Skocz do zawartości

Piękna ezoteryczka


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Waflo. W tematyce ezo siedziałem zbyt wiele lat żeby nie "znać się" na pewnych historiach. To co opowiada klientka to "dzieła zebrane" powszechnie znanych wątków. Większość z tych wątków to myślenie życzeniowe i miejskie (w wersji ezo) legendy. Tematykę porzuciłem bo prawdę powiedziawszy gówno z tego miałem. Ot kilka użytecznych sztuczek i sporo śmiesznych historyjek pozbieranych po sektach.

Jako doświadczony ex-ezoteryk zaświadczam, że klientka pieprzy bzdury.

 

Jeśli jednak kręcą cię takie klimaty polecam wykłady niejakiej Joanny Rajskiej. Ta jest dopiero jebnięta.

Ma kontakt z Turlakami a jej córka jest serwerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wroński zaskoczyłeś mnie że jednak ezoteryka to znana ci sfera.

A jesli chodzi o inne ezoteryczki z internetu to kojarzę wiele, ale przekaz mają kompletnie zjechany. A też nie nabieram się na byle co.

Oczywiście temat można traktować na lajcie, ale jeśli kobieta ma takie cechy jak błyskotliwość umysłu, inteligencję, wiedzę i mądrosć to mysle ze warto posłuchać.

Dla mnie sfera duchowa to jednak duża sprawa. Wiem jaka jest różnica w życiu uduchowionego w stosunku do zwykłego zjadacza chleba. Czasami przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.