Skocz do zawartości

Nowy dział dotyczący dram i newsów na youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ sam oglądam tzw. "dramy" na youtube, i wiem że nie tylko ja czasem lubię obejrzeć co tam się dzieje, wpadłem na pomysł żeby zrobić cały dział w tym temacie. Jako junior moderatora, propagatora i opiekuna proponuję @MoszeKortuxy, który z tego co widziałem, jest bardzo zaangażowany w życie youtube i wie co w trawie piszczy, czyli odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Co Ty na to Mosze? Podołałbyś?

 

Wiem że wielu z was może uznać, że temat niezbyt poważny - ale świat dram to w sumie to samo co seriale - dają emocje, a chyba każdy ma jakiś swój ulubiony serial.

 

Świat idzie do przodu, youtubowe dramy to coraz większy kawał tortu, i my musimy tego tortu trochę podjeść.

 

Niby prostackie, a rozbawiło mnie do łez: https://www.youtube.com/watch?v=nCzTFay0kAg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, dziękuję że się zgodziłeś. Ja na teraz to widzę tak, że zrobimy mały dział z dramami, tam Cię awansujemy na junior moda i będziesz tam władał ostrzeżeniami i banami jak Zeus piorunami :> i będziemy sobie tam wklejać dramy i je komentować. Na pewno wątek o Magicalu, Rafonixie, Isamu, Baobabie i Łobodzie musowo, Mahonku, Boxdelu i innych. Ponieważ znasz się na tym lepiej ode mnie, dam Ci wolną rękę w układaniu tego wszystkiego po Twojej myśli.

 

Kto lubi dramy ten wejdzie, kto nie - nie wejdzie.

 

Zróbmy wszyscy burzę mózgów - jak to zrobić wszystko, żeby było zajebiście? Liczę że przyjdą do nas ludzie z sieci, by dyskutować o dramach. Czyli zyska forum, a może i mój kanał złapię trochę subów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały też sie zgadzam z tym, że na fali popularności pato youtuberów, shotów oraz dram taki temat mógłby przyciągnąć dodatkowe osoby na to forum. Pewnie część odejdzie, ale możliwe że inni zostaną i bardziej zainteresują się bardziej poważnymi tematami :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można mieć jakikolwiek szacunek do takiego człowieka jak seba. Nie dość że ćpun, to jeszcze jest oszustem. Prawdopodobnie on ukradł ten portfel Gochabaalowi .

Widać, że już dostał wp**rdol, ale to dopiero się zaczyna.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.