Skocz do zawartości

Warszawski Koks


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Potraktowałbym jak każdy inny kanał czyli źródło wiedzy do skonfrontowania z innymi. Był czas ,że było sporo zamieszania czy wk bierze sterydy czy nie. Jak dla mnie można się zapoznać i wyrobić sobie opinie . Zwróciłbym jednak uwagę na dużą ilość kontuzji w ich grupie. Ja osobiście czasem sobie podejrzę jakiś nowy sposób na ćwiczenia ale równocześnie nie wierze ślepo. Myślę jednak ,że gdyby zebrał przy stole osoby z naszego forum to mogłyby pozamiatać merytorycznie/podobny poziom. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Maynard uważasz że WK są naturalami?

 

Tego nigdy się nie dowiemy. Zresztą jak znam tylko Sakera i Owce z filmików.

Możliwe , że coś brali na lepszą rzeźbę, mniejszy tłuszcz bo masowo nie są przerośnięci. 

Równie dobrze można zadać takie pytanie - czy patryk 2703 jest naturalny bo coś za szybko się rozwinął od jego filmików z podciąganiem na drążku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tematyka: kulturystyka, siłownia, sporty siłowe, fitness. Format ich produkcji na yt spotkał się z bardzo dobrym odbiorem, głównie wśród młodych ludzi, ćwiczących lub zaczynających swoją przygodę na siłowni. Działają już kilka lat. Warte zobaczenia są m.in. fundamenty, anatomia, "zmiany chwytu", Dr Biernat, Q&A Sakera. Osoby średnio zaawansowane także znajdą przydatne wskazówki. Zauważam zmianę ich podejścia na przestrzeni lat, według mnie są coraz dojrzalsi w pracy z ciałem i umysłem. Biznesowo korzystają z wypracowanej bazy odbiorców, marki. Sklep WK oferuje m.in. suplementy, ubrania. Od kilku lat wraca temat dopingu, który mogli przyjmować, lub nadal przyjmują. Swoją opinię opieram tylko na kanale YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 11:42, Maynard napisał:

A naturalna kulturystyka zawsze na propsie. Nie lubię sterydziarzy. 

WK jest na soku :) sam trochę trenuje i jestem zdania, że nie ma takiej możliwości by tak szybko wyrobić formę i to taką jak oni ;) zresztą temat WK wyczerpał Patryk2703.

55 minut temu, Blue napisał:

Od kilku lat wraca temat dopingu, który mogli przyjmować, lub nadal przyjmują. Swoją opinię opieram tylko na kanale YT.

Pomyślmy..są naturalami..na tyle dobrymi, że wychodzą na scenę obok gości na bombie.. i zajmują czołowe miejsca? ;) Serio? Kto w to uwierzy? :) 

56 minut temu, Blue napisał:

Warte zobaczenia są m.in. fundamenty, anatomia, "zmiany chwytu", Dr Biernat, Q&A Sakera. Osoby średnio zaawansowane także znajdą przydatne wskazówki.

Podbijam, to warte uwagi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warszawscy koksy (chodzi mi o sakera i owce) startują w zawodach kulturystyki klasycznej. Tam się liczą proporcje a nie wielka masa i rozmiar. Dosyć szczupłe chłopaki wiec jak coś koksują to na rzeźbę bo ich rozmiary dupy nie urywają.

 

 

Natomiast patryk to polecam  filmik sprzed 2 lat o podciąganiu na drążku i porównać ze zdjęciem (załóżmy, że jest sprzed pół roku)i zadać sobie pytanie, w ciągu 1,5 roku tak się zmienił naturalnie ćwicząc?

18723000_1319543264826243_23063927091930

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

noż Panowie nie róbmy kurwy z logiki. Skoro koleś ćwiczy 16 lat. Filmiki pochodzą z 2015 oraz 2017. czyli w 2015 r miał już 14 lat stażu i wyglądał dosyć słabo. Nagle w 2 lata (w 2017 r wygląda bardzo dobrze) zrobił lepsze postępy niż w 14 lat?

