Skocz do zawartości

Witamy nowego Jr moderatora!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, z przyjemnością informujemy że @MoszeKortuxy został na próbę nowym junior moderatorem działu Dramy Youtubowe (http://braciasamcy.pl/index.php?/forum/244-dramy-youtube/).

 

Gratulacje z awansu! :> 

 

Mamy nadzieję, że siła forum i moja sława będzie rosła ku chwale dobra, ojczyzny i mojej :>

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektóre osoby, kwestionują moją decyzję. Pozwólcie że wyjaśnię. Mosze Kortuxy zna się w tym temacie bardzo dobrze, ma "obcykane" wszystkie dramy i co gdzie się dzieje na youtube. Dziś YT to jak dawniej telewizja, i jak niektóre osoby fascynują się serialami (ja też je lubię), to dzisiejsze dramy i youtuberzy to jak seriale i opinie o świecie w telewizji.

 

Świat idzie do przodu i forum też pójdzie do przodu. Kto ma ochotę poczytać o youtube, ten poczyta. Kto nie - ominie ten dział. Zwłaszcza że powiadomienia o nowych postach nie są po prawej na samej górze, a niżej więc nie utrudniają nikomu życia.

 

Dlatego Kortuxy jest najlepszą osobą na te stanowisko, która ożywi ten dział i dobrze o niego zadba. 

 

Zyski dla forum to więcej ludzi i więcej ciekawych tematów, a nie zamykanie się w jakiejś "prawilnej" klatce, bo ktoś sobie ubzdurał że forum ma być tylko o kilku tematach.

 

Forum ma być uniwersalne o profilu męskim. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

 

Nikt nie podważa, już po banie na @Pikaczu za temat z Tinderem przewidziałem, że forum jest na rozstaju i musi wybierać: albo będziemy szli w dodatni, wartościowy kontent jako ruch ideologiczny albo popularność i hajsy dla guru. Jak widać, postępowość [YT] wygrywa :lol:. Red zapewnił wtedy, że jedno nie wyklucza drugiego.

Ech, kolejny raz mieć rację to już nie śmieszne nawet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX

 

Pikacz nie dostał bana, tylko miesięczny urlop - a nie dostał bana, bo przyznam się że mam do niego jakiś sentyment. Powinien dostać bana za zachowanie, ale nie dostał - moja słabość. 

 

Hajsy dla guru... a możesz dokładnie wskazać jaki hajs? Ja dokładam do forum pieniądze, które mam np. z pracy z ludźmi. To gdzie ten hajs?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GluX napiszę Tobie po męsku, mam nadzieje że zrozumiesz, generalnie jesteś wkurwiony ze nie sprawdziłeś się jako moderator i fucha tegoż trafiła w ręce kogoś innego, kogoś kto jest krótko na forum, ale ma umiejętności do zarządzania właśnie taką tematyką, więc przyznaj się po męsku jak sprawy wyglądają i nie rób podchodów, dziecinnych wycieczek bo to nie przystoi komuś takiemu jak Ty...

Tak więc trochę więcej pokory i grzecznie pogratuluj @MoszeKortuxy :)

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, GluX napisał:

Ech, kolejny raz mieć rację to już nie śmieszne nawet.

Hahaha. No to poleciałeś. Wróć na orbitę.

 

Co do reszty Twojego posta. Przecież zdajesz sobie sprawę, że @Stulejman Wspaniały to nie jest użytkownik taki jak Ty, który od czasu do czasu sobie popisze w wolnym czasie. Forum to jest część jego biznesu, jego pracy. Żyje z tego. Jak możesz, rozumiejąc i korzystając z tego bezpłatnie, przybijać wirtualną pionę z ludźmi, którzy szkalują Marka za to, że ZARABIA?

 

Z Ciebie też się śmieją w robocie, jak masz dostać wypłatę i się rozwijać w swojej dziedzinie?

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn potwierdzenia nie spodziewał bym się zbyt szybko... o ile w ogóle jakiekolwiek będzie. To taka trochę lewacka logika w stylu rzućmy hasełko bez argumentów i dowodów, a jak ktoś będzie je próbował obalić, to owi przedstawiciele lewej strony będą dążyć do zdyskredytowania oponenta albo innego pierdu pierdu. Konkretne dowody oraz argumenty? No ale po co, skoro można kogoś zakrzyczeć albo powiedzieć "ja mam rację bo tak i nikt inny nie może jej mieć, bo tylko ja mam monopol na rację i koniec dyskusji" :>

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że jestem zdziwiony. Prędzej spodziewałbym się takiego działu na forum dla kobiet.

Wiem, że bussiness is bussiness, ale niepokoi mnie postępująca tabloidyzacja forum.

 

Z góry przepraszam jeżeli jest to niewłaściwy temat, ale nie byłem pewny gdzie to umieścić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla Nowego wsrod Nas☺ 

 

A czemu by nie? Jestem za tym by poruszac te, czasem mocno watpliwe w swej wartosci tematy jak dramy. Aby rozwijac sie w kierunku szczytow Olimpu, trzeba poznac i ciemne Doliny u stop by miec punkty odniesienia. Doswiadczenie to nie tylko same dobre rzeczy ale i te zle. 

 

Ot, mamy teraz takie Forumowe "Drzewo poznania dobrego i zlego". 

 

A co do nominacji- powiem ze strony podworka moderatorskiego- to nie jest piec minut, decyzja podjeta pod wplywem chwili. To sa dlugie narady i burze mozgow, bo moderator to powazna funkcja. Wiele razy trzeba odrzucic wlasne przekonania i prawdy objawione zycia wlasnego, by byc ile tylko mozliwe obiektywnym wobec postow innych uzytkownikow. Wiele razy trzeba schowac wlasnego ego gleboko w kieszen- a to nie kazdy potrafi co widac naocznie. 

 

 

A ze Marek zarobi? I bardzo dobrze. Im wiecej kasy zarobi, tym wiecej pojdzie w Forum i tym wyzszy poziom bedzie. Ale nie wszyscy potrafia zrozumiec te proste zaleznosci.  

Edytowane przez Arox
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję @MoszeKortuxy nowej funkcji :D

 

Bardzo dobrze, że powstał oddzielny dział z dramami zamiast wrzucać linki do nich w innych tematach.

Rezerwat też istnieje na forum i wcale nie wadzi.

Kto będzie chciał ten wejdzie kto nie to nie, w czym problem?

 

Rzeczywiście jest to taki nowy serial i ciekawe zjawisko socjologiczne.

Sam przyznam, że niektóre dramy lubię pooglądać, jeśli są merytoryczne i zawierają jakieś konkretne argumenty.

Patolusów się naoglądałem w życiu, więc patoyoutuberom podziękuje jednak :D

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nibynic jeśli mam być szczery to z obserwacji wiem, że youtubowe dramy oglądają w większości faceci. Kobiety wolą raczej tradycyjne kino, filmy i seriale. Jeśli chodzi o YT to kobiety oglądają głównie "kobiece" kanały związane z modą, makijażem itp. Do tego dochodzi sam fakt, że większość dram youtubowych jest związane z youtuberami płci męskiej, a nie kobiecej, a to wpływa na to jacy widzowie będą to oglądać ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.