Skocz do zawartości

Dziewczyny kolegów, a seks z nimi


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

@SzachMat Ba, ja chciałbym być trollem w tej sytuacji.

Niestety, to wszystko się wydarzyło. Żałuje za swoje grzechy.

 

Jakieś rady? wyprowadzić się z miasta? 

Wysłałem spam "y" aby skontaktował się z "x" i powiedział moją wersję zdarzeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyprowadzka, najlepiej gdzieś zagranicę. 

2. Przenieś mózg z fiutka do tej większej głowy. 

3. Wbij sobie do głowy, że zajętych kobiet się nie tyka, poprostu, nie i już. Polecam też zapamiętać "bracia nad lachy" oraz "nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe". 

4. Zastanów się nad formą zadośćuczynienia kolegom. 

5. Na przyszłość roztropniej wybieraj znajomych. 

 

Idź i nie grzesz więcej. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt Popatrz na to z pozytywnej strony. Masz mocne przesłanki do otrzymania pozwolenia na broń jak złożysz wniosek :)

@Chrumkacz Do innej galaktyki od razu :) Nie popadajmy w paranoję, nawet niewiadomo jak ta sytuacja wygląda. Może się wszystko wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2017 o 16:54, Assasyn napisał:

Loszki nie dają dupki tak o sobie, zawsze jest w tym jakiś interes, zapamiętaj

chyba ze maja po 19-21 lat to wtedy nie zawsze mysla nad tym co robią wielu mezczyzn wielce opowiada jakich to głupstw narobili za małolata 

myslisz ze z kobietami jest inaczej i ich umysl pracuje na tych warstawach jakos inaczej? babski wieczór troche winka i sie dzieja rozne rzeczy 

o ktorych nawet wam by sie nie sniło, męzczyzni to pikus ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Metody napisał:

Dowiedziałeś się dokładnie jak ma się sytuacja w rzeczywistości ?

 

Niczego się nie dowiedziałem, tylko tyle że loszka "x-a" próbuje coś wkręcać "x-owi". Mój kumpel "y" z którym się spotkałem, nawet nie przyjął tego do wiadomości co mu powiedziałem. 

Uznał to za jakiś żart, nie spodziewałem się takiego stopnia ignorancji z jego strony. A on również nie odpisuje na moje wiadomości na fb, choć nie wyrzucił mnie z listy znajomych.

 

2 godziny temu, Metody napisał:

Co z tymi dresami, ciążami itd. ?

 

Dochodzę do wniosku, że lafirynda "x-a" będzie chciała mnie szantażować. Dziecko na pewno nie jest moje, robiliśmy to w gumie.

Co do dresów, wczoraj zostałem przegoniony. Tym razem udało mi się uciec. 

O dziwo, kobieta "y" siedzi cicho, ciekawe czy też planuje jakoś uderzyć we mnie.

 

Cały zestresowany jestem, to odczucie stresu nie odpuszcza mnie na krok. Strasznie spięty jestem od prawie 2 tygodni. 

Kiedy słyszę za oknem jakieś krzyki, czy pisk opon, to od razu wychylam sprawdzić czy to czasem nie po mnie ktoś idzie...

 

32 minuty temu, Tomko napisał:

Masz mocne przesłanki do otrzymania pozwolenia na broń jak złożysz wniosek :)

 

Ile czasu trzeba poświęcić na zdobycie takiego pozwolenia? mam na myśli egzaminy itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt Wujek google prawdę ci powie, ja nie starałem się o broń. Zazwyczaj jednak właśnie przez to, że nie masz mocnych przesłanek do jej otrzymania wnioski są odrzucane. Ty zostałeś pobity, ktoś na ciebie się czai. Myślę, że to mocna przesłanka.

