Skocz do zawartości

Utrudniony kontakt z dziećmi + alimenty


Rekomendowane odpowiedzi

@StonekZiemniaczany - Cykory? Bo nie robimy z siebie durni rozwalając komuś lokal usługowy bo wcześniej byliśmy idiotami by uwierzyć na słowo, że ta osoba będzie sumiennie spłacać?

Sam sobie napytałeś biedy brakiem umowy między Wami. Loszki rosną w siłę, dzięki takim jak Ty. Takim co zawsze zrobią co one chcą albo wezmą im kredycik/kupią im samochodzik/otworza im firme za frajer. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny, chetnie. Zawsze chetnie spedzałem czas z dziecmi, kąpałem je chodziłem do lekarza gdy byly chore, zmieniałem pieluchy, gotowałem zupki, zabierałem do kina etc 

Niestety teraz tą możliwość mi zabrano, wydarto moją miłosc do dzieci. 

Chetnie płace pieniadze na nie, nie unikam tego. 

Jednak decyzja juz zapadła. I za rok rozpocznę realizowac mój plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 22:32, StonekZiemniaczany napisał:

 

Ale z Was cykory, liczyłem na doradztwo w sprawie gdzie ten srodek zaaplikowac, czy sciana czy sufit i jak duza strzykawka go zapodac. Nie dziwne ze loszki "rosna w siłe" bo nie dostały nigdy kopa za to jakie są... Tyle.

I tak to zrobie a jak b dzie trzeba to ponowie i ponowie i ponowie. Pani wróci na dno za to chociazby ze gardzi ludzi i jako czlowiek jest takze bydleciem.

 

 

Słaby troll, ale pociągnę troszeczkę.

 

1. Uważasz ludzi tu siedzących za idiotów, którzy będą Cię podżegać do popełnienia przestępstwa? Hmmm... Brawo...

 

2. Uważasz, że "kupisz" żula za 3 flaszki, a ten za kolejne 4 nie pójdzie zeznać, kto go do tego namówił? Serio? Hmmm... Brawo po raz drugi...

 

3. 1+2 => uważasz, że jesteś poszkodowany, chcesz angażować w to machinę biurokracji, cytujesz KK, a sam jednocześnie w ramach zemsty chcesz popełnić przestępstwo... Hmmm.... Serio??

 

Zemsta jest rozkoszą bogów i potrawą, która najlepiej smakuje na zimno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nidzwiedziu mądrze prawisz lecz od słów do czynów jest długa droga. Nie padła żadna deklaracja z mojej strony. A na ten pomysł wpadłem po przeczytaniu artykulu z linku poniżej:

*************************** link usunięty przez moderatora

Temat uważam za zamknięty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie prościej wynająć detektywa żeby Ci udokumentował że zaniża dochody?

Masz dowody masz ją na smyczy, i fikać już nie bedzie a jak będzie to US i prokurator ją tak podsumuje że jej braknie...

Używaj mózgu  a nie babskich emocji.

Edytowane przez kryss
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.