Skocz do zawartości

Rosja traktuje ruch feministyczny jak groźny ekstremizm !


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia to  najweselszy news ostatnich dni czyli Rosja traktuje feminizm jako groźny ekstremizm :D 

Artykuł po angielsku ;) 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/russia-feminists-extremists-putin-crackdown-a7900906.html

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą Rosją to możliwe, że to kontynuacja zwalczania organizacji Sorosa, tak było z Chodorowskim (Open Russia jako kopia Open Society) i Pussy Riot, także finansowane przez Sorosa.

 

Natomiast to, że feminizm to ekstremizm taki sam jak nazizm czy komunizm to jest po prostu fakt. Erin Pizzey wielokrotnie grożono śmiercią za głoszenie prawdy o przemocy domowej:

 

Ester Villar, autorka książki "Manipuled Man" to samo:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,15410791,Esther_Vilar__To_my_wyzyskujemy_mezczyzn.html
 

Cytuj


Jej życiorys jest losem człowieka bez ojczyzny i bez korzeni. Kobiety, która w jedną noc z nikomu nieznanej pisarki stała się wrogiem wszystkich feministek na świecie. - Moje życie było wtedy bardzo, ale to bardzo niemiłe - powie. - Swoją odwagę nazwałabym dziś raczej brakiem wyobraźni. Nigdy nie mogłabym bowiem wyobrazić sobie izolacji, w której się znalazłam. Gdybym wtedy wiedziała to, co wiem dzisiaj, prawdopodobnie nigdy nie napisałabym "Tresowanego mężczyzny".

 

Cytuj

 

- Nazywano panią seksistką i faszystką, a feministki obrzuciły panią za tę książkę zgniłymi jajami - mówię, a Vilar się uśmiecha.

- Wszystko robiły - wspomina. - Zniszczyły biuro mojego wydawnictwa w Norwegii, wybijając w nim szyby. A szyby w moim domu w Niemczech zamalowały trupimi czaszkami. W bibliotece w Monachium cztery młode kobiety zawlokły mnie do toalety i tam ciężko, do krwi pobiły. Jak miałam gdzieś odczyty czy spotkania autorskie, zawsze była przy tym policja. Miałam wtedy małego synka - Martina [z małżeństwa z Klausem Wagnem]. I po kolejnym napadzie na mój dom w Monachium w ciągu jednego dnia zdecydowałam o porzuceniu Niemiec i przeprowadzce do Szwajcarii, bałam się, że rzeczywiście wydarzy się coś strasznego. Potem już nigdy nie mieszkałam w Niemczech. Ale w Szwajcarii, a potem w Hiszpanii, gdzie wyemigrowałam, też były kłopoty. W Anglii zorganizowano nawet manifestacje przeciwko książce. A przecież to była książka przede wszystkim dla kobiet, a nie przeciwko nim. Uważam, że stać nas na samokrytykę i umiemy się z siebie śmiać.

 

 

Protest przeciwko wystąpieniu Warrena Farrella, nawet dzikie zwierzęta się tak nie zachowują:

 

Tu znowu te śmiecie ludzkie celowo wywołały alarm przeciwpożarowy żeby zablokować spotkanie MRA:

 

Feministki z UK stoją murem za kobietą, która złożyła fałszywe oskarżenie o gwałt, i protestują przeciwko skazaniu jej na 3 lat więzienia:

https://toysoldier.wordpress.com/2014/06/27/jailed-false-accuser-draws-feminist-support/

 

Przy okazji ktoś napisał trafny komentarz:

Cytuj

 

Whelp, let me see here:

1) Feminists standing idly by as Mary Koss erased male victims from statistical research

2) Feminists lobbying The Duluth Model of Domestic Violence into law, making all men only perpetrators and women victims, thus erasing another portion of the population form existence.

3) Feminists lobbying school systems to cater their curriculum to girls only, ignoring that boys are struggling equally alongside them.

4) Feminists opposing Shared Parenting, saying it’ll lead to abusive dads gaming the system for access to their kids when facts states otherwise.

5) Feminists and the media Ignoring the many male victims killed by Boko Harem while raising a stink about the “War on women” when the schoolgirls were kidnapped.

6) Feminists and the media attempting link Elliot Rodgers with Mens Rights, disregarding contrary evidence altogether.

7) Feminists telling me that my negative experiences at the hands of females doesn’t matter since I am a privileged white male and it is nothing compared to what women and girls go through.

Now, I can add:

8) Feminists lamenting the sentencing of a convicted female false rape accuser, saying the resources should’ve been used more wisely.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.