Skocz do zawartości

Mindset złotej waginy podrywaczek


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem dzisiaj o ważnym elemencie mentalności wielu pań zwanym "golden vagina"=złota wagina. http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Golden Vagina
"Podejście unikatowe dla kobiet, gdzie kobieta przekonana jest (wmawia sobie) że już jest czymś najlepszym, iż każdy mężczyzna powinien mieć szczęście, by z nią być (jestem wyjątkowa, że chuuuj). Dlatego oczekuje by traktować ją jak księżniczkę...". Dzięki takiemu czemuś kobieta programuje się na wyciskanie z mena jak najwięcej zysków za swoją waginę....Dalej przeglądam you tube'a i widzę kanał loszko-specjalistki od podrywu i widzę w tym wideo, że właśnie taki mindset ona wciska w swych poradach "jak złapać chłopaka" - "by mieć właściwy umysł musisz uwierzyć, że jesteś warta każdej chwili jego czasu, że każdy facet byłby szczęśliwy mając ciebie..". Jest tam więcej ciekawych porad np jak uczynić faceta lojalnym na całe życie, i takie tam programowanie jak złapać sobie samca. Zaszczepiają w sobie "ja jestem inna" by wyciągać z samca max korzyści.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dopoki to sie nie odbywa na zasadzie: "jak wrobic go w dziecko, jak utrzymac go przy sobie, jak cipa zrobic tak, zeby za nami biegal" to jest to ichniejsza wersja PUA. Przeciez one tez maja swoje metody, swoje mindsety, swoje afirmacje. Ja akurat to propsuje, jesli nie polega na celowym oszukiwaniu mezczyzny. Kurwa no kobieta tez istota ludzka i chce byc szczesliwa ;)

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy zdać sobie z tego sprawę, że kobieta to też człowiek.

Bardzo przebiegła istota, która została stworzona przez Boga po to aby służyć mężczyźnie, a nie ku**ić się na lewo i prawo. 

Zasady powinny zostać zachowane, szczególnie jeśli chodzi o czystość seksualną. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Tomko.

Jak my samce mamy swoje sposoby na samiczki, tak one mają i na nas.

 

A to czy damy się wciągnąć w te ich zagrywki to już inna sprawa, wręcz indywidualna. 

 

Ci co mają trochę oleju w głowie, będą te sztuczki wychwytywać i odbijać jak piłeczkę pinpongową na związkowym stole.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie mam żalu jakiegoś, bo jeśli ta "gra" odbywa się na uczciwych zasadach, to ok mogę nawet sam się pobawić. Jednak to nie my traktujemy swoje organa jak złote skarbonki. Mgtow często myślą, że jakby zalegalizować prostytucję, to kobiety coś zrozumieją i nie będzie ostrego grania cipką... Tymczasem jest nadal tak samo. System podbija naturalne instynkty kobiet w kosmos jeszcze bardziej dając im więcej legalnych roszczeń wobec chłopa. 

 "jak wrobic go w dziecko, jak utrzymac go przy sobie, jak cipa zrobic tak, zeby za nami biegal" - u kobiet granica jest bardzo cienka, one tego nawet nie widzą, jeśli czerpią zyski to jest cacy, jak się nie udaje to "bee" i wina nasza, bośmy świnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamPogadam napisał:

u kobiet granica jest bardzo cienka, one tego nawet nie widzą, jeśli czerpią zyski to jest cacy, jak się nie udaje to "bee" i wina nasza, bośmy świnie.

received_846371068865560.jpeg?i_dim=1366

2 godziny temu, AdamPogadam napisał:

to nie my traktujemy swoje organa jak złote skarbonki.

jak automat na jedzenie, przyjmuje tylko określoną walutę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

"jak wrobic go w dziecko, jak utrzymac go przy sobie, jak cipa zrobic tak, zeby za nami biegal" - u kobiet granica jest bardzo cienka, one tego nawet nie widzą, jeśli czerpią zyski to jest cacy, jak się nie udaje to "bee" i wina nasza, bośmy świnie.

Moim zdaniem kobiety bardzo mocno heglują wolność pozytywną. Jest to chyba najodpowiedniejsze słowo. Bo jak inaczej można nazwać w innym wątku wymieniana "prowokacja" chodzącej nagiej kobiety po ulicy by oskarżać o seksizm? Bądź mniej radykalnie, gdy straciła 10 lat z życia dla osoby która nie chciała ślubu a ona i zwala odpowiedzialność za swoje czyny i uznaje że została wyzyskana... Moim zdaniem definicja wpasowuje się idealnie.

 

Pasożyt jest pasożytem niezależnie czy to będzie komunista/SJW, kobieta, wampir emocjonalny... metody takie same.

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.