Skocz do zawartości

Związek z Panią z borderline.


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w związku z borderką ponad 3 lata, mało tego, byłem z nią zaręczony... Niestety w chwili trwania związku nie dostrzegałem bardzo oczywistych sygnałów, a ostrzeżenia innych były dla mnie gówno warte. Życie bywa na szczęście bardzo dosadnym nauczycielem i pewnego pięknego dnia przekonałem się z kim spędzam każdą wolną minutę.

 

Generalnie można by co drugą/trzecią kobietę nazwać borderką, z racji ich popieprzonych systemów manipulacji. Myślę, że każdy facet, który miał do czynienia z taką kobietą będzie miał teraz łatwiejszą drogę rozpoznawania pewnych zachowań.

 

PS: W przypadku mojej byłej kobiety, która wykazywała zachowania typowe dla borderline, to napady agresji, bicie, płacz o byle gówno, "próby" samobójcze na moich oczach, izolowanie mnie od rodziny i znajomych, itp.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslcie drodzy Bracia, ktorzy.mieliście zwiazki z borderkami (w tym I ja). Czy gdybyście nie bali sie odrzucenia (tak jak borderki) to czy tkwilibyscie w tej relacji? Mowie tutaj o.swiadomym poczuciu wlasnej wartosci. Moim zdaniem nie. Moja ex bala sie odrzucenia (ja rowniez). Paradoks byl taki ,ze z.tego.strachu ze odejde (powiedzialem jej ze wyjeżdżamy razem bo bedzie.latwiej, potem mozemy sie rozejsc jak bedzie zle) ona odeszla sama (ofc moja wina ;) ) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim związku z dziewczyną która wykazywała dużo cech borderki akurat nie było tak, że ja bałem się odrzucenia, ona za to bała się go bardzo. A trzymało mnie w nim przede wszystkimi:

- bardzo dobry sex w każdej możliwej konfiguracji, bez marudzenia i z inicjatywą

- mega pozytywne emocje jak była na fali wznoszącej (to potrafi totalnie ogłupić ) i dobry kontakt

- jej atrakcyjność

- moja nieświadomość, że istnieje takie coś jak border, myślałem sobie, że przecież niegłupia życiowo to w końcu się ogarnie emocjonalnie a tu było coraz gorzej.

- poczucie winy, że przecież powinienem jej pomóc a nie zostawiać (to jak już zrozumiałem jaki ma problem)

 

W końcu po paru latach przełamałem się, bo już się nie dało wytrzymać i odszedłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety, z borderkami miałem już kilka razy do czynienia. Opiszę kiedyś (ku przestrodze) przypadki swoich dwóch długich związków z takimi.

Pierwsza unikalna cecha to obwinianie całego świata o własne nieszczęście, a zwłaszcza SWOJEGO PARTNERA. Choćby była szczęśliwa, to byle niepowodzenie - ktoś jest winny - zwłaszcza partner. Zapierdoli coś? ktoś inny winny.

Druga unikalna cecha, to szukanie dymów. Rano napisze "dzień dobry kochanie skarbeczku tyś mym całym światem ? " a wieczorem "ty mnie kurwa zaniedbujesz, chuju jebany pewnie masz inne na boku!", czasami podsycony dodatkową mądrością "jak ty chodzisz na kurwy to ja pojadę na disco i obciągnę pierwszemu lepszemu!!!" pomimo, że Ty byłeś w pracy a po pracy porobiłeś przy domu, i chuja wiesz, co się pod tą jej chorą kopułą wykluło za cały dzień ? przeżyłem takie gówna w młodym wieku, dzięki jednej nabawiłem się takich nerwic, że musiałem psychotropy bać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2017 o 16:19, CalvinCandie napisał:

Często obwiniają partnera nawet o pierdoły. Potrafią szantażować emocjonalnie i działać na złość. 

To akurat by kwalifikowało większość lasek xD.

 

Oprócz tego co koledzy napisali zostawiam Ci bardzo dobry materiał, który pomoże Ci stwierdzić czy to może być borderline - a czy tak jest czy nie to powinna być opinia specjalisty a nie Twoje domysły na podstawie forum (chociaż sam uważam, że byłem z borderką ale to już grube akcje były).

 

 

Pozdro sześćset :).

 

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Związek z Panią z borderline.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.