Skocz do zawartości

Kobiety nie kłamią.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Superego napisał:

Nie mowie ze musisz to robic ale czasem sie to przydaje przynajmniej mi.

 

To coś słabo Ci się te zagrywki przydają, skoro co chwila masz jakiś problem z panną, z którym przychodzisz tu na forum.

 

Cytuj

Wiec drodzy bracia nauka z tego taka aby nie ignorowac tego co mowi kobieta bo z jej punktu widzenia to co mowi jest prawdą,

 

Żadna tam nauka... to jest właśnie powód, by ignorować to co kobieta mówi, bo po co się przejmować tym, że TERAZ dziewczyna Cię nienawidzi, skoro za 40 minut jej przejdzie i ojebie ci kiełbachę?

 

Sporo masz do uporządkowania w głowie chłopaku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Superego napisał:

Ps: Ile miales kobiet??

Ja to w sumie jedną. No może nawet tylko pół w dół. Tak gadam, bo nie wiem co rozumiesz przez "mieć kobietę". To coś w stylu: miałeś ojca i matkę, czy raczej psa bądź kotka? Kobiety się nie ma. I vice versa. Chyba żeś Hannibal Lecter, wówczas (z)jesz ciastko i masz ciastko. 

Wyjaśnisz co to pytanie (a właściwie odpowiedź na nie) miałoby mieć do rzeczy? Ile razy jadłeś gówno, że wiesz, że jest niesmaczne?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ta beta tutaj jeszcze robi?

 

Wystarczy przejrzeć wątki, i od razu widać, że to intelektualne dno, nie potrafiące czerpać z danej mu wiedzy, wyłożonej jak kawa na ławę.

Ciągle te same błędy popełnia, ciągle się pyta praktycznie o to samo, a gdy dostaje odpowiedź, to tupie nóżką jak dziewczynka.

 

Aaaaa, to ten koleś, co chciał pisać aplikacje bez pojęcia o programowaniu. EOT. Koleś o intelekcie loszki albo podszyw.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czader napisał:

Co ta beta tutaj jeszcze robi?

 

Wystarczy przejrzeć wątki, i od razu widać, że to intelektualne dno

Gościu a kim ty jestes?. 

Bo napisalem swoje przemyslenia uwazasz ze jestem intelektualnym dnem?. 

Byc moze jestem ale za szybko to stwierdzasz. 

PS: gdybyscie umieli rozmawiac a nie krytykowac może by nam wszystkim było łatwiej. 

Trafiliscie na to forum po wystukaniu w google" zadna mnie nie chce" a teraz kozaczycie mi przez monitor.

Mozecie mnie zbanowac ale jestem miły do czasu. 

Kazdy mój post łączy sie z hejtem to chyba coś z wami jest nie tak koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Superego napisał:

Jak myslicie czy ta kobieta mowiac" Nie nawidze cie" kłamała?
Nie, z jej punktu widzenia była to prawda ponieważ powiedziala to co w tej chwili czuła.

 

10 godzin temu, Superego napisał:

dla kobiety ktora w danej chwili czuje wkurwienie te słowa są prawdą

 

10 godzin temu, Superego napisał:

Wiec drodzy bracia nauka z tego taka aby nie ignorowac tego co mowi kobieta bo z jej punktu widzenia to co mowi jest prawdą,
jedyne co powinnismy zrobic to zmienic jej emocje a wtedy jej PRAWDA rowniez stanie się zupełnie inna. 

 

Jeżeli laska spotyka się z kilkoma samcami, ale jest teraz na randce z Tobą to oznacza, że jesteś w tym momencie jej jedynym facetem i ona w ogóle Cię nie zdradza bo przecież w tym momencie jest tylko z Tobą, a sms-y na które odpowiada wysyła jej "koleżanka" ;)

 

Ale ogólnie wiem co chciałeś przekazać, pod wpływem silnych emocji baby potrafią powiedzieć tzw "prawdę chwilową" :) która trwa do momentu dojścia do równowagi emocjonalnej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka biegunowość ciągnie niby do kobiet? Ich spierdolenie emocjonalne? Raczej każdy normalny facet szuka jak najbardziej stabilnej kobiety do związku, a takie dziewczynki co cię "nie nawidzą(słownik ortograficzny w łapę, ludzie...)" bo musisz coś innego załatwić dobre mogą być na jednorazowy wyskok.

Chyba że chodzi ci o biegun północny - twarz, południowy - cipka i dupka, przestań się oszukiwać koleś. No chyba, że poznaliście się na warsztatach poetyckich, czy w planetarium/operze zapalenie dyskutując na dany temat, to może uwierzę, w to przyciąganie intelektualno-emocjonalne. W każdym innym wypadku pierdzielisz strasznie.

 

 

Jak będzie kolejna odpowiedź w stylu "jesteście desperatami, ile wy mieliście kobiet, bo ja mam już jedną z którą męczę się od kwietnia co najmniej", to już nie ma dla ciebie ratunku, tylko terapia szokowa, jaką zafunduje ci loszka w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kłamią w swiecie rozumianym jako strategiczny lecz w świecie uczuc oraz emocji każde 
kłamstwo paradoksalnie staję sie prawdą, jest w tych swiatach przecież biegunowość chociaz sprzeczna 

no gorzej niż arab, który mówi że nie wiedział że nie można gwałcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.