Skocz do zawartości

Odwaga i helpdesk


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Przez cały rok starałem się dostać do helpdesku, a w zasadzie do servicedesku, po 5 miesiącach dostałem się na asystenta IT na duzym obiekcie, po tygodniu przepuklina, operacja 3 tygodnie temu, a teraz od tygodnia service desk.

 

I fajnie się gadało, że chce do IT i tak łatwo, a teraz od tygodnia w service desk z prawdziwego zdarzenia i wiecie co ? Uświadomiłem sobie, że brak mi odwagi. Dam z siebie wszystko, mam nad czym pracować, ale to jest źródło i tak myślę co mogę dla siebie zrobić, żeby byç w tym dobrym. Dać sobie cierpliwość, kroczýć z odwagą, co jeszcze ? Bo na brak nowych informacji nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czasem są problemy, których nie rozwiążesz od razu i trzeba to zrozumieć, że rozwiązanie przyjdzie później albo wcale.

Po drugie - zadbaj o sen, jedzenie itp. Praca umysłowa to najbardziej wymagająca praca

Trzy - nie odkładaj spraw ważnych na potem, bo taski jak Ci się zgromadzą to przez miesiące się nie odkopiesz.

Cztery - jak masz poważny problem to nie siedź tak długo aż znajdziesz rozwiązanie, tylko czasem musisz umieć odejść od kompa i iść na dłuższą kawę i wrócić z czystym umysłem

Pięć - nie siedź w robocie za dużo na serwisach rozrywkowych.

Sześć - zawsze staraj się formułować odpowiedzi bardzo profesjonalnie jeśli chodzi o kontakt z klientem

 

To takie moje doświadczenie w związku z Deskiem i tipsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przebiega szybko szkolenie i wdrożenie pracownika, a ja zacząłem mieć jaja na próbanie dostac się do helpdesk, a teraz o to jest i mam momenty ze robie cos bojac sie ze robie to zle, no ale pocieszam się, że nikt tak odrazu wszystkiego nie umiał, ale to marna pociecha. W kazdym razie mam motywacje i rozkminiamy jak to zmienic, co zmienic, co pomoze. 

 

Poprostu boje sie tak jakby podejscia do kobiety , nie ze nie podchodze, ale jak podchodze to moj mozg dziala na szybkich obrotach, tak wlasnie czuje robiac to bo duzo wiedzy bardzo szybko

Edytowane przez aras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe po tygodniu na 1 lini (zgłoszenia i zdalnie) daleko mi do eksperta , w kazdym razie mam motywacje i będe lepszy, ale zastanawiam się co mogę zrobić, żeby jeszcze lepiej mi to wychodziło.

 

Oraz jak nie sabotować celu.

 

Scalone

As.

 

[AKTUALIZACJA] 

Wczoraj obejrzałem

A dzisiaj, po nieprzespanej wogóle nocy, dzień miałem bardzo dobry.

 

Także ta sama zasada co w przypadku kobiet: ruchać, jebać, nic się nie bać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.