Skocz do zawartości

Czy Patryk jest naturalem


deleteduser106

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie jest, to  ma zajebistą genetykę,  dosyć dużo hajsu  w siebie ładuje na diete i suple plus oczywiście bardzo duża samodyscyplina.

Widzialem jego filmy na yt ale nie orientuję się ile on ma wzrostu. 

Wiadomo, że niskim facetom dużo  lepiej zrobić dobre proporcje i masę i to utrzymać - a na filmie wzrostu nie widać.

Nie bardzo podoba mi się sposób w jaki Patryk atakuje ludzi typu Słodkiewicz czy Karmowski - uważam, że goście mają dużą wiedzę i są w stanie pomóc ludziom w treningach i rozbudowie mięśni czy odchudzaniu bez używania koksu.

Z drugiej strony może dobrze, że taki Patryk mówi o tym, że bez koksu takiej formy jak ww. panowie się nie zrobi bo goście reklamują tony produktów a jedynie co rośnie po ich zakupie to portfel producenta.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest naturalem, może coś brał. Można gdybać. Niby trenuje 16 lat ale jak oglądałem jego pierwsze filmiki sprzed kilku lat o ćwiczeniach na drążku i jak wygląda teraz to spora różnica. Może ma bdb genetykę - kurdupel i krępy mezomorfik i takim łatwiej masę zrobić. Ja ich przestałem oglądać i przerzuciłem się na kanał Bilczyńskiego - jak być szczupłym i wyrzeźbionym, podejście fitness. Szybko masy mięśniowej niestety nie zrobisz isporo osób po roku ciężkiego przerzucania metalu się zniechęci i idzie na łatwizne. Zrobi w rok 10 kg na sterydach zamiast 1 kg naturalnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli jest na bombie - niech będzie. Jak już było pisane wcześniej, raczej nigdy prawdy nie odkryjemy. Ale za jedno należy mu się Złoty Glob - uświadomił wielu, że na białku i spalaczu z jakiejś super firmy za kilkaset złotych nie zrobi się nigdy formy jak pan Karmowski, Słodkiewicz czy Rich Piana (nie no, on to jest na 100% naturalny przecież :lol:). W naturalność Patryka można wierzyć chociażby z jednego powodu - trenuje wiele lat, ma staż większy od większości "betoniarek" na scenie kulturystycznej, a sylwetke (przynajmniej dla mnie) bardzo estetyczną. W niczym oczywiście nie chcę ubliżać tym, co biorą, ale dobrze, gdyby otwarcie mówili, że kują i przestrzegali przed skutkami ubocznymi jak to robi Patryk. Ale no, przecież $$$ najważniejsza i jak byli naturalami, tak pozostaną, jedynie na białeczku i spalaczu ;)

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rexer napisał:

W naturalność Patryka można wierzyć chociażby z jednego powodu - trenuje wiele lat, ma staż większy od większości "betoniarek" na scenie kulturystycznej, a sylwetke (przynajmniej dla mnie) bardzo estetyczną.

Tylko właśnie z tym stażem jest problem, bo z zapodanych dowodów z sfd wynika, że prawdą jest że długo ćwiczył ale bez efektów i nagle wystrzelił z formą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające są te filmy o nim, ale może jest jakieś wytłumaczenie - a nawet jeśli brał, to moim zdaniem zrobił świetną robotę, edukując ludzi że sterydy to gówno. I co on niby zarabiał? Zarabiali to ci od sarmów i HMB (16kg masy w miesiąc czy jakoś tak :>), a nie Patryk reklamujący kretę i imbir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli macie jakieś wątpliwości to jeździe do Anglii i wybierzcie się z nim na badania antydopingowe. Z resztą sam to proponował w kilku swoich filmach. Rozwiejecie wątpliwości wielu ludzi bo w zdaniach typu jestem pewien, może - nie ma wiedzy. Są tylko poglądy i przypuszczenia. 

