Skocz do zawartości

Co mnie wkurwia?


StonekZiemniaczany

Rekomendowane odpowiedzi

Często palące się żarówki. Mam w żyrandolu dwie i jak jedna się spali i ją wymienię to ta druga w bardzo krótkim czasie się spali i muszę wymieniać dwie na raz. A to żeby tylko się paliła. Wybuchają:huh:, najpierw potężny błysk przy włączaniu przełącznika aż eSa wyrzuca w tablicy elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Egocentryczne zapatrzone w siebie lalki.

2. Jak koleżanka mówi ''dzisiaj nie''.

3. Polityka i żydostwo.

4. Widok mordy Tuska.

5. Nieogarnięci szefowie firm nie mający racji udawający bontą sivuple.

6. Jak ktoś próbuje mi wcisnąć do adopcji agresywnego nieprzyzjaznego kota.

7. Chwalący sie kolesie szpanujący brykami którzy zatracili cały majątek czas i zdrowie tylko pokazać się w życiu przez chwile w nadroższym samochodzie ( no tutaj to ja sie czesciej naturalnie śmieję)

8. Pamiętliwe myśli po moich byłych wariatkach.

9. Tanie gówniane za grube prezerwatywy.

10. Osoby nie dbające o higiene noszący za sobą zapach publicznie bez wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ludzie kupują aspirynę firmy Bayer - firma Bayer zlecała eksperymenty medyczne na więźniach w niemieckim obozie Auschwitz podczas II wojny światowej. 

Link: http://auschwitz.org/historia/eksperymenty/inni-lekarze-przestepcy/

 

2. Jak ludzie kupują pozostałe produkty spożywcze firmy Maspex tj. Kubuś, Lubella, Caprio, Łowicz, Kotlin itd. - Maspex to producent Tigera, który wyszydzał Powstańców Warszawskich.

Link:  http://wolnosc24.pl/2017/08/09/tiger-szydzi-z-powstania-warszawskiego-i-katastrofy-smolenskiej-internauci-oburzeni-wylewamy-was-do-kibla-zdjecia/

Link: https://maspex.com/produkty,soki-nektary-i-napoje,1.html

Edytowane przez Pozytywniak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próg podatkowy 86k brutto, wtf!! Co to jest, w germani tyle to zarabia sprzątaczka!
A tu powyżej trzeba później w kwietniu dopłacać do interesu jak się jest na umowie o pracę, wiem na "kontrakcie/aka działalność" mogę z góry liniowo 19%.
Qr..fa, czemu w tym naszym kraju ludzie są karani za uczciwą pracę, ale zarabiają więcej niż ten śmieszny próg 86k brutto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak chce pokazać zdjęcie na telefonie biorą w łapy telefon i od razu przewijają na kolejne zdjęcie wrrrr

- wzdęty brzuch po posiłku :)

- bezsenne noce

- idiotyczne zagrywki pań, idiotyczne wywody pań, teksty typu "kompromis kochanie to wspólne podejmowanie decyzji - moich decyzji"

- białorycerstwa

- szybko rozładowująca się bateria w telefonie

- jestem nocny Marek wiec wstawanie rano zabija ochotę do życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny temat...

Wkurwia mnie że się wkurwiam, na rzeczy na które i tak nie mam wpływu...

Wkurwia mnie że się wkurwiam a to i tak nie ma żadnego znaczenia, ryję sobie tym sam sobie beret

Wkurwia mnie że nie mogę uwolnić się od wkurwiania na wkurwianie, i po chuj mi to  wszystko, i tak wyjebię w kalendarz tak jak wszyscy,predzej bądz pózniej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koksownik Zobacz. Facet zadowolony a tu pani pyta co Pana denerwuje ?

A On czemu? :huh: Hihii.

To tak jak wczoraj byłem oddać krew na badania, pani zacisnąć dłoń. Tak zacisnąłem mocno jak bym chciał ją yyy..uderzyć;), pani  pyta boi się Pan?<_<

Tak se pomyślałem... jakoś przed tym pytaniem się mniej bałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najbardziej mnie wkurwia jak czasem kupuję coś w sklepiku, a baba przede mną co chwila przypomina sobie, że zapomniała tego czy tamtego, kilka razy kasuje zakupy i znowu jej się coś przypomina. Szlag mnie trafia na coś takiego. W ogóle nie jarzę jak to się dzieje, że baby nie wiedzą po co przychodzą do sklepu.

Zdrowy gość jak idzie coś kupić, to zanim wyjdzie z chaty, to wszystko ma już w głowie poukładane ... wchodzi, bierze towar, płaci i wraca do swoich zajęć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkurwiają mnie sytuacje, na które nie znam obecnie rozwiązania. 

Wkurwiają mnie społeczne i rodzinne utarte konwenanse, schematy.

Wkurwiają mnie durne pytania, brak chęci zrozumienia pewnych spraw i wysnuwanie wniosków na dany temat na podstawie braku jakichkolwiek racjonalnych podstaw.

