Skocz do zawartości

Milf a młody chłopak.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia

Otóż mam 20 lat,pracuje dorywczo u takiego milfa pod Warszawą(są to prace porządkowe przy domu jej dziadka ,chce zapewnić lepsze warunki mieszkaniowe swojej babci,dodam ze mieszka tam chwilowo sama) taka 5/10.Od drugiego dnia naszej współpracy poprosiła żebyśmy przeszli na ''ty''.Potem zaczęła pisać do mnie smsy,dziś np. ze się boi zasnąć bo coś słyszała na podwórku i ogólnie mi spami.Dzień wcześniej jak byłem u niej pytała mnie czy się gole.Dodam ze ona sama ma bardzo dochodową pracę,jej mąż również + mają dziecko,a ja jestem dość przeciętny (mało hajsu,mieszkam z rodzicami,niespecjalnie przystojny)Moje pytanie co ona chce osiągnąć? chce taniego robotnika,który będzie na każde jej zawołanie(mam do niej 3 min drogi,a ona sama jest jeszcze tydzień i wyjeżdża za granice do swojego domu),a może sprawdza czy jest atrakcyjna dla młodych? albo chce się ruchać ,czy co?

 

ps: sory za ten chaos na górze,zmęczony jestem

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartek1997 napisał:

Nie chce jej dawać żadnych sygnałów,bo nie jest dla mnie atrakcyjna

Dlatego szuka z Tobą kontaktu. Ona dobrze to wie i chce się dowartościować poprzez względy młodego "byczka". Na nic więcej bym nie liczył i lepiej daj sobie spokój z tym. Olewaj i rób swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka szuka atencji, przyjęła młodego faceta do roboty, i sprawdza, czy jest jeszcze atrakcyjna.

 

Jeżeli nie jest atrakcyjna dla Ciebie, to nic nie rób, wykonuj dobrze swoją pracę, i nie daj się sprowokować. A jeżeli będzie bardzo natrętna, to po prostu powiedz, że nie interesują Cię tego typu zabawy, i nic w ten sposób nie osiągnie.

Edytowane przez Przemek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy czasem potrzebuje trochę atencji, im więcej sami sobie jej dajemy tym mniej jej potrzebujemy od innych :)

Co do tytułu: MILF to Mother I'd Like to Fuck. Wiec skoro nie chcesz jej wyruchać, a ona jest 5/10 to nei MILF ;)

Zarzuciłbym jakimś filmem edkuacyjnym, żebyś szybciej wiedzę przyswoił, ale wiem czy to dozwolone ;)

Edytowane przez Samiec92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.