Skocz do zawartości

Czy ktoś zna tę prostytutkę ?


fittipaldi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia !

To mój pierwszy post i mam do Was nietypową sprawę.

Szukam chociażby jednej osoby, która korzystała z usług tej prostytutki: ********************

Przyjmowała klientów w apartamentowcu pod adresem **************************

Numery telefonów do niej to ************* oraz ***************

Dziewczyna wycofała się z biznesu podobno parę miesięcy temu. Jej profile na *************** itp. są już nieaktywne.

Jest to filigranowa, ładna dziewczyna w wieku na oko 26-27 lat. Czarne, długie włosy. Jej cechą charakterystyczną jest to, że jest naprawdę bardzo malutka i ma małe piersi.

 

Jest opisana na ************************* w tym temacie:*********************************

Po przewinięciu w dół strony czwartej można zobaczyć jej zdjęcia [brunetka]. Oczywiście twarz jest zasłonięta.

 

A o co dokładnie mi chodzi ?

Sprawa jest poważna. Mianowicie niedawno poznałem dziewczynę w moim życiu prywatnym i wygląd jej ciała całkowicie pokrywa się z wyglądem tej prostytutki ze zdjęć na Garsonierze: włosy, wzrost, piersi, budowa.

Pokrywa się nawet dzielnica zamieszkania: Warszawa Wola.

Muszę rozszyfrować czy moja nowa znajoma i ta prostytutka to ta sama osoba aby wiedzieć co robić dalej z tą znajomością. Spytać jej przecież nie mogę bo znajomość będzie zakończona.

Z komentarzy na Garsonierze także wiele szczegółów pokrywa się z moją nową znajomą. Aby być pewnym potrzeba mi tylko skontaktować się z kimś kto widział ją na żywo. Wystarczy przez internet.

W żadnym wypadku nie trzeba się ze mną spotykać, rozmawiać telefonicznie ani ujawniać jakichkolwiek informacji pierdonalnych o sobie. Osoba którą widziała ją na żywo pozostanie anonimowa.

Posiadam zdjęcie twarzy mojej znajomej ale oczywiście nie mogę go upublicznić. Zdjęcie mogę pokazać na privie lub mailowo osobie, która widziała na żywo tę prostytutkę aby potwierdził lub zaprzeczył moim podejrzeniom.

Oczywiście ta fotografia musi pozostać w tajemnicy bo w żadnym razie nie chcę zaszkodzić tej prostytutce lub mojej znajomej nawet jeśli okaże się, że to ta sama osoba. W takim wypadku po prostu zakończę znajomość, która nie zdążyła się jeszcze rozwinąć.

 

Proszę moderatorów o nie kasowanie tego posta. Nie są to żadne żarty.

W żadnym wypadku nie chcę zaszkodzić ani tej prostytutce ani mojej znajomej. Dlatego nie upublicznię zdjęcia jej twarzy.

 

W razie czego proszę o kontakt do mnie na PW lub proszę pisać tutaj w temacie.

Pomóżcie jeśli możecie. Spróbujcie postawić się w mojej sytuacji.

A może znacie kogoś kto ją zna ? Może któryś z użytkowników ****************** ?

Nie zakładam tego tematu na Garsonierze bo zaraz mnie tam pewnie by zbanowali. Bardzo dbają o prywatność dziewczyn świadczących usługi.

 

Jeśli temat założyłem w niewłaściwym dziale to proszę o przeniesienie.

 

Mieszkam w Warszawie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej na **************** zapytać osób, które skomentowały post? Tu ryzykujesz, że zgłosi się ktoś kto z ciekawości będzie chciał zobaczyć jej twarz. 

 

1. Ogólnie myślę, że możesz wymyślić lepszy sposób zweryfikowania. Umów się z laską z ogłoszenia jak to nie ona dasz 50 na taxi i pożegnasz dziewczę. A może poznasz po głosie.

2. Naprawdę Ci ta wiedza potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Czy ktoś zna tę prostytutkę ?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.