Skocz do zawartości

Sposób na rozpropagowanie forum


Ziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od razu zaznaczę, że ten pomysł jest dość kontrowersyjny.

Doszedłem do wniosku, iż trzeba zrobić coś przypałowego, coś co wzbudzi w ludziach skrajne emocje. Przeanalizowałem w pośpiechu gwiazdy filmowe, celebrytów lub nawet sportowców, którzy chcą zachować swoje 5 minut sławy i stwierdzam następującą prawidłowość. Sukces lub pewne osiągnięcie samo się obroni, pomimo wpadki. Mam tu na myśli m. in. Michaela Phelpsa i jego " kłopoty" z trawką.

Ale przejdźmy do sedna. Ostatnio umieściłem na facebooku, barwne ogłoszenie, na tablicy fikcyjnego użytkownika, o nazwie " Spotted " dowolne miasto"". Post dostał wiele lajków, jak na moją okolice. I tu nasuwa się sugestia.

Czy warto byłoby pisać kontrowersyjne, nietuzinkowe, zmyślone lub intrygujące ogłoszenia, a pod nimi zamieszczać posty z linkami do kanału Radio Samiec lub innych stron, które stworzył pan Marek?

Prawdopodobnie dużo osób zignorowałoby podane link, odrzucając ich sprawdzenie. Ale ludzie bardziej rozgarnięci mogliby się wciągnąć i być cennym nabytkiem dla forum.

Co o tym sądzicie Bracia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyślone historie czy ogłoszenia? Aby zaintrygować? To nie pasuje do tego Forum. Do Nas. Życie samo zaintryguje i napisze swoje historie a kto potrafi użyć mózgu musi trafić na Forum.... tutaj samo życie, żadnych bajek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Doświadczenia innych samców mają dla mnie mega wartość właśnie dlatego, że nie są ubarwiane, nie są pisane na siłe śmiesznie, przyciągająco. Pisane są emocjonalnie, tak jak ktoś czuje. Samo życie, brutalne, a może piękne... ? A dodawanie specjalnie zmyślonych? Nie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomku, te forum jest inne bo tutaj liczy się jakość a nie ilość. Jak to sobie wyobrażasz że nagle przychodzi 1000 nowych i każdy z nich zakłada po 4-5tematów bo to teraz taka moda byc na braciasamcy.pl jak to kiedys z naszą klasa było.

Dodanie roboty MODom i spadek jakości murowany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te historyjki na funpage'ach typu spotted trochę irytują. Bardziej uderzałbym w memy/śmieszne obrazki, jest już na forum temat http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4498-memy-demoty/& , ale niestety trochę podupadł. Memy można wrzucać na różne fanpage i przede wszystkim na portale z tego typu rzeczami, które są bardzo popularne :

 

demotywatory.pl - 1,9 miliona lajków;

kwejk.pl - 1,7 miliona lajków;

jbzdy.pl - 678 tys. lajków;

mistrzowie.org - 416 tys. lajków;

i wiele innych.

 

Dużo ludzi wchodzi na te stronki każdego dnia, widać to również po temacie na naszym forum http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/3931-żarty-podszyte-prawdą-lub-niekoniecznie-20/&

gdzie co chwilę, ktoś wrzuca coś z ww. stron. Warto też dodać, że pojawia się tam też trochę redpillowych treści, co oznacza, że tacy ludzie powinny być zainteresowani tematyką forum.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle to ująłem. Chodziło mi o niecodzienne historie. Niekoniecznie przekręcone. Ogłoszenie byłoby prawdziwe np. " pozdrawiam ptaka, który obsrał mi głowę na ławce w parku, podczas randki ( teraz serio nie kłamie:D)", albo " nie pozdrawiam typka z bloku, który rzucał ludzi jajkami". W komentarzach byłyby podane linki do wartościowych tematów, felietonów, audycji.

Ale potrafię przyjąć Wasz punkt widzenia. Po części traktuję forum, jak święte miejsce, dla prawdziwych wybrańców, ludzi oświeconych.

Więc, przypuszczam, że to byłby lipton. Bo na 1 spoko samca, mogłoby przyjść 10 trolli.

Z drugiej strony jest szansa, że ten jeden samiec zostałby bardzo wartościowym użytkownikiem. Ale to już są domysły.

Jak wspomnieliście forum ma inne priorytety. Zapomniałem o pewnych ideach, które tu obowiązują. Być może kiedyś lepszy sposób promocji i się tym podzielę. Jak np. Logo sponsora na koszulkach sportowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to zrozumieć co piszemy to trzeba mieć albo bardzo otwarty umysł i doskonałe wzorce ( 5 % ) albo bagaż doświadczeń ( pozostałe 95 % ). To nie miejsce rozrywki, zabawy, szukania sensacji. Tutaj po prawidłowym zrozumieniu treści wszystko się zmienia, dosłownie wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram hedonizmu, nihilizmu czy dekadencji. Jednak pomyślałem ( być może niepotrzebnie) o wyplenienie tego syfu, plus uratowanie życia zagubionym samcom. Ale... Jest przysłowie, że co komu jest pisane, to czeka rozkraczone. Dlatego po przeanalizowaniu komentarzy pomyślałem, iż ci co chcą, to i tak tu przyjdą. A resztą? Świata raczej i tak nie zbawimy, ale swoje życie, na lepsze, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.