Skocz do zawartości

Fazi zdissował Cypisa. :)


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fazi nagrał nową płytę Nagłego Ataku Spawacza z Kaczmim, Kamieniem i Cypisem, ale "coś" nie pykło.

Z fb Faziego:

 

Cytuj

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE REAKTYWACJI I PŁYTY N.A.S. W IMIENIU WYTWÓRNI PLATINUM RECORDS CHCIELIBYŚMY POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH,ŻE NIESTETY Z DNIEM 15.08.2017 ZOSTAŁ USUNIĘTY FILM ZAPOWIADAJĄCY REAKTYWACJĘ ZESPOŁU PT. NAGŁY ATAK SPAWACZA POWRACA. DECYZJA USUNIĘCIU FILMU Z KANAŁU YOUTUBE WYRAŹNIE OZNACZAŁA TO, ŻE DO REAKTYWACJI N. A. S NIE DOJDZIE. MY JAKO WYTWÓRNIA NIE MOŻEMY SOBIE POZWOLIĆ NA TO, ŻEBY KTOŚ ROBIŁ NAS W CHUJA!. PRETENSJE PROSZĘ MIEĆ DO ' ARTYSTY ' O PSEUDONIMIE CYPIS. POZDRAWIAMY

 

A na fb N.A.S.

 

Cytuj

Oświadczenie dotyczące zespołu Nagły Atak Spawacza. W imieniu członków zespołu o pseudonimach Kaczmi, Kamień, oraz Cypis Solo informuję, że z dn. 16.08.17 odchodzą oni z zespołu z powodu braku perspektyw na dalszą reanimację żywego trupa o nazwie N.A.S. Próbowaliśmy jeszcze coś zrobić, żeby zespół z naprawdę długą historią dopisał do niej kolejną kartkę, przejechaliśmy pół Polski, aby nagrać płytę, która powstała i leży gdzieś tam, a my nawet nie wiemy, co się z tym materiałem dzieje. W tej chwili Kamień wraca niestety do Anglii, natomiast Kaczmi z Cypisem są zajęci swoim zespołem i koncertami, dlatego nie widzimy sensu ciągnięcia tego dalej. Szkoda, że tak to się skończyło...

 

Sytuacja niezbyt ciekawa. Do Faziego szacunek und sentyment za całokształt twórczości.

Cypisa też czasem coś zapuszczę, ale raczej kawałki z 2015r. te nowsze mi nie leżą jakoś za mocno.

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.