Skocz do zawartości

Youtuber - Białorycerz czyli ultra friendzone


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Właśnie znalazłem film pewnego youtubera - JDabrowsky, którego widownią są głównie dzieci z podstawówki, gimnazjum oraz część liceum. Koleś opowiada (możliwe że wymyśloną) historię swojego friendzone. Zobaczcie sami zresztą. Co sądzicie o tym filmie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX wrzucam to co akurat przykuwa moją uwagę, nadaje się na temat na Forum i może zaciekawić innych Braci. Ten film pokazuje idealnie jak większość nastoletnich chłopaków próbuje poderwać dziewczynę i potem kończą w Friendzone. Na końcu filmu jest puenta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam który z nas to wymyślił, @Drizzt @Arox albo ja, że będąc we friendzone mężczyzna nie jest tamponem emocjonalnym, bo tampon chociaż wchodzi do środka, tylko podpaską zbierająca cały ten syf :D

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi czasu na ten materiał źródłowy.

Ale Gargamel, którego content średnio lubię, bo ma w zwyczaju kręcenie niepotrzebnych dram na siłę, w dzisiejszym vlogu miejscami celnie wypunktował spierdolenie tzw. nice guys i bezsens takiej ekhm strategii.

 

No i BTW widzę @MoszeKortuxy że dobry z Ciebie zadymiarz YouTubowy vide:

 

 

:D Od 11:59 do 13:19, pewnie widziałeś heh.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

będąc we friendzone mężczyzna nie jest tamponem emocjonalnym, bo tampon chociaż wchodzi do środka, tylko podpaską zbierająca cały ten syf :D

takie przemoczone majciochy bardziej jak tampon :D tak oglądam ten filmik..ta fabuła to z przodu czy z tyłu? :D 

No a co do sedna - każdy to chyba kiedyś chociaż raz przeszedł :D bystrzejsi wyciągneli wnioski..Ci mniej..pewnie nadal słyszą "kocham Cie ..jak brata" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy - Bardzo fajnie ujęta kwestia friendzone, która pokazuje, że usługiwanie kobietom na każde wezwanie nie przyniesie korzyści, a wręcz zniweczy szansę bo staniemy się orbiterami. 

Ta zapowiedź, że teraz będzie friendzonował każdą jest trochę zabawna bo kobiety zawsze znajdą orbiterów, głownie dzięki temu, że w tych czasach sporo facetów jest niczym desperaci. Nawet grubą zalajkują i będa błagać o dostęp do jej cipki :rolleyes:

Te friendzony biorą się przez to, że programowano ludzi na durnych bajkach Disneya i opowiesciach romantycznych. 

PS: Tak, wiem, że to zmyślona historia, ale moją wypowiedź nadal podtrzymuję.

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.