Skocz do zawartości

Dziewczyny kolegów, a seks z nimi


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kwestia zasad tylko i wyłącznie zwykłe dbanie o własny interes. Nie robisz łaski ,że nie wyruchasz koledze dziewczyny. Ty dbasz o swój interes i tą relację. Dziewczyny się zmieniają a koledzy zostają. I to nie kwestia tego ,że mogą chcieć cię pobić zapewnić przejażdżkę w bagażniku ale również utrata wszystkich korzyści związanych z relacją. 

Jest bardzo duża szansa ,że jakbyś nie skorzystał z sytuacji to zainteresowałyby się tobą ich koleżanki tyle w temacie. Żadna kobieta nie jest warta utraty kolegi/przyjaciela. 

Edytowane przez Ramzes
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co działa 10+ lat i nie narzekam. Owszem nie wszyscy się nadają do tego typu relacji. Co więcej "nie rucham " po kolegach a prawie wszystkie byłe moich kumpli "pukały" do mnie. 

Owszem dziewczyna przyspawa się jak jej pozwolisz. Jeśli masz kolegów, spotykasz się z koleżankami to tak łatwo to nie idzie.

 

Zresztą przypomniała mi się sytuacja. Wracam z jakiegoś spotkania towarzyskiego i po drodze jedzie ze mną dziewczyna kolegi. Zaczyna gadać ,że zazdrosna jest za dużo spędzam z nim czasu i jak to źle jej nie traktuje i żebym pomógł jej go zmieninić. Wtedy spokojnie powiedziałem ,że nie jest dla mnie konkurencją byłem przed nią i będę po niej. :) I jak będzie robić dobrze koledze to nie będę robił jej pod górkę. 

 

Zasady ułatwiają życie i mniej trzeba się głowić nad konsekwencjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2017 o 17:14, MichaelLevitt napisał:

Mocno na mnie najechaliście, a to przecież one są s*kami, bo nie zleży im na ich facetach

 

 

A ty gościu kim jesteś? Wspaniałym kolegą na którego mogą kumple liczyć? Zwłaszcza pomocny ich dziewczynom :D  Piszesz tego posta jak byś chciał znaleźć u nas usprawiedliwienie i najlepiej żeby jeszcze nasz Maruś poklepał Cię po plecach za to?

Bądź człowieku poważny :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna historia poglądowa dla rycerzyków pod tytułem "wspaniałomyślna wierność kobiet". Uczcie się, jak takie suki się maskują. Sam miałem podobna sytuację dawno temu z koleżanką, która miała kogoś, a mimo to lizała mnie pijanego, olałem ją, ale i tak zbyt lekko potraktowałem, żałuję tego, mogłem ją jakoś upupić.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta historia seksu z jedną i dołączeniem kolejnych jest prawdziwa to prawdopodobnie dostaniesz w palnik od swoich kolesi.

Bo w końcu któraś w ramach damskich przepychanek się wysypie i puści parę. Plus jest kilka kolejnych które może widziały jak te pierwsze udają się w Twoim kierunku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 Marek już mi dał do zrozumienia, że nie żywi do mnie przyjaznych stosunków za to co zrobiłem. 

 

Powyżej jest mój post, który mówi o ukazaniu przeze mnie skruchy. Staram się walczyć ze swoim ego, przed rozpoczęciem przygody z rozwojem duchowym zacząłem się na prawdę zmieniać na dobre.

Choć wiesz jak to jest, sam Marek mówił ile razy próbował się odchudza.

Nie od razu Kraków zbudowano. To ciężka praca, i długa droga, a podczas tej drogi pojawiają się stację, niestety moja stacją może być tą przedostatnią, bo wolałem wybrać raj dla niewiernych .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich Twoich postów z tego wątka mam jakieś nieodparte wrażenie że Twoje konto jest "śpiochem" forumowym do siania trollingu...

Nagle po tylu postach wrzucasz coś tak kontrowersyjnego, nabijasz wątek dzięki poradom innych, potem piękna relacja jak to chciałeś się przyznać ale brakło odwagi.

Pominę efekt dla Ciebie jeśli to jest prawdą, ale nie zależnie czy ta historia to prawda czy nie to pokazujesz forum jako miejsce gdzie rucha się kobiety nie mając żadnych zasad... Tak mogą to odebrać osoby z zewnątrz... I chyba taki jest cel tego wątku. Może to jest fakt co piszesz ale może i jesteś kolejnym "fanem" Marka jak ten najwierniejszy z Częstochowy...

 

* śpioch - w sensie uśpionego konta z historią aktywności w celu odpalania w odpowiednim momencie postów dyskredytujących.

Edytowane przez Krzysiek1991
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu...

Obyś się w życiu nie rozmnożył.

Życzę ci takiej kobiety w przyszłości, która się puści z dwoma facetami - twoimi kolegami - niech karma wróci jak bumerang.

Czuję czystą nienawiść do takich bydlaków.

 

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

Nagle po tylu postach wrzucasz coś tak kontrowersyjnego, nabijasz wątek dzięki poradom innych, potem piękna relacja jak to chciałeś się przyznać ale brakło odwagi.

