Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Praiwe jak bykowe :D , żart chłopy  po 30 szykuj się  płacić  ;)

 

Kraje zachodniej kultury przeciągnięte lewactwem, potem chłopy nie wiedzą jak mają się zachować czy brać zużytą babę po 30 która obudziła się z instynktem, czy  zlać temat. 

 

Przytoczę cytat znajomego - "je..bać stare baby w przepoconych lajkrach"

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważny problem, a feministki są seksistowskie wymyślając takie poronione pomysły... Trzeba się tym zająć. Pozwy, pozwy i poważne badania POWAŻNYCH instytutów, które powinna zagłębić się w ten problem i dogłębnie go wyczerpać, żeby zamknąć jadaczki niektórych pieniaczek... Jednak naprawdę musisz podawać linki do tak wulgarnego i prostackiego filmu? Osąd może i prawdziwy, ale dobór słownictwa jest naprawdę żenujący... Powinniśmy dbać o poziom merytoryczny i kulturalny na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gromisek to był na razie jedyny polski youtuber, który skomentował tą sprawę dlatego go podlinkowałem. Jakby był ktoś inny to dałbym link do tej innej osoby. 

 

Wcześniej była sprawa z "zakaz wpuszczania kobiet" w jednym lokali fryzjerskich dla mężczyzn. Feministki bardzo się oburzyły, a potem jedna youtuberka pokazała, że w Polsce są lokale tylko dla kobiet i w takim przypadku nikt buntu nie robi. Obecnie żyjemy w świecie w którym na mężczyzn nakłada się dodatkowe podatki oraz ogranicza ilość lokali do których mogą wejść. Szkoda gadać...

Link do filmu wspomnianej youtuberki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi nowość. W wielu klubach w Polsce też płacisz "podatek od bycia mężczyzną" - płacisz za wejście a kobiety wchodzą za darmo ;) 

Inna sprawa, że w klubie ma to sens. Im więcej loszek zejdzie (bo wejście za free) tym więcej będzie facetów którzy za wstęp już płacą, ma kto drinki kupować itd. A w kawiarni to czysty debilizm bo każdy normalny chłop po prostu ominie taki lokal z daleka :D 

Edytowane przez Imali
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zauważcie ciekawą rzecz. Mężczyzna od tysięcy lat był tą jednostką, która gromadziła dobra, żeby się przypodobać, a kobiety zarządzały majątkiem i dziećmi kiedy to mężczyźni byli zajęci wojaczką itd. Powiększano fortuny przez małżeństwa i pewne obietnice (wiano, sojusze przez małżeństwa itd.), więc było coś za coś. Dostawałeś ładną panienkę i zamek (jeśli byłeś bogaty), lub dobrze wykarmioną dziąche z zębami i owcę, a może krowę (jak byłeś chłopem). Pewnego rodzaju wymiana i obietnica. Ty jesteś wierna pilnujesz tego co moje i dajesz mi dziedzica, a ja chronię Ciebie, twoją rodzinę, czy też ogólnie dbam o sprawy materialne.

Teraz przechodzimy przez zmiany i produkujemy tak wiele dóbr jak nigdy w historii, a będzie ich jeszcze więcej, i to jeszcze bardziej niesamowitych (rozwój technologii). Teraz już raczej nie mamy partnera na całe życie, a dziewictwo i seks po ślubie to można już między bajki włożyć (nie uważam tego za coś złego, a za coś innego, odmiennego). Teraz łatwo o seks, partnera, a ilość dóbr jest niesamowita. Kobiety same mogą zadbać o swój byt i mają fory, bo panowie zawsze będą się im podlizywać (popęd seksualny i chęć dupki), ale że teraz jest więcej to i wymagania są znacznie większe.

Teraz dochodzimy do czegoś bardzo ciekawego. Kobiety chwilowo są górą i doją tyle ile z nas mogą, ale co z sytuacją kiedy mężczyzna będzie zaspokajał się seks robotem, bo taniej w dalszej perspektywie, a i może znacznie większa gama emocji, bo roboty będą zaspokajać nas zawsze w 120%, lub co z sytuacją kiedy mężczyźni będą kontrolować swoją potencję i największy AS kobiet przepadnie? Tzn. łapanie na dziecko? Coraz większa ilość czynności do robienia też skutkuje, że można zgłębiać się w różnych rzemiosłach... Ciekawe świat przechodzi zmiany i to dość drastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop. Czy w Polsce płaci się "bykowe"? Owszem TAK. W PIT-ie. Wpisałem swój dochód roczny jako oświadczenie indywidualne i  wspólnie z małżonkiem. Różnica przy moim dochodzie ok. 600 zł czylu 50 zł miesięcznie. Znajomi powiedzieli mi, że warto te 5 dych walnąć co misiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja podatkowa takie coś, no i naruszenie konstytucyjnej wolności osobistej. Nikt nie będzie mi narzucał jak jakiemuś bydlęciu, kiedy mam się rozmnażać, zwłaszcza jak nie mam za co utrzymywać rodziny. Robią z nas mężczyzn bydło pociągowe, przy jednoczesnym bombardowaniu propagandą "miłości", tymczasem sytuacja w kraju licha. 

"Pomysłodawcy bykowego mają swoje uzasadnienie – naturalnie prócz potrzeby zasilenia budżetu państwa, argumentują, że byłaby to kara finansowa dla ludzi, którzy nie chcą zakładać rodzin i mieć dzieci."
Karać za coś, co nie jest obowiązkiem? Kurva genialne.
Musisz założyć rodzinę, z byle karyną jak innej ni ma, bo chcą cię uszczęśliwić brakiem kary finansowej :D no debili z nas robią
 

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AdamPogadam napisał:

Karać za coś, co nie jest obowiązkiem? Kurva genialne.

 

Bo Polska to nie jest kraj Prawa.

Łamane są zapisy w Konstytucji chociażby o prawie do ubezpieczenia zdrowotnego dla każdego Polaka itd.

Jest coś zapisane w Konstytucji , czyli niby dokumencie nadrzędnym, a stan faktyczny to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Mordimer said:

Mogą naskoczyć z bykowym jest niezgodne z konstytucją. Wprowadzą inne podatki pośrednie żeby ogolić pracujących i uzbierać na +500 i kolejne zaciąganie długów.

Z którym artykułem konstytucji jest niezgodne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam, ze jezeli ktos prowadzi wlasna dzialalnosc / restauracje to ma prawo "opodatkowac" co tam sobie chce

 

to co jest niesprawiedliwe w tej historii to ze gdyby to samo zrobic w druga strone to bylby krzyk, placz i bog wie jaka apokalipsa -_-

 

co do samego filmiku , fajne show :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.