Skocz do zawartości

Piękna ezoteryczka


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=79pSkbI9pEc#t=63

 

Moja podświadomość żywo przy tej Pani reaguje, co aż mnie zaskoczyło - muszę w wolnej chwili to dokładniej zanalizować, czy jest to uduchowienie czy może wyspecjalizowana w magii seksualnej istota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie frustruje, że nie widzę aury. Pojawiają się emocje, a trudno jest oddzielić to co jest reakcją na manipulację, a prawdziwą intuicją. W związku z tym nie jestem w stanie być całkowicie pewnym co do intencji tej Pani. Jestem ślepy jak młody kociak, skazany na swe męskie instynkty; tak czy siak ruchałby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marek to o dziwki w burdelu byśmy sie pokłócili :D 100% tez me gusta.chyba Neo musiałby mi dac pare lekcji o duchowości itd zebym wiedział oczym ona do mnie mówi :lol::lol::lol::lol::lol:

luknąłem jej inny filmik jak nie jest ubrana w czarodziejskie szmatki.pełna energii dziewucha.spójna.gestykulacja z mimika sie zgadza.nie kalkuluje tego co powiedziec i jaki gest wykonac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś temacie rzucił coś takiego:

 

 

Myślę, że nie ma sensu żebym tu dalej pisał, już wcześniej miałem taki zamiar ale teraz to jest już ostatni mój post tutaj. Nieraz jeszcze pewnie wpadnę żeby poczytać posty Pikaczu  ;) Jest tu trochę fajnych osób ale są też tacy, którzy muszą się przyczepić do każdego postu niezgodnego z ich antykobiecym swiatopoglądem i wtedy żaden argument do nich nie trafia a ja widzę, że burzę im tylko spokój zamiast pomóc. Życzę Wam żebyście jeszcze zaznali szczęścia samemu lub z kobietami bo póki co przez wiele postów przebija się smutek, żal, rozgoryczenie i nienawiść do kobiet spowodowana poczuciem krzywdy. Najlepiej jest wybaczać i skupiać się na jutrze a nie rozgrzebywać stare rany i narzekać, że boli.

 

 

 

W sumie szkoda, bo z pewnością miał swój styl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Neo mysli podobnie jak ty aja znowu nie widze tego co Neo widzi to to jest kolejny powód do....NEO WRACAJ :D


dobra a tak jeszcze poważniej niesamowicie mi sie podobaja takie uśmiechnięte kobity.mozliwe ze działa tu mechanizm na "uzupełnienie" bo sam mam kamień na ryju B) powampirzyłbym troche energii od niej :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a tak jeszcze poważniej niesamowicie mi sie podobaja takie uśmiechnięte kobity.mozliwe ze działa tu mechanizm na "uzupełnienie" bo sam mam kamień na ryju B) powampirzyłbym troche energii od niej :D:D:D:D

 

Ona nie tylko jest uśmiechnięta - ale czuć wręcz od niej entuzjazmem i radością. Pewnie spoko babeczka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to piękne, że Neo i Pikaczu tak się zaprzyjaźnili, nie chcę odgrzewać starych kotletów, ale pamiętam wasza wielką spinę kilka miesięcy temu w jednym wątku, nawet nie wiem o co w niej chodziło. A teraz... Pojednanie wody z ogniem, nieba z ziemią, gdybyście nie byli obaj facetami, to byłoby romantyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z facetami jest taka piękna sprawa, że mogą się pokłócić, skurwić i chujami obrzucić i na końcu bez problemu usiądą ze sobą do flaszki i nie pamiętają o głupotach. A z kobietami zazwyczaj odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Marku ! Szanowni Bracia. Odkrycie.

Ta to dopiero ma magnetyzm, wiedzę taką ze zatkało by 99% samców na forum.  To logiczne bo zna wiedzę tajemną.

Zwie się wiedźma Anja

Trzymam się fotela i oglądam dalej...

http://porozmawiajmy.tv/rozszerzona-percepcja-telepatia-i-higiena-duchowa-wiedzma-anja-anna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ! Szanowni Bracia. Odkrycie.

Ta to dopiero ma magnetyzm, wiedzę taką ze zatkało by 99% samców na forum.  To logiczne bo zna wiedzę tajemną.

Zwie się wiedźma Anja

Trzymam się fotela i oglądam dalej...

http://porozmawiajmy.tv/rozszerzona-percepcja-telepatia-i-higiena-duchowa-wiedzma-anja-anna/

 

Pieprzy banały i guzik się zna.

A Anja jest tylko jedna.

Allah akbar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.