Skocz do zawartości

Instrumenty Elektroniczne (part 1)


Metody

Rekomendowane odpowiedzi

 Zapraszam do odsłuchania  i opiniowania najlepszego numeru jaki stworzyłem. Ahh 

 Proszę usiąść wygodnie i przygotować się na ponad 5 minutową podróż w kraine ciepłych, magicznych dźwięków :)

 

 Dodaje także link do utworu : https://www.easypaste.org/file/yet1HxgR/Rafal.Adamski.-.Instrumenty.Elektroniczne.part.1.mp3?lang=pl

 

 

 

Edytowane przez Metody
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek dobrej, uczciwej muzy, ciekawie nawiązuje do nurtu dreamhouse, a przynajmniej tak wychwyciłem prawym uchem. Ciepłe brzmienie zdeczka podobne do tych z mych młodych lat (np. Robert Miles), za to bit jest u Ciebie całkiem uwspółcześniony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

@Metody bardzo fajnie się tego słucha :D Jeśli miał bym się czepić to tego, że bit niesie jak by zbyt wielkie echo z każdym uderzeniem. Zerknij na poniższy utwór. Bit jest jakby "czystszy" i nie zagłusza melodii. O to mi chodzi.

 

  A mam paskudny nawyk dawania na wszystko reeverb - czyli pogłos, wrażenie przestrzeni. Po prostu uwielbiam przestrzeń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Muzyką interesuję się od 14, 15 lat (mam 31), a robię... trudno to policzyć, bo są to okresy mocno szarpane. Czasami robie coś w pocie czoła 2,3 tygodnie, zarywam noce, a potem stwierdzam, że to wszystko jest gówno warte i nie ma mnie przez pół roku. Potem stwierdzam, że nie mogę bez tego żyć i znowu robić coś w pocie czoła przez 2,3 tygodnie i znowu stwierdzam, że to wszystko gówno warte itd. :D

FL STUDIO 10

Wtyczki VST (z3ta, albino, stainberg piano, pakiet próbek do sampli (haty, hihaty, FXy)

myszka

laptop, karta dźwiękowa zintergrowana, słuchawki

Kiedyś miałem klawiaturę sterującą (piano do grania) ale zalałem browarem. 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.