Skocz do zawartości

Sok z lewaka - temat zbiorczy


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko, co nie jest zgodne z opinią lewaka, powinno być zakazane.

"Logicznie"

A w tle burdy bojówek niszczących mienie zakupione z podatków ludzi pracy.

Od siebie, sam miałem kiedyś poglądy lewicowe, dawno temu.

Miałem przeświadczenie, że musi być rząd, który "dobrą" ustawą zrobi wszystkim "dobrze".( co to znaczy - dobrze?)

Odstawiłem WSZYSTKO, co zawiera FLUOR, pasty, nici, odświeżacze, staram się pić wyfiltrowaną wodę.

I przestałem być lewakiem.

Widzę, kto chce mnie okraść, przy pomocy ładnych haseł.

I najważniejsze, trzeźwe spojrzenia na rzeczywistość do tego stopnia, że czasem aż boli to, co się dzieje.

Moja teoria, że wszystko, co związane z lewactwem, to wina fluoru. https://jarek-kefir.org/2013/12/14/fluor-to-trucizna-ktora-niszczy-twoj-mozg/

 

A wracając do "intelektualnych" tytanów teorii okradania ludzi:

 

 

Edytowane przez kootas
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warto obejrzeć, facet opisuje jak idee marksistowskie szerzą się w uniwersytetach, najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź, na pytanie gdzie wysłać dzieciaka na studio - wyślij ich do szkoły zawodowej,krótko i na temat.  

 

 

Tutaj cały kanał z audycjami 

 

Scaliłem posty

As.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sięgnąć do źródła i przeczytać "Manifest komunistyczny" Karola Marksa. Tam macie wszystko, cele jasno określone:

-zlikwidowanie rodziny, pozbawienie rodziców wpływu na wychowanie dzieci

-zlikwidowanie religii, jak i moralności w ogóle

-pozbawienie własności ogromnej ilości ludzi

-obalenie istniejącego ustroju społecznego przemocą

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Idealną laurką kompletnego upadku lewaków jest postać jaką jest Milo Yiannopoulos. Gość jest gejem, Żydem, ma czarnoskórego partnera, ale mimo to tępi wszelkie lewactwo tego świata nie zostawiając po nim suchej nitki czym zyskał sobie mega fejm w Internetach i nie tylko. Jedyna odpowiedź od "postępowców" to nazywanie go neonazistą, rasistą, mizoginem i homofobem :lol:

 

Mój ulubiony tekst od niego, "feminism is cancer":

 

 

Edytowane przez EnemyOfTheState
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2017 o 21:06, MoszeKortuxy napisał:

"Nowoczesny i postępowy" aktor Andrzej Chyra wyrzekł się polskości. 

http://prawicowyinternet.pl/andrzej-chyra-wyrzekl-sie-polskosci-aktor-nie-chce-byc-nazywany-polakiem/ 

O ile wierzyć przekazom, to gość ma niewiele w głowie, styl bycia - lecę bo muszę więc, powiem coś kontrowersyjnego to zdobędę rozgłos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Joga symbolem rasizmu. Oczywiście jest to zdanie kobiecej intelektualistki :D 

http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/180209954-Cwiczenie-jogi-moze-byc-rasizmem.html

 

"Religioznawczyni, prof. Shreena Gandhi uważa, że yoga rozprzestrzeniła się w USA z powodu "pustki kulturowej białych społęczeństw", ale uważa jednocześnie, że "popularność ćwiczeń będących elementem jogi jest związana z kolonializmem, kapitalizmem, globalizacją i supremacją białych".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.