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ta sprawa, czyli jego naturalność, nie ma tutaj już takiego znaczenia. Było już mu to udowodnione dawno temu. Teraz już kwestią było zjednoczenie się ludzi, przeciw jego kanałowi.
Stracił sponsorów - KFD, Poundout, co było jedynie ku uciesze konsumentom tych marek, gdyż dzięki temu nie były już związane z jego osobą.
Skompromitował się promując konserwy FeatMeat, mówiąc wcześniej jak to przetworzone jedzenie określał syfem (zostało mu to wypomniane - wypierał się) . No cóż... poglądy się zmieniły gdy tylko przytulił dotację od reklamy na kanale.
Stracił partnera sieciowego z Independent Digital. Oczywiście dzięki pomocy innych YTberów, którzy napisali do nich przedstawiając sytuację.
Usunął na chwilę obecną 90 filmów ze swojego kanału, gdyż otrzymał już 2 ostrzeżenia za treści szerzące nienawiść. Za takie 3 kanał leci pod permban.
Każdy wstawiony, nowy filmik ma już wyłączony licznik łapek, gdyż wszystko leci w dół jedynie.
Z najnowszych informacji na jego temat można przytoczyć sprawę sądową, którą Patryk Barański założył Przemysławowi Siwkowi za rzekome pomawianie jego osoby. 
Radosław Siwek był pierwszą z osób, która chciała przeciwdziałać Bocianowi i odezwała się do niego pani Krystyna, babcia Klaudi.
Dowiedzieliśmy się - my, jako internet, że Klaudia nie jest biologiczną córką Bociana. No i smaczki dotyczące jego żony. Jak ktoś chce, to sobie znajdzie całe info.
Ale wracając do sprawy sądowej, na pamiętnym filmiku "z kanapy", który nagrał na swój fb, zażądał 200 000 zł rekompensaty. Na sprawie sądowej, do której poszedł wniosek o jej utajnienie okazało się, że z prawnikiem chcieli już ugrać tylko 30 000 zł. A skończyło się tym, że Bocian zastraszył panią Krystynę, starszą kobietę i wyciągnął od niej 2000 zł, a Przemysław, wyrokiem sędziego ma tylko go przeprosić, jeśli dobrze zrozumiałem, pisemnie. Więc nawet nie on musi pisać ten dokument, a zdanie do niego i tak nie zmieni.
Sam Bocian stracił z tego co pisali coś koło 20 000 zł za wszystko. Oczywiście teraz Bocian oznajmia, z uśmiechem na twarzy, że od początku na to liczył, że chodziło tylko o przeprosiny. Oczywiście, są screeny, że teraz będzie sprawa 
"karna" - którą nie zakłada on, tylko prokuratora, więc idiotyzm tego człowieka to dziura bez dna.
Bocian się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jest naturalny. By nie miał nic do ukrycia to zrobiłby testy antydopingowe. Chcieli mu zrobić za darmo i odmowił....

 

Kiedyś Patryk mówił że kto chce to niech przyjedzie do niego i zrobi mu testy. KFD czyli bogata firma chciala mu zrobić to odmówił...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie to ma znaczenie czy ten jest natural czy tamten koksuje??

Tu sie rozchodzi o to że patryk twierdził że jak się wbija to jest wszystko super łatwo. No i gadał bzdury.

Gdyby tak było to mistrzami by zostawali ci którzy wiecej wbiją a nie zostają bo wystarczy prześledzić kariery Ronniego Colemana czy tez Phila Heatha oni sa uwarunkowani genetycznie do wzrostu mięśni a także kształtem tych mieśni.

Taki Rich Piana wbijał wszystko jak wsciekły a jego sylwetka i osiągnięcia miały sie nijak do Ronniego czy Phila.

Genetyka panowie genetyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roxtedy poniekąd pewnie genetyka ma tu znaczenie bo nie zostanie mr O. chłop śląski - w dupie szeroki w barach wąski - czyli z szeroką talią ew. genetycznie słabymi łydkami ( z resztą dużo kulturystów wazczepia sobie w łydki sylikon czy chuj wie co, żeby zmienić kształt. )

Jednak wiadomo, że do pewnego momentu ma znaczenie kto ma więcej kasy na koks. 

