Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Pikaczu

Kupię złom drugowojenny

Recommended Posts

Jako że jestem kolekcjonerem hobbystą skupuje pozostałości po wrogiej niemieckiej armii, jeżeli ktos posiada jakies fanty prosze walić na priv. W razie mojej nie satysfakcjonujacej ceny bądź grubszego fantu w postaci czołgu ukrytego w stodole nie ma problemu by zainteresowały sie tym zaprzyjaźnione muzea.

Zajebiste i kurewsko drogie.po dzisiejszych zakupach bede chyba chleb ze smalecem do końca miecha jadł :D

a co do sesji w mundurach itd to zaraz by sie nie przychylne halo zrobiło.dlatego zaznaczam

NIE PROPAGUJE ŻADNYCH TRESCI ORAZ IDEOLOGI TOTALITARNYCH NAZISTOWSKO FASZYSTOWSKICH CZY CO TAM WYMYSLI LEWACTWO     ŚMIERĆ KOMUNIE

• Like 1

juz nie pamietam w którym temacie ale w skrócie.podstawa sukcesu to opierdolona gała potem mozna zacierać B)

i dlatego jest kazdemu wmówiony problem ze parenascie minut to za mało.a potem w życiu niewiasty pojawia sie pokemon i robi sie kolejny wmówiony problem.bo za długo.pierdolony matrix B)

Jako że jestem kolekcjonerem hobbystą skupuje pozostałości po wrogiej niemieckiej armii, jeżeli ktos posiada jakies fanty prosze walić na priv. W razie mojej nie satysfakcjonujacej ceny bądź grubszego fantu w postaci czołgu ukrytego w stodole nie ma problemu by zainteresowały sie tym zaprzyjaźnione muzea.

Również jestem kolekcjonerem, ale głównie falerystyki i uniformów. Broni w dużo mniejszym stopniu.

Napiszę trochę inaczej niż Pikaczu:

NIE PROPAGUJE ŻADNYCH TREŚCI ORAZ IDEOLOGII TOTALITARNYCH NARODOWO-NAZISTOWSKO-FASZYSTOWSKICH. JA TYLKO  Z CAŁEGO SERCA NIENAWIDZĘ ŻYDOKOMUNY, KTÓRA OBJĘŁA STER WŁADZY W NASZYM KRAJU PO ROKU 1989.

• Like 1

Guest leviatan

Chyba po roku, 1944. Z przerwą 1968-1989 dla członu "żydo".

Masz rację Leviatan, niemniej to ekipa po roku 1989 przyczyniła się do największych szkód dla Polski w wymiarze gospodarczym. To ona wyniszczała systematycznie nasz kraj przez te "25 lat wolności" i rozkradała majątek narodowy - dorobek paru pokoleń.

Czy oryginalne guziki  tzw groszki i zgięta odznaka za rany interesuje cie?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.