Skocz do zawartości

Grożenie na forum a policja


Anderson

Rekomendowane odpowiedzi

@Anderson

Pytałeś o psychiatrę a więc odpowiem.

Tak, stwierdzi u ciebie zaburzenia.

Najprawdopodobniej schizofrenię lub też jakiegoś rodzaju manię, neurozę znaczy.

Nie powinno cię to jednak martwić.

Psychiatra zawsze stwierdzi jakąś przypadłość. Oni tak mają.

No chyba, że jest mu na rękę stwierdzić, że jest inaczej.

 

Pomyśl jednak o jaśnieszych stronach twojej sytuacji.

 

Jak ci przybiją schizo jesteś w zasadzie nietykalny :D

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson powiem Ci tak - jako mod potraktował bym tego rodzaju Twój wpis na TYM forum bardzo poważnie (i pewnie nie tylko ja) i dostał byś banana na amen.

A moja znajoma, zgłosiłaby to do prokuratury, bo poczuła się zagrożona po przeczytaniu groźby z podesłanego linka. 

Wyłącz fiuta, włącz mózg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson w moim odczuciu na tym kobiecym forum brzmisz jak koles, ktory wieczorami siedzi w domu po ciemku na necie i planuje, zeby wybiec na ulice i dzgac nozem wszystkie kobiety w lecie. Kurwa serio.

Nawiazujac do tematu. Idz do psychologa, bo wszystko tu kurwa jak groch o sciane. Dostales tyle rad, tyle wnioskow, tyle przykladow. W ciagu ostatnich tygodni zalozyles kilka tematow o wzroscie a z twoich wszystkich tematow bije niechec do kobiet bo nie zwracaja na ciebie uwagi. I co zrobiles? Napisales kurwa temat na forum kobiecym WCZORAJ o tym, ze przez wzrost dupy na ciebie nie spogladaja. WCZORAJ kurwa. Dostales od nas zjebe, wsparcie, RZECZOWE i szczere rady, machnales na to reka i poszedles na babskie forum z tym samym problemem. I na jakie odpowiedzi liczyles? Bo ja nie ogarniam. Pewnie na to, ze ci powiedza: "nie, to charakter sie liczy, ta jedyna czeka na ciebie". I wrocilbys tu z tematem: "kobiety klamia bo wola wyzszych".

Masz problem kolego do przerobienia przez lekarza. Musisz sobie najpierw sam pomoc. Poszukaj jakiegos psychologa, nawet na NFZ. Zapisz sie, idz na kilka sesji. Albo znajdz sobie kolo w stylu meet-up dla ludzi o niskimi poczuciu wlasnej wartosci. Takie grupowe sluchanie historii bardzo pomaga, bo zdajesz sobie sprawe, ze ludzie maja w zyciu o wiele bardziej przejebane niz 1.65m wzrostu. Dziekuj losowi za to, ze wzrost to twoj jedyny problem i przyjmij to na klate jak mezczyzna. I porozgladaj sie dookola i zobaczysz jakie pasztety maja laski 8/10+. Psychiatra - to jedyne wyjscie dla ciebie. Bo nawet jak wyrwiesz laske 8/10 to wystarczy, ze ona ci dogryzie cos o wzroscie i bedziesz rozjebany psychicznie.

Potrafisz odpowiedziec na to co @Rnext cie zapytal? Nie sadze.

Maksyma, ktora wiele razy padala na forum "nie warto pomagac komus, kto sam nie chce sobie pomoc" jest jak najbardzie w 100% prawdziwa.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi Anderson, to "wampiryzm emocjonalny" - sporo takich gości znałem, i zawsze był jakiś nierozwiązywalny temat, który był wałkowany tysiące razy z każdej strony. Np. kiedyś taki koleżka co tu był na forum, męczył mnie latami o swoim samobójstwie. Słuchałem go godzinami i radziłem, nie rozumiejąc że jemu nie chodzi o pomoc (nie chciał się zabić), tylko mój czas, atencję i zainteresowanie. Tak ją zdobywał ode mnie, bo bałem się że umrze jak mu nie pomogę. Później tak się rozochocił, że rozkazywał mi kto ma na forum zostać wywalony - jak odmówiłem, to "dobry, nieszczęśliwy człowiek" mnie potraktował ohydnie.

 

Tu jest dokładnie to samo. Mamy problem rzekomo nie do rozwiązania (bo przecież go nie wydłużymy), Bracia chcą pomóc, a ten nadal nakręca temat.

 

Nie chodzi o wzrost, a o waszą energię i czas. Nikt wam tego czasu nie zwróci...

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też udzielałem się na owych forach. Niby chęci pomocy ale dzisiaj sądzę że bardziej próbowano mnie wciągnąć w to bagno jeszcze bardziej jak np: laska mnie olewała to na takim forum radzono mi - walcz, w końcu zauważy twoje starania i cię pokocha, shit. Kocham kobiety jak każdy normalny facet, pociągają mnie itd ale nie daje się manipulować, ustawiać i na pewno nie daje odczuć że ich nienawidzę bo tak nie jest. Tutaj niestety kolega, którego wpisów szczerze nie chce się już czytać mimo wielu prób wytłumaczenia przez braci jego problemu doprowadza do takiej sytuacji że ludzie mają go dość bo ich słowa, doświadczenia są rzucane na ziemie i zdeptywane, całkowicie nie szanowane i jakby niezrozumiałe dla autora tego wątku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

To co robi Anderson, to "wampiryzm emocjonalny"

No i chyba teraz jest to już jasne i oczywiste dla wszystkich forumowiczów. 

 

Dlatego zamykam ten temat jako kolejny utworzony przez @Anderson'a bo znów w nim chodzi z założenia o co innego, jak i w poprzednio zamkniętym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.