Skocz do zawartości

Kupię złom drugowojenny


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem kolekcjonerem hobbystą skupuje pozostałości po wrogiej niemieckiej armii, jeżeli ktos posiada jakies fanty prosze walić na priv. W razie mojej nie satysfakcjonujacej ceny bądź grubszego fantu w postaci czołgu ukrytego w stodole nie ma problemu by zainteresowały sie tym zaprzyjaźnione muzea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste i kurewsko drogie.po dzisiejszych zakupach bede chyba chleb ze smalecem do końca miecha jadł :D

a co do sesji w mundurach itd to zaraz by sie nie przychylne halo zrobiło.dlatego zaznaczam

NIE PROPAGUJE ŻADNYCH TRESCI ORAZ IDEOLOGI TOTALITARNYCH NAZISTOWSKO FASZYSTOWSKICH CZY CO TAM WYMYSLI LEWACTWO     ŚMIERĆ KOMUNIE

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem kolekcjonerem hobbystą skupuje pozostałości po wrogiej niemieckiej armii, jeżeli ktos posiada jakies fanty prosze walić na priv. W razie mojej nie satysfakcjonujacej ceny bądź grubszego fantu w postaci czołgu ukrytego w stodole nie ma problemu by zainteresowały sie tym zaprzyjaźnione muzea.

 

Również jestem kolekcjonerem, ale głównie falerystyki i uniformów. Broni w dużo mniejszym stopniu.

 

Napiszę trochę inaczej niż Pikaczu:

 

NIE PROPAGUJE ŻADNYCH TREŚCI ORAZ IDEOLOGII TOTALITARNYCH NARODOWO-NAZISTOWSKO-FASZYSTOWSKICH. JA TYLKO  Z CAŁEGO SERCA NIENAWIDZĘ ŻYDOKOMUNY, KTÓRA OBJĘŁA STER WŁADZY W NASZYM KRAJU PO ROKU 1989.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.