Chodzi mi o taką sytuację- mamy dwóch gości- mają taką samą genetykę, takinsam trening, taką samą determinację co do diety ale jeden ma w chuj hajsu i ma w dupie czy pożyje dwa lata czy siedem, drugi natomiast będzie 100 % naturalem i nie tknie hormonów.

Wiadomo, że jeśli ten drugi będzie koksował ale oczywiście z głową to dojdzie o wiele dalej - jeśli chodzi o zawody i wyniki w kulturystyce.

Co do Richa Piany to kiedyś powiedział, że dla niego wzorem sylwetki jest kulturysta z lat 70 tych 80 tych - czyli raczej szczupłe nogi i talia i przy swoich monstrualnych ramionach, Rich piana taki był. Ronnie czy Phil, czy ogólnie kulturyści chcący coś znaczyć teraz muszą mieć monstrualnie rozbudowane nogi co Richowi chyba nie pasowało - dlatego myślę, że po prostu miał swoją wizję proporcji i świra na punkcie ramion dlatego w mr.O raczej nie miałby dużych szans, co nie znaczy, że przy tej ilości koksu i innym treningu nie zdobyłby któregoś z czołowych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się że z twoją myślą ale mnie chodziło o to że nawet mając strykturę kostna idealna , jeśli nie masz genu by byc wielkim to ci wiadra koksu nie pomoga, nie ma szans. Beda wyniki ale inny z lepszym genem na połowę mniejszych dawkach będzie 2 razy większy.

Weź za przykład BIG RAMY tam jest gen i rośnie, chociaż fakt farmakologia napewno też bo cała ta ekipa z Kuwejtu nagle urosła tzn BRANDON CURRY czy ROLEY WINKLAR(ktory pozbyl sie tzw buuble gut).

To sa genetycy popatrz na początek keriery KAYA GREENA a on pochodził z domu dziecka wiec nie miał kasy na super koksy a powygrywał. GENETYKA nawet rich piana mial taki filmik o genetyce i powiedzial tam dokładnie tak jak to wszystko wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest na bombie, nie wykluczam jednak że brał testosteron w przeszłości. Badania nie są tu wyznacznikiem żadnym bo może być poza cyklem. Wiele młodych niestety działa tak że siłownia w tygodniu a w weekend chlanie i nie trzymają michy, Patryk jest imo konsekwentny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim zdaniem nie da się  utrzymać takiej sylwetki naturlanie. To niemożliwe, bo nasze organizmy nie są do tego przystosowanie. Ogromne mięśnie i minimalny tłuszcz, oraz ogromny wysiłek fizyczny to nie jest coś co faworyzowała u nas ewolucja. Bez prochów i strzykawek przyrosty były by szczątkowe a wysiłek ogromny. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2018 o 14:56, Klariett napisał:

Moim zdaniem nie da się  utrzymać takiej sylwetki naturlanie. To niemożliwe, bo nasze organizmy nie są do tego przystosowanie. Ogromne mięśnie i minimalny tłuszcz, oraz ogromny wysiłek fizyczny to nie jest coś co faworyzowała u nas ewolucja. Bez prochów i strzykawek przyrosty były by szczątkowe a wysiłek ogromny. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.

Bez przesady, jego masa mięśniowa jest do zrobienia bez problemu naturalnie w kilkanaście lat, a aktualny poziom tkanki tłuszczowej on utrzymuje od niespełna roku, chociaż też 'suplementował' się efedryną. Zresztą ten poziom też wcale nie jest niemożliwy do zrobienia naturalnie, patrz Warszawski Koks.

 

Inną sprawą jest, że Barański to patologiczny kłamca, bajkopisarz i zwykły idiota. Strzała wraz z Koralgolem z #bocian_logic bardzo ładnie przyczynili się do ukazania jego prawdziwego charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.