Skocz do zawartości

Telefon do ~1500zł


deleteduser30

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widzę po specyfkacji redmi 4 bedzie mial lepszy zasieg poza mistem rownież i szybszy internet ponieważ korzysta z pasma 800 MHZ w Polsce jest ono rozbudowywane, jednak jeśli mieszkasz w mieście i nie potrzebujesz teoretycznie szybszego łącza ( którego i tak operatorzy nie pozwolą wykorzystać w pełni) to nie widzę różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rexer napisał:

Orientuje się ktoś, czy brak posiadania pasma LTE 800 Mhz w telefonie odbije się na korzystaniu z internetu poza miastem (siec Play)? 

teoretycznie tak, jednak w praktyce nie miałem z tym problemów filmy na yt można spokojnie oglądać, też zależy od operatora i miejsca. Możesz sobie wyszukać mapa zasięgu danego operatora jednak nie zawsze jest w rzeczywistości tak jak podają najlepiej w praktyce sprawdzić wtedy dopiero masz pewność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to będę w 90% w mieście, lecz czasem robie sobie małe wyjazdy z GPS'em. Właśnie, te mapy nie są pewne, a w praktyce nie mam jak sprawdzić <_< Redmi Note 4 ma pasmo 800Mhz, ale Redmi Note 4X jest podobno oszczędniejszy i posiada lepszy aparat. I weź tutaj wybierz :P

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja polecam polski Kiano Elegance 5.5. Telefon kupiłem równo rok temu. Kosztował mnie "całe" 399 PLN w RTV AGD. Szczerze mówiąc najlepszy telefon jaki miałem do tej pory. Metal w obudowie więc nawet upadek z niewielkiej wysokości mu nie zaszkodzi a już mi upadł. Bardzo elegancko wygląda. Do netu youtube dzwonienia i podstawowych operacji w zupełności mi wystarcza. Zawiesił się może z 3/4 razy ale to głównie moja wina bo robiłem tzw kilkanaście rzeczy na raz i po prostu zgłupiał" Służbówkę mam LG i kilkakrotnie droższą. Używana 10 razy mniej a wolniejszy i gorszy w wykonaniu (również się wiesza). Jedynie problem może być z akcesoriami bo "nie są dedykowane". Zapytałem się kiedyś koleżanki dla tzw picu na ile wygląda powiedziała że +- 2 kafle :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Normalny napisał:

A co sądzicie o Xiaomi MI A1?

 

Podwójny aparat, zoom optyczny x 2, dużo pamięci wewn i RAM. A wszystko za niecałe ponad 1 tyś zł. 

Używam od ponad miesiąca - jestem bardzo zadowolony. Szybkośc działania i jakość wykonania - rewelacja! Aparat przyzowity ale szału nie robi, szczególnie w slabym oświetleniu. Udało mi się nowego wychaczyć za 890zł z 2 letnia gwarancją :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.