Kup sobie przede wszystkim gaz pieprzowy albo paralizator (bardziej ryzykowne). Nigdy nie wiesz, kiedy ci się przyda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt Jeśli:

a) To nie żaden fake

b ) Ty nie jesteś trollem

c) Wszystko co tu opisałeś, jest prawdziwe

d) Masz trochę odłożonej gotówki

To jestem pewien, że jedyna mądre, słuszne i najszybciej przynoszące wymierne korzyści dla Ciebie rozwiązanie to przeprowadzka i to bym na Twoim miejscu zrobił. W innym wypadku, ten temat został założony wyłącznie dla atencji i trollowania a przynajmniej taki będzie odbiór tego wątku przez co najmniej 90% użytkowników tego forum. I właściwie tym wpisem zakończę swój pobyt w tym temacie :) Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Dzięki za poświęcony czas . :) 

Własnie pojawiła się okazja do wyjazdu za granicę, całkiem możliwe że w następnym tygodniu opuszczę Polskę .

 

@dobryziomek Najlepszą alternatywą będzie gaz pieprzowy. 

@jaro670 Hehe, jeden strzał i całe ciało rozbryzgane :) 

@Pyrrus Nigdy nie mówił mi o tych sprawach, a ja też się tym nie interesowałem. Okazało się, że ktoś go na Policję podpierdzielił. 

Jego lala powiedziała mu, że to ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padły już stwierdzenia, że ten temat to tak naprawdę ładna bajeczka. Osobiście zgadzam się z tym, a teraz wyjaśnię wam dlaczego tak sądzę. Zanim jednak przejdę do meritum sprawy najpierw zaprezentuję wam sposób działania naszego pociesznego twórcy tego wątku. Przedstawię wam kilka jego wypowiedzi, które powinny trochę rozjaśnić sprawę.

 

Zacznijmy od powyższego tematu, gdzie w pewnym momencie wypowiedział się @Stulejman Wspaniały. Sytuację szybko postanowił wykorzystać @MichaelLevitt pisząc prowokacyjną wypowiedź mająca na celu zyskanie atencji i reakcję Braci, ale Ci mądrze olali jego wypociny:

Cytuj
Dnia 26.08.2017 o 22:52, Stulejman Wspaniały napisał:

Wielu ludzi którzy odradzają pakt ze złem Moszemu, sami mają "pomocników" z ciemnej strony :>

Trochę czuję się nieswojo w otoczeniu krokodyli :), jako jedyny nie odradzałem mu kontaktu z tymi siłami .

Zwróćcie też uwagę na jego taktykę tutaj. Większość osób odradzała pewną rzecz, wiec co robi nasz "heros"? Zgadza się. Coś zupełnie odwrotnego. Nie muszę chyba pisać po co i dlaczego.

 

Teraz przyjrzymy się kolejnemu tematowi. Jak wiecie jakiś czas temu samica ustawiła gifa w awatarze, który był dość oczojebny. Była prośba, żeby tego nie robiła... i co nagle postanowił zrobić @MichaelLevitt? Wstawić gif w awatar. Cel akcji? Zyskanie atencji. Czemu tak sądzę? Spójrzcie na jego dialog z @Rnext:

Cytuj

@MichaelLevitt zmień awatar na statyczny, oczopląsu można dostać.  - Rnext (dop. H5)

Cytuj

@Rnext Hipnoza gwiazdą Dawida zaczyna działać! :)  - Michael

Cytuj

Niezupełnie. Raczej focusowanie wzorem atencyjnej loszki. Ale może się utożsamiasz podświadomie. - R

Cytuj

@Rnext Tak, szczególnie z twoją. - M

Cytuj
20 godzin temu, MichaelLevitt napisał:

@Rnext Tak, szczególnie z twoją.

Świadomie nie używasz inteligencji? To nie była zawoalowana prośba. - R

Cytuj

@Rnext Tak, mądrusiu.  - M

Dopiero kiedy włączył się do tego @Mosze Red postanowił zmienić awatar. Ale ile atencji zyskał to już jego nie?

 

I teraz mamy kolejny temat tym razem założony przez @Stulejman Wspaniały w którym wypowiada się na temat fidget spinnera. Co robi @MichaelLevitt? Umieszcza prowokacyjny komentarz mający na celu zwrócenie na siebie uwagi:

Cytuj

Marku, czy te Fidżet spinery nie są czasem dla gojów ? :D 

 

Teraz weźmy na tapetę ten temacik. Wielokrotnie padały prośby o to, żeby nie udzielać się w wątkach założonych przez osoby, które nie mają ani wątku powitalne, ani awatara i olewają zasady. Co robi @MichaelLevitt? Robi na przekór temu. Zaczynacie dostrzegać pewien schemat Bracia?

