaczyna się od nowa.

 

https://www.wykop.pl/link/3852247/marek-kotonski-grozi-pozwem-za-napisanie-prawdy-na-wykop-pl-pieniactwo-sadowe/najnowsze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech piszą, tyle lat to znosiłem że maks kilka miechów jeszcze wytrzymam.

 

Sławek wrócił z urlopu, chyba był udany bo pełno energii :> https://www.wykop.pl/link/3914103/obled-pieniaczy-pieniactwo-przyczyny-objawy-leczenie/najnowsze/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech pisze, mimo że jest na pewno zabezpieczony setką torów i innych cudów, to dla prokuratury i sądu będzie to kolejne potwierdzenie faktu stalkingu.

 

Rysiek kumaty milczy - bo wie co go czeka. Vincent kąsa, bo wierzy że na Krymie nie dorwie go prokuratura, nawet histeryczny mściciel Redbull (ten od bicia "polskich kurew" i chlania wódy z energetykami) umilkł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.