Skocz do zawartości

Fanka Marka - czyżby mityczna loszka z Tybetu?


Rekomendowane odpowiedzi

I już masz jej odpowiedź na temat " ja nie chcę dzieci " . Jest to bardziej " ja teraz nie chce dzieci " . 

 

Pozatym sama zaoferowała rozwiązanie hormonalne , gdzie ona kontroluje sytuacje w przeciwieństwie do wazektomii ty masz PEŁNĄ kontrole.  Ty już sobie racjonalizujesz i liczysz zaoszczędzone pieniążki ?. 

Wybór jest twój , wazektomia jest nieodwracalna , choć jest nowa metoda która pozwala odwrócic ten proces .

Tak jak Bracia powiedzieli , masz sprytnego kameleona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta metoda na którą się przymierzam to ma w nazwie coś z "otwartym kanałem".

Nie chce już dzieci, dość pieluch i ograniczeń z tym związanych, lecz gdyby zaszła potrzeba "zrobienia potomka z ex" w celu ratowania życia dzieci już istniejących a byłbym po wazektomii to miałbym wyrzuty sumienia. Mam tu na mysli komórki macierzyste do "naprawy" organów itd. 

Jestem zgłoszonym dawcą szpiku i w razie smierci takze mozna sobie moje organy pobrac. Piszę o tym gdyż uwazam ze życie ludzie stawiam wyżej niż wszelkie podziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo się zmienia tylko w jednym kierunku , na kożyść kobiet . Dzisiaj możesz być bezpieczny ..... a za pare latek ...... 

Poza tym , naprawde chcesz aby twoje DNA tak skończyło ? Masz przykład dwòch lezb ze zrytymi beretami . Ich dziecko będzie potwornie WYPACZONE . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 06:27, StonekZiemniaczany napisał:

Jako że jestem zagorzałym fanem nurtu myslowego Marka i nabyłem Jego wszystkie PDFy, Modlitwe, Relaksacje i Bój o Godność. Mam także zestaw papierowy, oraz wysłuchałem wszystkie audycje na YT to postanowiłem na wstępie nowej znajomości zaznaczyć pani iż jestem po stronie swiatła puszczając jej jedną jedyną audycje Ojca Załorzyciela.

 

 

A zdajesz sobie sprawę, że tym sam sobie gola wbiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek kiedys w którejś audycji wspominał coś o mądrych paniach. Ze one przeczytaly kobietopedie. To po raz, a po dwa chciałem zobaczyc jej reakcje bo takze w audycjach Marek mówił ze kobiety zabraniają swoim Miśkom na sluchanie jego audycji.

W tym przypadku Jego stwierdzenia się nie sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camilovesky Uważaj, nie przywiązuj się nadmiernie do reakcji kobiety. Ona mogłaby zareagować w zupełnie dowolny sposób, jeśli jest dobra aktorka wyobrażam sobie bez problemu, ze mówi mu, ze tez uważa, ze tak będzie lepiej a potem rozpoczyna np. szukanie innej gałęzi, albo szybko odstawia pigułki i planuje ciąże zanim on przeprowadzi zabieg.

 

Podziele się z Wami taka jedna specyficzna cecha, która mam. Na jednym z wykładów online SWPS jakiego słuchałem Pani psycholożka mówiła, ze kobiety lubią się komunikować twarzą w twarz, wymieniać emocje itd., mężczyźni budują bliskość i poczucie przywiązania gdy są obok drugich osób (pozostałości po czasach polowań, ognisk wspólnych itd.). Zauważcie, ze jak siadamy z nasza ofiara (tzn. potencjalna partnerka) to chcemy usiąść obok niej, a one naprzeciw. Chcemy tego nie tylko dlatego, ze wiemy, ze możemy lepiej kinestetyzowac, to ma tez aspekt głębszy. Wracając do tematu, po mojej pierwszej eks, mam coś takiego, ze rzadko kiedy patrzę w oczy (była mocno introwertyczny), niby mogłoby się wydawać, ze to zle, bo nie czytam emocji tak dobrze, ale trudno to wyrazić, nauczyłem się je bardziej czuć. Teraz gdy i czuje i widzę, potrafię powiedzieć więcej, wiadomo, ze hormony nieraz dają po czerepie itd. ale to zupełnie coś innego widzieć reakcje i ja odczytywać a czuć reakcje i ja odczytywać. Rozumiecie co mam na myśli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pokrewieństwo dusz" istnieje, ale jest niezwykle rzadkie. Autorze wątku, czy trafiłeś kiedyś kilka razy pod rząd szóstkę w totka? Jak tak, to bardzo możliwe że trafiłeś na właśnie taki przypadek. A co do oszczędzania na wazektomii, to przypominają mi się ludzie którym zapięcie pasa zabierało czas i chcieli go oszczędzić, a później kilkanaście następnych lat żyli w długach by powymieniać zęby i operować czaszkę, a po nocach wyli z bólu. No ale oszczędzili półtorej, dwie sekundy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samiec92 a potem mu powie: "Miś! Nie wiem jak to się stało, że jestem w ciąży!" :D Zauważyłem, że kobiety robią inne a mówią, co innego, no ale jak ktoś sam siebie gnoił przez lata, to dla niego jest nowość. Tak samo jak strach przed zrobieniem czegoś po raz pierwszy, po prostu lata takich wzorców i to ze mnie wychodzi dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na razie nic ciekawego bo ona na wakacjach i nie widzieliśmy się od 3tyg. Był mała manipulacja z jej strony o tzw "zdeklarowanie się" co szybko zgasiłem hasłem że żeby się nie nakręcała zbytnio bo ja nie zamierzam zostać za granicą na stałe (jak ona) i że w przeciągu 5 lat wrócę do kraju ojców. W odpowiedzi strzeliła focha i nie wysłała zdjęcia cipki haha co wcześniej miało miejsce gdy tylko napisałem "poka sowę". Czyli używa szantażu na sex. Jestem ciekaw jak będzie się zachowywać gdy przeczyta trylogię którą od Marka w papierze kupiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa się wyjaśniła. Jest normalną kobietą. Po tym jak zapytała o moje plany co do niej i gdy uczcuwie powiedziałem że nie chcę związku to strzeliła focha i szlaban na dupke?.

Kumplujemy się wciąż i kawke spijamy ale już oficjalnie jako kumlpe. Może jej się odwidzi i da wsadzić.... Zachowała się bardzo grzecznie, bez blokowania telefonu czy wyzwisk. Być może planuje mnie jeszcze urobić.... Ale ja się nie dam. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.