Cytuj

@MichaelLevitt Masz prawie 500 postów, i umknęła Ci święta zasada forum, że nie piszemy z kimś, kto szcza na nasze zasady? - Stulejman

 

A teraz skoro mamy to wszystko z głowy to przejdźmy do dania głównego jakim jest ten wątek. Przypomnijcie sobie jaka była reakcja większości Braci na wątki dotyczące pukania zajętych kobiet. Negatywna prawda? I do tego ilość odpowiedzi była w nich dość znacząca. Zważywszy na to, co wiemy po powyższych przykładach nic dziwnego, że @MichaelLevitt postanowił napisać wątek o przeleceniu nie jednej, nie dwóch, a aż trzech dziewczyn swoich kumpli. Nie omieszkał się tez pochwalić tym, że wszystkie te samice to 9/10 albo 10/10. Tutaj jego historia nawet ma sens i przyniosła mu to, czego chciał czyli masę uwagi Braci.

 

Jednakże w pewnym momencie temat zaczął umierać, więc nasz misiek kolorowy zaczął kombinować. Postanowił dodać nowe elementy do swojej historii w postaci dziwnych sytuacji, bycia śledzonym, dziwnych telefonów itd itp. I tutaj popełnił jeden mały błąd, który podważył całą jego opowieść. Naturalnie to wszystko mogło mieć miejsce, ale jedno się nie zgadza. Jako rzekomo zastraszona osoba, która boi się, że dostanie wpierdziel, to nagle stał się bardzo aktywny na forum. Niby ma takie poważne problemy, ale jakoś znajduje czas na heheszkowanie sobie tu i tam oraz, jak udowodniły powyższe wątki, szukanie atencji w innych miejscach na forum. Coś się nie zgadza prawda?

 

Człowiek mający tego typu problemy nie ma czasu na przesiadywanie w internecie, bo musi działać aby się z nich wykaraskać. Z resztą, wystarczy spojrzeć na niektóre wątki Braci by dostrzec, że pojawiają się rzadko właśnie z powodu zmagania się z tym co ich spotkało. Tutaj natomiast mamy kogoś, kto ciągle dodaje nowe pikantne szczegóły i nabija sobie posty w temacie, a przy tym w innych wątkach nie omieszka prowokować Braci i stosuje delikatne uszczypliwości... wobec użytkowników forum, którzy mu tutaj radzili albo ochrzanili.

 

Dlatego też uważam, że cały ten wątek to jedna wielka atencyjna czarna dziura mająca wyssać z ludzi energię i czas ku uciesze jego twórcy.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 16
  • Dzięki 7
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5,

tyle w temacie

(skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie) 

 

p.s. nie żebym Gałczyńskiego jakoś lubił, ale tutaj symbolika konserwy, czyli zamierzone zamknięcie się na jakiekolwiek zdanie z zewnątrz bardzo charakterystyczne i raczej pasuje do Twoich spostrzeżeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanowiła ta lista dialogowa rozmowy w knajpie stąd było moje pytanie czy to nagrywał/a bo ja nie pamiętam co gadałem 5 min temu a tu bardzo szczegółowa lista dialogowa na stronę a4 z rozmowy która odbyła się godzinę wcześniej. Ja tak nie potrafię bo zwyczajnie nie pamiętam co było kiedy, jak ktoś odpowiadał na moje słowa. Generalnie chłop pamięta tylko kontekst. A kto pamięta szczególiki ? Zgadnijmy.....

Dla mnie to albo loszka pisze albo znudzony życiem, żądny sensacji  miś i do tego ze sporą fantazją. Proponuję zamknąć wątek bo pewnie tym że o nim/niej piszemy też się jara. Miał bądź miała swoje 5 minut ale ileż można.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Jakoś mało mnie interesuje twoja subiektywna opinia nt. publikowanych przeze mnie postów. 