A najbardziej to wkurwia mnie to, że takie sytuacje potrafią mnie wkurwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.polityka lewacka 

2.ciapaci, czarni udających ofiary wojny a w rzeczywistości pochodzący z krajów gdzie nie ma wojny 

3.lewacka unia Europejska którą bardziej interesują ludzie pochodzenia afrykańskiego niż rodowici Europejczycy 

4.ukrywanie przestępstw popełnianych przez tych imigrantów a tego czego się nie ukryje próbuje się bronić i tłumaczyć zbrodniarzy gwałcićeli 

5.tworzenie z Europy burdelu i społeczeństwa LGBT 

6.kurestwo kobiet I mówienie że ona taka nie jest a przy pierwszej okazji mizianie się z koleżanką lub inna dopiero Co poznaną dziewczyną

7.islamizacja europy 

8. Białe kobiety dające dupy czarnym I rodzące czarnych

9.ludzie działajacy przeciwko polsce 

10. Cała polska lewica Po, Nowoczesna, kod, otwarty dialog itp 

11. Ludzie któży oddali głos no lewice 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

1. Lewactwo, feminizm, gendery i inny rak z zachodu,

2. Dzisiejsze dziewczyny/kobiety,

3. Ludzie, którzy mają monopol na prawdę (że to właśnie - ...moja racja jest najmojsza!!),

4. Palenie papierosów przez ludzi wokół + przymus wdychania tego,

5. "Responsywne" strony internetowe (czyli strony robione pod wszystkie platformy) przez co na dużym monitorze używanie takiej "smartfonowo-tabletowej" strony jest uciążliwe i obciąża przeglądarkę,

6. Ludzie gapiący się w telefon 24h - nawet jak prowadzą samochód,

7. Gdy ktoś ciągle przerywa w połowie bądź przekrzykuje,

8. "Odbijanie piłeczki" czyli np.

 

-Jesteś agresywny i wulgarny nie mam ochoty z tobą rozmawiać,

-Nie to ty jesteś agresywny (mimo, że nawet głupiej "cholery" nie powiedziałem.

 

Nie bo ty, chyba ty..

 

9. Fałszywi ludzie

10. Chwast, perz w postaci pamięci o byłej dziewczynie, która po dziś dzień śni mi się po nocach,

11. Ludzie idący całym chodnikiem, ścieżką rowerową, ulicą, nie reagując na np. klakson,

12. Debile jeżdżący motorami z wyjętymi tłumikami i hałasem 120+ dB przez moją wieś,

13. Ciągłe zachmurzenie i oczojebne światła ze wszystkich stron (zajmuję się astronomią i obserwuję nocne niebo przez teleskop),

14. SUVy i inne krowy upośledzone do tego stopnia, że nawet utwardzona, żwirowa droga jest dla nich wyzwaniem i nigdzie nie idzie tym zaparkować,

15. Facebooki, instagramy, snapy itp.

16. Brak prywatności w sieci i wszędobylski przymus logowania, rejestracji i inna inwigilacja...,

17. Ludzie w pracy, w szczególności płeć piękna - kablowanie, plotki, hipokryzja itp.,

18. Przedni hamulec w moim rowerze,

19. Celowe postarzanie elektroniki.

20. Konsumpcjonizm na 100% konsumentów - muszę to mieć.. taka moda..... bo tanio... bo 100000000 Hz odświeżanie ma telewizor .. i 4K !!! Muszę mieć SUVA, "somsiad" ma, to ja też muszę.

 

Więcej nic nie przychodzi mi do głowy.

 

 

Edytowane przez Mgławica_Oriona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś wracam z pracy byłem tak głodny, że naszła mnie ochota na gorące  parówki z bułką z masłem, warzywami, musztardą  mmm.

Kupiłem na stoisku mięsnym parówki idę do kas, jest dwie. Myślę którą wybrać. Wybieram pierwszą tam gdzie mniej ludzi. Stoję coś słabo rusza się ta kolejka (a jeść mi się chcę coraz bardziej). Mówię sobie idę do drugiej kasy tam się szybciej rusza ta kolejka.

Przeszedłem do drugiej kasy, ta się teraz zatrzymała. Myślę ochoo już wiem co będzie. Patrzę na tamtą kasę to tamta się kolejka ruszyła. Myślę ok nie zmieniam. Stoję stoję myślę co jest?? Kobieta przy kasie.

Zorientowałem się że baba miała do zapłaty ponad 100zł. Miała 100zł w gotówce  a resztę miała zapłacić kartą. Szuka karty.

Szuka w jednej torbie, w drugiej torbie, w torebce, nie znalazła.  W końcu mówi że rezygnuje z zakupów.

Odeszła na dwa kroki okazało się że znalazła kartę. Wróciła daje kartę ale okazuje się że zaczyna szukać tych 100zł zaczyna szukać po tych torbach. Była z synem i jeszcze jej głowę zawraca że kinder jajo by chciał a to jakieś tam słodycze. Patrzę na tamtą kasę już a ze 10 osób odeszło a ja stoję jak ta parówa w tej kolejce.

Znalazła pani 100zł. przeprosiła poszła. Myślę ok teraz się ruszy. Prze de mną facet płaci 100zł a kasjerka mówi że nie ma wydać.  Ok myślę niee niee wychodzę, ale taki głodny byłem że myślę niee jednak zostanę, bo później będę na samego siebie wqrwiony.

Zjadłem tak mi smakowały kanapki cieplutkie. Pomyślałem  podzielę się przeżyciem dziś "Co mnie wqrwia"

Czasami wqrwia mnie jak jestem głodny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lotto i podobne loterie grają tylko ci co nie wiedzą co to rachunek prawdopodobieństwa tracąc kase.

Piwo jak się napije to przynajmniej mi szumi i spożyłem ileś tam kalorii i cennych witamin/mikroelementów które traci się przy wytrysku zaś od kupona lotto tego nie mam ;)

P.S.

Jak ktoś nie rozumie to wolę jednak piwo ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.