Skocz do zawartości

Wojciech Leszczu - legendarny zadymiarz


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa postać i dobry wariat, ma na koncie dwa albumy rapowe, które wyprodukował DJ Kawał Chuja.

Pierwszy to wydany w 2012r. "Techniczny Rozpierdol", drugi to "Zorganizowana grupa Leszcza o charakterze wojny", wydana dwa lata później w wysokiej jakości digipacku.

Jego ghostwriterem był Cypis, teraz znany głównie z kawałków o ćpaniu i ruchaniu, ale pamiętam go jeszcze z czasów gdy pisał na forum Nagłego Ataku Spawacza i bawił się konwencją horrorcoru.

Wspomniane wydawnictwa składają się praktycznie w całości z dissów, czasem trafił się jakiś melanżowy kawałek.

 

Oprócz tego wrzucali często zabawne vlogi, powstały też dwie części filmu "Na melinie inaczej czas płynie".

Sporo tekstów tego pana swego czasu weszło kiedyś do mojej listy odzywek, jak np. "uważaj z kim tańczysz, futrzaku".

Około dwa lata temu lub więcej wszystkie filmy z jego kanału zostały ustawione na prywatne.

Na szczęście pojawiają się reuploady, ale to skromna część bogatego dorobku artystycznego.

 

Zajebista recenzja albumu Masseya "Człowiek z blizną"

 

 

Epikurejski kawałek:

 

 

Znacie, pamiętacie? Jak nie, to uważaj, bo dostaniesz rybkę. ;) 

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A on ma swój kanał, bo nie mogę znaleźć?

 

Tak jak pisałem w 1-szym poście - wszystkie filmy z oryginalnego kanału zostały ustawione na prywatnie, a później pewnie został usunięty, jeżeli nie można go znaleźć. 

W związku z czym sporo dobrego materiału zniknęło z sieci. Najbardziej żałuję tego filmiku, gdzie leszczu leży pod kołdrą i opowiada jak wyrwał laskę na dyskotece, Cypis pyta

"to ona myśli, że ile ty leszczu masz lat?", a leszczu "trzydzieści sześć". :) 

 

EDIT: to był jego ostatni kanał - https://www.youtube.com/user/LeszczuMc

Tutaj na koncie google widać, że wszystkie nagrywki prywatne wiszą na yt jeżeli klikniesz w któryś filmik

https://plus.google.com/101120915639885338739

 

Ostatni, albo przedostatni kawałek (bo wyszedł jeszcze jeden diss) który nagrał został ponownie wrzucony przez kogoś:

 

 

No i ten kawałek Leszczu/Cypis sobie odświeżałem ostatnio: http://ulub.pl/6qrsHNaMsf/leszczu-z-nimi-chlam-featcypis

 

Są plotki, że podobno Leszczu nie żyje, ale nie wierze w to szczerze mówiąc. Rocznik '58 to mimo nadmiernego chlania chyba by się jeszcze trzymał, w końcu służył w 7 kompanii ss herman goering

to się zahartował. :) 

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 20.08.2017 o 23:37, Marek Kotoński napisał:

@Pogromca_wdów_i_sierot dzięki za info, może jeszcze żyje i rozświetli nam żywot swoimi hitami ?

Zakładając ten temat 3 lata temu z hakiem nie spodziewałem się, że jeszcze go zobaczę:

 

 

? 

 

Film sprzed dwóch dni. Trochę się zmienił z wyglądu, bo zachowanie bardzo podobne jak dekadę temu. ☺️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Wojciech Leszczu - legendarny zadymiarz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.