 

No nie na co dzień miewam takie sytuacje.

Dlatego poczułem potrzebę podzielenia się z wami tą nieco surrealistyczną sytuacją. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem teraz czy mówić chłopakom o całej sytuacji, czy raczej mieć to dla siebie?"

Jeśli się przyznasz, to na pewno dostaniesz ciężki wpierdol i oficjalnie stracisz kolegów - bolesna kara? Nawarzyłeś piwa...

@Zwierzak, jako jedyny daleś temu lajka. Widzę awatar masz odpowiedni :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tylewtemacie napisał:

@Zwierzak, jako jedyny daleś temu lajka. Widzę awatar masz odpowiedni :>

Dlaczego mielibyśmy osądzać kogokolwiek na podstawie tego, co lajkuje, bądź awatara? Tym bardziej, że nawet nie wypowiedział się w temacie, więc lajk nie ma żadnego większego znaczenia...

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tylewtemacie Widzę, że na forum zaczyna się wkradać tzw. Polactwo, Cebulactwo. 

Jak ma to pomóc w wleczeniu twoich kompleksów, to proszę moderatorów o wyzerowanie moich lajków. 

Nie jestem tutaj po to aby się dowartościowywać poprzez jakieś lajki. To sprawa indywidualna, każdy ma swoje kryterium oceniania postów/tematów, decyzję należy uszanować. 

 

Nie schodźmy na poboczne tematy, to nie miejsce na to. 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt Po sposobie zakomunikowania kolegom wnoszę, że nie są to Twoi najlepsi kumple, bo takie sprawy załatwia się w 4 oczy i delikatnie sugeruje, że słyszałeś że jego dziewczyna odstawia "kabarety" na babskich wieczorach.

Od jak dawna znasz tych kumpli?

Czy masz wiedzę jak często te koleżanki zabawiają się w taki lub podobny sposób?

Wypytaj tą co Cię zaprosiła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Drizzt napisał:

- Chyba ktoś w domu na Ciebie czeka? Ze mną takie rzeczy nie przejdą, ogarnij się! Ja spierdalam.

 

Całą drogę do wyjścia, w szatni lazła za mną i prosiła żebym został. Wyjebane. Ogarnę sobie inną. 

szacunek, pełen podziw i moje szczere gratulacje ;) oby jak najwięcej takich postaw jak ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to młody wiek, albo niski poziom inteligencji emocjonalnej, albo to nie przyjaźń, albo to po prostu fejk, bo gdyby w kręgu moich przyjaciół z ust któregokolwiek padłyby słowa w stylu zaprezentowanej przez autora czyli "co zrobiłbyś gdybyś zobaczył mnie ze swoją dziewczyną..." to temat zostałby momentalnie i ostro urwany, a zakończyłby się na chłodnej rozmowie w cztery oczy na odosobnieniu.

 

Generalnie temat został wyjaśniony przez kilku użytkowników, ja dodałem tylko jeszcze jeden argument podważający autentyczność tego całego wydarzenia. To zwykły trolling, który nieco uległ rozciągnięciu przez to, że nie został napisany z nowego konta. Bez odbioru.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą nowe fakty:

 

Jedna z tych loszek wrzuciła zdjęcie na facebooka. Zdjęcie ukazuje test ciążowy, i opis zdjęcia. Oznaczony mój kumpel, i podpis: Będziemy mieli dzidziusia :) . 

 

Dowiedziałem się co nie co o tej dziewczynie, i okazało się że pochodzi z patologicznej rodziny. Dziwne, bo nie wygląda. Tym bardziej, że jest po prostu piękna. 

Ostatnie spotkania nie dostawałem żadnych anonimowych propozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MichaelLevitt napisał:

Tym bardziej, że jest po prostu piękna

38 minut temu, MichaelLevitt napisał:

okazało się że pochodzi z patologicznej rodziny

Powyższe cechy się wykluczają. Może co najwyżej ładnie/atrakcyjnie wyglądać. Nic ponadto. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MichaelLevitt said:

Dowiedziałem się co nie co o tej dziewczynie, i okazało się że pochodzi z patologicznej rodziny. Dziwne, bo nie wygląda. Tym bardziej, że jest po prostu piękna. 

Ostatnie spotkania nie dostawałem żadnych anonimowych propozycji. 

No coz, patologia rodzinna nie jest wypisana na twarzy. Co najwyzej da sie ja zauwazyc w zachowaniach/nalogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam Dobra z niej nauczycielka. 

Najgorsze jest to, że jej w ogóle nie znam. Nie wiem z kim jeszcze mogła się k**wić.

Jestem w 95% pewien, że to nie moje dziecko. I w jakiś 50% że to dziecko nie jest mojego kumpla.

Jak myślisz, powinienem mu o tym powiedzieć? Żeby nie było za późno, i nie wychowywał swojego bachora. 

 

Być może jeszcze wyjdę jakoś z twarzą, szczególnie gdybym go uratował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.