Co do mojej uszczypliwości masz rację, jednak nigdy nie ma to celu obrażać czy denerwować użytkowników. No, z wyjątkiem ciebie.

 

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:
Cytuj
Dnia 26.08.2017 o 22:52, Stulejman Wspaniały napisał:

Wielu ludzi którzy odradzają pakt ze złem Moszemu, sami mają "pomocników" z ciemnej strony :>

Trochę czuję się nieswojo w otoczeniu krokodyli :), jako jedyny nie odradzałem mu kontaktu z tymi siłami .

Zwróćcie też uwagę na jego taktykę tutaj. Większość osób odradzała pewną rzecz, wiec co robi nasz "heros"? Zgadza się. Coś zupełnie odwrotnego. Nie muszę chyba pisać po co i dlaczego.

 

Przepraszam, że nie zrozumiałeś kontekstu.

 

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Teraz przyjrzymy się kolejnemu tematowi. Jak wiecie jakiś czas temu samica ustawiła gifa w awatarze, który był dość oczojebny. Była prośba, żeby tego nie robiła... i co nagle postanowił zrobić @MichaelLevitt? Wstawić gif w awatar. Cel akcji? Zyskanie atencji. Czemu tak sądzę? Spójrzcie na jego dialog z @Rnext:

Cytuj

Kolejna twoja opinia, z która nie koniecznie każdy powinien się zgadzać. Ja na pewno się z nią nie zgadzam.

Wystarczyło w miły sposób poprosić o zmianę awataru. 

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

I teraz mamy kolejny temat tym razem założony przez @Stulejman Wspaniały w którym wypowiada się na temat fidget spinnera. Co robi @MichaelLevitt? Umieszcza prowokacyjny komentarz mający na celu zwrócenie na siebie uwagi:

Cytuj

Marku, czy te Fidżet spinery nie są czasem dla gojów ? :D 

 

To akurat było śmieszne :) w nawiązaniu do ostatniej audycji Marka. Miało to na celu wywołać uśmiech na jego twarzy. Nie była to żadna atencja, jak to lubisz @HORACIOU5 To ludziom wmawiać.

Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Teraz weźmy na tapetę ten temacik. Wielokrotnie padały prośby o to, żeby nie udzielać się w wątkach założonych przez osoby, które nie mają ani wątku powitalne, ani awatara i olewają zasady. Co robi @MichaelLevitt? Robi na przekór temu. Zaczynacie dostrzegać pewien schemat Bracia?

Przede mną post napisał również inny użytkownik. 

 

  Godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Naturalnie to wszystko mogło mieć miejsce, ale jedno się nie zgadza. Jako rzekomo zastraszona osoba, która boi się, że dostanie wpierdziel, to nagle stał się bardzo aktywny na forum. Niby ma takie poważne problemy, ale jakoś znajduje czas na heheszkowanie sobie tu i tam oraz, jak udowodniły powyższe wątki, szukanie atencji w innych miejscach na forum. Coś się nie zgadza prawda?

FUCK LOGIC?!?

To nie oznacza, że muszę od razu zamykać się na ludzi i nie mieć dobre humoru.

Mam duże problemy, aczkolwiek nie są one na tyle aktywne aby musiał być zamrożony w życiu prywatnym.

Oczywiście jest problem kiedy muszę wyjść z domu, i wtedy przytłaczają mnie te wszystkie myśli na ten temat.

 

Forum traktuję jako część rozrywki, dla rozluźnienia, czy może nawet komuś czasem coś pomóc jeśli jestem w stanie.

Cała historia nie zrobiła i nie zrobi "mam nadzieje" ze mnie wraka .

 

 

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Odpowiedziałem na tamten post, jest to przybliżenie tej całej rozmowy. Napisałem to w formie dialogu, żeby było łatwiej czytelne. 

 

Najwidoczniej, nie masz zbyt dobrej pamięci. Dziwi mnie to, że nie pamiętasz tego co się stało 5 minut tem... serio? i ja tu jestem dziwakiem?