 

24 sie 2015 vs 29 lip 2017

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Pomyślmy..są naturalami..na tyle dobrymi, że wychodzą na scenę obok gości na bombie.. i zajmują czołowe miejsca? ;) Serio? Kto w to uwierzy? :) 

Nie mówię że nie brali lub nie biorą. Formy jakie zrobili na przestrzeni lat można samemu ocenić, jest kilka poszlak, wpisy na forach, Pączek wspomniał o przyjmowaniu przez siebie prohormonów przy okazji rozmowy z Michałem Karnowskim, jeśli chodzi o to do czego sami się przyznali. Jak sam piszesz temat dobrze opisany przez Patryka2703.

 

Przyjmując że brali, mimo że ciągle zaprzeczają, nie boli mnie to. Takie kłamstwo może niektórych drażnić, ale ja nie jestem sędzią w tej sprawie. Korzystam z ich materiałów, znalazłem sporo wartościowych, w przystępnej dla mnie formie. Łącząc kilka innych źródeł, w tym niewirtualne, można zbudować solidny fundament.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Maynard napisał:

Nagle w 2 lata (w 2017 r wygląda bardzo dobrze) zrobił lepsze postępy niż w 14 lat?

Jak na moje to on jest po prostu tam dobrze docięty ;) nie zapominaj, że nieraz dobrze docięta osoba robi wrażenie "większej" gdy faktycznie jest lżejsza od tej formy jaką prezentowała na masie :) nie mówię, że jestem pewien na 100%, że Patryk nic nie brał bo nie mogę ręczyć za nikogo. Z tego co ja oglądałem to najprawdopodobniej Patryk leciał na redukcji na ECA + yohimbina :) czy było coś jeszcze? Nie mam pojęcia, natomiast moim zdaniem te dwa zdjęcia niekoniecznie oznaczają, że tam doping poszedł :) ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak co do Patryka - cholera wie czy chłop bierze czy nie ale wiem, że przy odpowiednum poziomie finansów i mega żelaznej dyscyplinie, utrzymywanej przez np. dwa lata, jest się w stanie zrobić na czysto zajebiste efekty. ( czysto to znaczy bez podawania z zewnątrz hormonów, nie mówię o suplach )

Nie mówię o budowaniu zajebiście dużej masy ale o rzeźbie.

Ważący 85 kg chłop na zajebistej rzeźbie bedzie wyglądał lepiej niż 110 kg skoksowany ulaniec.

Moim skromnym zdaniem to WK są podejrzani, bo na kilku filmach wydawali mi się trochę podpuchnięci na buziach ale może po prostu przesadzili z weglowodanami i byli niewyspani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Headliner napisał:

przy odpowiednum poziomie finansów i mega żelaznej dyscyplinie

 

Mój przyjaciel potrzebował około 3 lat i 20-30k zł żeby zrobić taką rzeźbę jak Patryk, z kolesia z nadwagą ok 15 kg, tylko  mniejszą masę bo pod boks tajski ćwiczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:

 

Mój przyjaciel potrzebował około 3 lat i 20-30k zł żeby zrobić taką rzeźbę jak Patryk, z kolesia z nadwagą ok 15 kg, tylko  mniejszą masę bo pod boks tajski ćwiczył. 

- to faktycznie grubo pojechał ;) myślę jednak, że da się trochę taniej, chociaz oczywiście nie za darmo - 

Jeśli trenujesz, żeby gubić wagę i to jest główny cel - wtedy aeroby i trening siłowy  powinny zrobić robotę, jeśli jednak chcesz jak najbardziej utrzymać masę to trzeba wkładać kasę w kreatynę, bcaa, glutaminę - osłonowo ma mięśnie i  jakiś może dobry booster teścia, żeby androgeny byly w miarę nisko. 

Ale uważam, że można uzyskać na prawdę zajebisty efekt bez koksu jak również znam gości, którzy walą koks i wyglądają słabo - bo gówniana dieta, imprezy itd. 

Dlatego trudno mi wypowiadać się na temat czy ktoś bierze czy nie

Oczywiście ktoś taki jak np. Phil Heath raczej nikogo nie oszuka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.11.2017 o 22:21, Niepowtarzalny napisał:

nie używając suplementów takich jak białko, kreatyna i to dosyć tanim kosztem.

Podstawą dobrej formy, jest płaski estetyczny brzuch. To można zrobić w kuchni.

Do tego siłownia, i po pewnym czasie mamy budowę V.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.