Skocz do zawartości

Mangina 2017 r - Wasze Typowania!


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na wasze typy "Mangina 2017 r."

 

....czyli największego przegrywa w showbiznesie - którego kobieta publicznie upokorzyła, zdradziła, przyprawiała rogi , wycyckała na kasę.

Faceta latającego jak piesek by dostać na koniec kosza,.... białego rycerza,  pizdeusza, orbitera 2017 r. itd itd.

 

Mój typ to....Maciej Myszkowski. Mąż Justyny Steczkowskiej. Któremu to piosenkarka przyprawiała rogi ze swoim menadżerem. 

Pani Justyna "woziła" się z menago, obmacywała w miejscach publicznych, zamieszkała nawet z  nowych chłopem. Sielanka trwała kilka miesięcy.

Z mężem natomiast ogłosiła separacje. Marka Gatta którą Pani Justyna reklamują swoimi nogami zerwała z nią kontrakt - jedyne co cieszy w tej historii.

 

Ostatnio "gruchnęła wiadomość" , że Justyna "wróciła do rodzinnej rezydencji i Maciej Myszkowski przyjął ją z otwartymi ramionami"

 

cóż się takiego stało? wtf??? a więc....

 

"Justyna była wzruszona, gdy przeczytała w mediach słowa Maćka, który zapewniał, że nadal jest jej wierny i, wbrew plotkom, nie chodzi na randki - mówi źródło magazynu. Wyznanie męża Justyny było dowodem bezgranicznego uczucia. - Jestem mężem mojej żony. Mamy kryzys, pracujemy nad nim - powiedział"

 

"Zycie pod jednym dachem z Łukaszem (menadżerem) , który dba o sprawy zawodowe Justyny, a niedawno także jej się oświadczył, skłoniło do ważnych przemyśleń.
- Przekonała się, że u boku Łukasza nie jest szczęśliwa. Zrozumiała, ile straciła - wyjawia informator "Na Żywo"."

 

żródło: polski internet http://www.pomponik.pl/plotki/news-justyna-steczkowska-wrocila-do-meza-przekonala-sie-ile-strac,nId,2429559

 

Jeżeli to wszystko okaże się prawdą i wierząc tego typu czasopismom ...to bez dwóch zdań jest to TOP 3 to tytułu Mangina 2017 r.

 

Czekam na wasze propozycje....

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maynard na naszym podworku wg mnie niekwestionowanym liderem do tej nagrody jest Wojciech Szczesny - maz Mariny Luczenko. Koles, ktory nawet NAPISAL piosenke swojej zonie, zeby cokolwiek zachecic ja do powrotu do spiewania. Ona natomiast usilnie lansuje sie na instagramie, jezdzi na wakacje i udaje, ze cos tam bedzie spiewac jeszcze. Ostatni hit - Szczesny kupil jej prywatny samolot, zeby mogla szybciej i bez kontaktu z innymi ludzmi przemieszczac sie miedzy domem a studiem nagran hahahhahahahahahaha. Wg mnie dupoliz, piesek na smyczy pierwszego sortu.

Co prawda nie ma doniesien o zdradzie, ale kto wie... W koncu ukrainska krew na zachodniej ziemi.
 

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.