 

Jak mogę się tym jarać? przecież forum zazwyczaj jest dyskusyjne, takie jest tego założenie.

 

Dlatego chciałem podyskutować na ten temat. Jeśli nie byłoby chętnego, to nie prowokowałbym ATENCJI.

 

Podsumuję was, chcecie mnie po prostu obrzucić gównem. Lżycie mnie w perfidny sposób. Zaakceptujcie mnie takim jakim jestem, jeśli moje śmieszne wstawki was nie śmieszą, napiszcie o tym. Nie będę tego robił. Rozwiążmy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext a tutaj trzeba coś jeszcze więcej dodawać? Podałem konkretne sytuacje i argumenty. Odpowiedzi jak widać nie potrafiły ich zbić, a część z nich sprowadza się do "nie zrozumiałeś kontekstu" albo przypomina loszkowe obracanie sytuacji w żarcik. Oprócz tego mamy też zdania pokroju "nie miałem takiego zamiaru... no z wyjątkiem..." co stawia pytanie: to tak czy nie? O pomijaniu kwestie dotyczącej tego, że ludzie będący w poważnych tarapatach czasami znikają z forum na jakiś czas żeby uporządkować swoje życie nie wspominam. Robi się całkiem interesująco.

 

A i możemy dorzucić teraz zgrywanie ofiary, która jest "lżona" przez złych użytkowników.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MichaelLevitt napisał:

Wystarczyło w miły sposób poprosić o zmianę awataru. 

Została Ci przedstawiona uprzejmie (a na pewno przynajmniej neutralnie) przeze mnie, prośba o zmianę awatara, która spotkała się z Twoją buńczucznością i bezczelnością wątpliwej klasy, więc nie wciskaj tu wszystkim shitu.

Miałem Cię jeszcze cmoknąć w końcówkę żeby było grzeczniej? Nie rób sobie jaj a z userów durniów. Nie zastosowałeś się do sugestii moderatora i to TY robisz z siebie ofiarę? To już nawet nie graniczy z poczuciem humoru, którym próbujesz się wykręcać.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię ocenić czy ta historia jest prawdziwa czy nie, aczkolwiek wierzę, że takie rzeczy się zdarzają. Jedyne co może świadczyć o nieprawdziwości tej historii to wypowiedź autora, że "trafiła się okazja na wyprowadzkę z kraju to spadam za tydzień". Ja do miasta do urzędu się dłużej zbieram.

Uważam jednak, że wysuwasz zbyt daleko idące wnioski na glinianych nogach @HORACIOU5. Że ktoś dał lajka pod jakimś postem albo zabrał głos gdzie nikt go nie zabierał o niczym nie świadczy. Jestem bardzo często na forum i wiem, że masz trochę zadziorny i podejżliwy charakter i czasami szukasz dziury w całym. Czasami masz rację, czasami jest to burza w szklance wody jednak nie pamiętam, żebyś przyznał komuś rację po długiej kłutni. Było już wielu użytkowników, którzy szukali atencji, zakładali multum bzdurnych tematów, które już byly wcześniej dyskutowane. Nie ma już ich z nami dzięki sprawnej moderacji. Moja rada, do której oczywiście nie musisz się stosować - wyluzuj trochę. Szkoda kolejnych 5stron na kłutnie. Ani ty ani @MichaelLevitt nie jesteście w stanie udowodnić swoich racji.

Pozdro!

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MichaelLevitt napisał:

Najwidoczniej, nie masz zbyt dobrej pamięci. Dziwi mnie to, że nie pamiętasz tego co się stało 5 minut tem... serio? i ja tu jestem dziwakiem?

 

Czepiasz się szczegółów jakbyś nie wiedział że chodzi mi o co innego czyli o spis rozmowy prawie jak ze scenariusza do filmu. Tylko didaskalii i opisu scenografii brakowało. I piszę o mojej niepamięci w tym kontekscie, o czym Ty  dobrze wiesz bo nie jesteś głupi. Ale co tam trzeba się przyczepić do słówka jak loszka w kłótni. Dorośnij chłopie.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.